Не на сутиените!

  • 16 543
  • 184
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 5 539
Мерси за пояснението.
Апропо, лято е, вместо да агитирате за сваляне на сутиените, разходете се до Варна или Бургас. Тук на плажа има много ваши последователки hahaha Просто ще ви се изпълни душата /и очите/ Mr. Green

# 166
  • Мнения: 3 569
Insomniac, това кефи ли те ?

# 167
  • Мнения: 150
Лелееей, к`во става тука, бе?   Laughing
Цици се размятат, сутиени падат, белтъци разни... Crazy

Аз ще чакам инициатива "Долу прашките, бикините и боксерките"  Mr. Green
Ама моля, имам и такава инициатива, пазех я за по-късно Simple Smile Въпросът е, че съм почитател на телесните косми, а все по-рядко виждаш такива в наше време... Ето и ретроспекция:

# 168
  • UK
  • Мнения: 3 959
А-ха, ей с такива ще се напълни навсякъде, ако кажем "не на сутиените". Те не само крият, те предпазват от гравитацията, това им е плюса. Иначе веднъж видях една мацка около 50те, много слаба, с една тигрова рокля и огромна шапка, циците и бяха като изгладени с ютия и все едно пъхнати в джобчета на определените за това места... И като ходеше все едно си беше прикрепила две палачинки, мятаха се насам - натам... Много смехотворна гледка беше. Сутиени рулз.

# 169
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Еее, Пере, пак хубаво, че е линк. Ако ги беше плеснал във  форума ooooh!...

# 170
  • Мнения: 2 039
Сутиенът прави женския силует много по-елегантен и красив.Какво да кажем ние,с големите гърди  bombs?Без сутиени сме загубени  ooooh!!

# 171
  • Мнения: 4 371
А-ха, ей с такива ще се напълни навсякъде, ако кажем "не на сутиените". Те не само крият, те предпазват от гравитацията, това им е плюса. Иначе веднъж видях една мацка около 50те, много слаба, с една тигрова рокля и огромна шапка, циците и бяха като изгладени с ютия и все едно пъхнати в джобчета на определените за това места... И като ходеше все едно си беше прикрепила две палачинки, мятаха се насам - натам... Много смехотворна гледка беше. Сутиени рулз.
Това си го представих rotfImao rotfImao rotfImao

# 172
  • Мнения: 3 034
Абсолютно няма начин да подкрепя...и сега де що има мъжко от 7 до 107 год. се зазяпва в   bombs   айде нема нужда и да се обръщат...предпочитам добре прибрани, на местата им, да ми е мирна главата...

# 173
  • Мнения: 4 371
Ох, сега като се замислих, като бях знойна кърмачка беше немислимо да ходя без сутиен. Едно, че ме боляха гърдите от препълването, второ-ако нямах сутиен и подплънки за кърмачки вътре, това означаваше да си ходя с две огромни мокри петна Stop
Сутиена е удобство, не е пречка, си?

# 174
  • Мнения: 2 978
Аз пък не виждам нищо лошо в това.

Ако се чустваш добре и мислиш, че не се злепоставяш пред другите нищо лошо...
Аз в къщи не ходя със сутиен, на морето когато съм с потник също. Тук в София немога да ходя така, но на морето- мдаааа Laughing

# 175
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Е, то на морето , за 10 дена всички са така.
Но по улиците на Малко По-Малкото Село и особено в офиса - Ъпсурт Naughty.

# 176
Блахахаха  Laughing
И тъй като толкова често тук се споменава думичката "гравитация", опитвам се да си представя какво, ако жените надигнат вой за това, мъжете да ходят без слипове или боксери или каквото и да било бельо  newsm62

# 177
  • Мнения: 1 858
"Долу прашките, бикините и боксерките"  Mr. Green
Аз тая инициатива съм я подхванала отдавна! Таквиз работи не ползвам! От сутиена обаче не мож ме отказа никой!!!

# 178
  • София
  • Мнения: 1 105


Тази вероятно е една от първите последователки на инициативата Joy Joy Joy, ама той не каза дали му харесва, а може и още да драйфа и да не мож' се добере до компа. Може пък да обсъждат и нова инициатива Grinning

# 179
  • Мнения: 5 622
Аз пък не виждам нищо лошо в това.

Ако се чустваш добре и мислиш, че не се злепоставяш пред другите нищо лошо...
Аз в къщи не ходя със сутиен, на морето когато съм с потник също. Тук в София немога да ходя така, но на морето- мдаааа Laughing

Верно е, че на морето човек е по-разкрепостен някак си. Аз може би от това, че живея тук, съм свикнала с големите деколтета и обичам така да ходя. АКо живеех в София, може би нямаше да бъде така  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт