🎤 Гласът на България - сезон 6

  • 42 285
  • 848
  •   1
Отговори
# 75
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Харесва ми.

# 76
  • Мнения: 5 442
Само мен ли ме дразни Михаела с тези глезотии. Знаем, че има дълги крака, но не е там за танци, а за жури. В момента продава себе си, а не служи на формата.

# 77
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Вениамин сигурно ще избере Михаела.



Едит: познах.

# 78
  • София
  • Мнения: 11 587
Учуди ме, че никой не каза, че знае Вениамин. След Х фактор имаше и авторска песен, а след това прави кавъри. Точно на тази песен съм му слушала кавъра, беше в tranding в Youtube, има към 50 000 гледания само на този кавър.

# 79
  • София
  • Мнения: 12 421
Този на 29г. ли каза, че е?

# 80
  • DE
  • Мнения: 9 068
Грам не ме впечатли Вениамин, може да е от куцата немелодична песен която пя.

# 81
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Този на 29г. ли каза, че е?

Да.

Страхотно пее. Само да не разказва "смешки".

# 82
  • Sofia
  • Мнения: 26 394
Да.В сутрешното предаване на бнт май работи...или при Мира беше Thinking

# 83
  • София
  • Мнения: 12 421
Харесва ми.

# 84
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Боряна, която беше с Даниел, откъде е позната?

Даниел Пеев - Дънди - репортер

Последна редакция: нд, 03 мар 2019, 21:31 от smileys

# 85
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 052
Актриса е, Боряна Братоева. В Седем часа разлика и в Дървото на живота е играла ( и не само де 😆).

Никой не ме впечатли днес.

# 86
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Актриса е, Боряна Братоева. В Седем часа разлика и в Дървото на живота е играла ( и не само де 😆).

Никой не ме впечатли днес.


Благодаря ти. Толкова неща гледам, че...

# 87
  • Мнения: 2 050
И мен днес никой не ме грабна. Оставам си с фаворит Надето. Ще видим...

# 88
  • София
  • Мнения: 11 711
......................
Миналата година във Франция:

Скрит текст:

Скрит текст:
Благодаря за това което ни показа, и най-вече за французойките, уникално красиви, коя от коя е по-хубава, но последната ми взе акъла и с глас и с визия. Така се прави!
Журито страшно ме дразни  с изключение на Иван Лечев, другите да си се вземат под ръка и да си ходят, то цици се раздават на поразия, къси гащи, подскачане безумно, поза след поза   и с това "УАУ" решават че ни взимат акъла, да ама, не.
Никой до момента не ме е грабнал, пеят си хората, няма лошо, да си пеят. Ще го гледам, друго  - няма.

# 89
  • Испания
  • Мнения: 37 503
французойките, уникално красиви, коя от коя е по-хубава, но последната ми взе акъла и с глас и с визия. Така се прави!


Страхотни са.

Как се създават фалшиви новини?

Цитат
Точно една година след участието й в "Гласът на България" младата изпълнителка получава покана от музикантите Станислав Петров-Стенли и Светослав Славков-Светльо да бъде вокалист на трибют на група Сленг.

Именно в най-гледаното музикално реалити китаристът и вокалист Светльо чува Дара за първи път.

"Една вечер в предаването "Гласът на България" чух Дара да пее и усетих, че искам, един ден, да бъда редом с нея на сцената" - споделя музикантът.


https://life.dir.bg/shou/dara-ekimova-s-parvi-kontsert-posveten- … o-na-dimi-i-sleng

Незапознат с истината ще си каже: поне до финала е стигнала сигурно. А каква е реалността? Никой не се обърна по време на изпълнението ѝ.



Кой е Дими, знаем. Ама да използваш години наред името му, за да се тикаш тук и там при положение, че явно не ставаш... Грозно.

Общи условия

Активация на акаунт