Не на сутиените!

  • 16 518
  • 184
  •   1
Отговори
# 150
# 151
  • Мнения: 5 877
яааа мъже издигат феминистки призив... те това ако не е парадокс?
Известно ли ви е, че феминистките горят сутиените като капитулация на жената пред мъжките критерии за хубост?
А вие тук - гледай ти, неочаквана напредничавост... бряяаааа

# 152
  • Мнения: 150
Анда, ти си моят идол! Simple Smile (впрочем, най-големите феминисти са мъже)

# 153
  • Мнения: 7 128
яааа мъже издигат феминистки призив... те това ако не е парадокс?
Известно ли ви е, че феминистките горят сутиените като капитулация на жената пред мъжките критерии за хубост?
А вие тук - гледай ти, неочаквана напредничавост... бряяаааа
И еманципацията, и феминизма мъжете са го измислили. Много са си облекчили живота.  Mr. Green

# 154
  • Мнения: 5 622

 Бреййй, тая тема за има, няма един час придобила философски оттенък  Sunglasses

# 155
  • Мнения: 5 877
Ми да, я ходете в кърмаческия подфорум - там мацките се възмущават що не ги оставят да кърмят на обществено място. И по телевизията се снимат, само да сте се оплакали!

П.С. Аз одобрявам.

 Аре лека.

Последна редакция: пт, 23 юни 2006, 23:10 от Anda

# 156
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 717
Ами Бубе, все пак сме ЕнтелегЕнтни . Нищо, че сме се събрали всите женоря.  Laughing Mr. Green
Но определено братята леко изпокапват.  baby_neutral

# 157
  • Мнения: 5 622
Ми да, я ходете в кърмаческия подфорум - там мацките се възмущават що не ги оставят да кърмят на обществено място. И по телевизията се снимат, само да сте се оплакали!

П.С. Аз одобрявам.

хихи, викаш кърмачките ще намерят най-сетне подкрепа.....

# 158
  • Мнения: 5 622
Ами Бубе, все пак сме ЕнтелегЕнтни . Нищо, че сме се събрали всите женоря.  Laughing Mr. Green
Но определено братята леко изпокапват.  baby_neutral

И аз забелязах  Laughing Много силни бяха, ма бързо има мина ентусиазмът  Sunglasses

# 159
Но определено братята леко изпокапват.  baby_neutral
Ние си изпокапваме с всяка изминала година. На един мъж в момента се падат по около три жени или нещо такова  Simple Smile

# 160
  • Мнения: 5 622
Но определено братята леко изпокапват.  baby_neutral
Ние си изпокапваме с всяка изминала година. На един мъж в момента се падат по около три жени или нещо такова  Simple Smile

Ау..тая статистика никак не ми харесва, ама никак  Crazy

# 161
  • Мнения: 5 539
Ох, заболяха ме очите от този вашия форум. Този черен фон е ужасен за четене, що не смените малко интерфейса?

# 162
  • Мнения: 5 622
Ох, заболяха ме очите от този вашия форум. Този черен фон е ужасен за четене, що не смените малко интерфейса?

И аз това се чудих. Чувствах се като в пълен мрак. Нищо не виждах. И напуснах възмутена

# 163
  • Мнения: 150
Във форума на булфлийт може да се избират цветовете на фона... Сигурно не сте се регистрирали и затова сте виждали основния фон (черния). Ако все пак го направите (регистрирането), смяната става от настройките на профила... Препоръчвам ви Субсилвър.

# 164
  • Мнения: 6 155
Лелееей, к`во става тука, бе?   Laughing
Цици се размятат, сутиени падат, белтъци разни... Crazy

Аз ще чакам инициатива "Долу прашките, бикините и боксерките"  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт