RYANAIR -14

  • 56 065
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Проверявайки за цени, съм забелязала че нощем са по евтини !
Към колко часа, имате предвид?
Благодаря.

Полунощ или пък сутрин рано към 4-5 часа.Тогава съм купувала най-евтино

# 46
  • Мнения: 4 234
вероятно ако има промоция тя влиза в сила в полунощ и после до сутринта още не са се разграбили билетите, но иначе не вярвам специално да ги намаляват нощем

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
В Google полети има една отметка за уведомяване по имейл когато цената на търсения от нас полет се промени.Така веднага можеш да вземеш билет при намаление !

# 48
  • Берлин
  • Мнения: 4 413
И при често проверяване от един и същи браузър цената се променя нагоре. Аз проверявам от телефона обикновено и това съм забелязала

# 49
  • Мнения: 1 122
В Google полети има една отметка за уведомяване по имейл когато цената на търсения от нас полет се промени.Така веднага можеш да вземеш билет при намаление !
Има отметка, обаче мейла идва часове след смяната на цената, понякога и на другия ден, което обезсмисля упражнението.

# 50
  • Мнения: 847
Да,и аз съм забелязала,че колкото по-често се търси дадена дестинация от едно и също устройство,то цената расте след всяка следваща проверка!Затова сменям устройството с което търся-телефон,таблет,лаптоп или за известно време прекратявам търсенето-поне за 24часа!

Последна редакция: вт, 29 яну 2019, 17:34 от Dkoki

# 51
  • Мнения: 2 681
Няма такова нещо.
Помня миналото лято от тук колективно търсихме билети за Дъблин/май беше/ за съфорумка.
Цените при всички излизаха едни и същи за определени дати.

# 52
  • Берлин
  • Мнения: 4 413
За да го твърдя,значи ми се е случвало често.

# 53
  • Мнения: 1 357
Прощавайте, но къде е логиката да се сменят лаптопите или таблетите? Не са ли всички с един IP адрес? Телефони - ОК, използвате мобилният нет, но вкъщи всички лаптопи и таблети са си на домашната мрежа, с един IP адрес.

# 54
  • Мнения: 4 234
Да,и аз съм забелязала,че колкото по-често се търси дадена дестинация от едно и също устройство,то цената расте след всяка следваща проверка!Затова сменям устройството с което търся-телефон,таблет,лаптоп или за известно време прекратявам търсенето-поне за 24часа!

и като смениш устройството връща ли се ниската цена?
Щото цената може да се качи и по други причини, не заради честото търсене

# 55
  • Шотландия/Абърдийн
  • Мнения: 650
Хора различни мнения също може и от постоянно търсене на билети и без пари да ви е билета! Joy

# 56
  • София
  • Мнения: 1 637
Има го това нещо с качването на цената, но при други компании. Например при България Еър цената за полет след 6 месеца се вдигна със 100 лв. само за 2 дни, и то полетът беше в обикновен делничен ден. От колцентъра се опитаха да ми обяснят, че били свършили евтините билети, защото били ограничен брой.
За първи път ще пътувам с  Райън през юни, билетите ги купих в началото на декември и оттогава наблюдавам цената - имаше и по-висока и по-ниска от тази, на която купих. Всеки път проверявам от един компютър.

# 57
  • Мнения: 1 813
Хора, взех генерално решение. Тъй като не успях да купя приорити за връщане и багаж от 10кг. просто ще пътуваме само с малък багаж. Днес в един магазин за куфари видях, че багаж 40х20х25 не е толкова малък. Колкото ученическа раничка е. Струва ми се напълно достатъчно:-)

# 58
  • Мнения: 47 893
Но това е багажа,дето е с приорити

# 59
  • Мнения: 847
Да,и аз съм забелязала,че колкото по-често се търси дадена дестинация от едно и също устройство,то цената расте след всяка следваща проверка!Затова сменям устройството с което търся-телефон,таблет,лаптоп или за известно време прекратявам търсенето-поне за 24часа!

и като смениш устройството връща ли се ниската цена?
Щото цената може да се качи и по други причини, не заради честото търсене
Да цената си остава такава каквато е,а не завишената!Аз го твърдя,защото не само при мен се получава така,а и при мои познати,които често пътуват!Последно в началото на декември попаднах случайно на билети на добра цена за Лондон,но само ги разглеждах.В момента в който решихме да пътуваме и започнах да търся дати и добри цени,със всяко ново търсене  билетите поскъпваха!След 48 часа ги купих от друг телефон с първоначалната цена от 14.99€!

Общи условия

Активация на акаунт