RYANAIR -14

  • 56 073
  • 735
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 6 522
Имената изписвайте на латиница както са по лична карта/паспорт.
Успех и приятно пътуване!
Те имената вече са вкарани при закупуването на билетите, ако са на кирилица, при чекирането не могат да се променят.

# 466
  • София
  • Мнения: 1 154
Имената изписвайте на латиница както са по лична карта/паспорт.
Успех и приятно пътуване!
Те имената вече са вкарани при закупуването на билетите, ако са на кирилица, при чекирането не могат да се променят.
И какво се прави при такава ситуация? Дали ще има проблем? Все пак в л.к. ги има и на кирилица.

# 467
  • София
  • Мнения: 6 522
Имената изписвайте на латиница както са по лична карта/паспорт.
Успех и приятно пътуване!
Те имената вече са вкарани при закупуването на билетите, ако са на кирилица, при чекирането не могат да се променят.
И какво се прави при такава ситуация? Дали ще има проблем? Все пак в л.к. ги има и на кирилица.
На нашето летище може и да няма проблем, но на чуждото може и да има. Личен опит нямам, но бих писала в чата да ги променят. Мисля, че услугата е платена. 

# 468
  • София
  • Мнения: 1 154
Имената изписвайте на латиница както са по лична карта/паспорт.
Успех и приятно пътуване!
Те имената вече са вкарани при закупуването на билетите, ако са на кирилица, при чекирането не могат да се променят.
И какво се прави при такава ситуация? Дали ще има проблем? Все пак в л.к. ги има и на кирилица.
На нашето летище може и да няма проблем, но на чуждото може и да има. Личен опит нямам, но бих писала в чата да ги променят. Мисля, че услугата е платена. 
Писах им в чата. Искаха копия от личните документи и накрая казаха че няма да има проблем, но не смениха имената. За съжаление няма да се пътува от БГ.

# 469
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Новинка от пресата: нова дестинация в зимния план 2019/20 София -Виена с Laudamotion. Ще се лети понеделник, вторник, четвъртък, петък и събота.

# 470
  • Milano
  • Мнения: 3 612
Какво попълвате, ако ЛК са безсрочни? Търсих в ЧЗВ, но не намерих.

Колко време е необходимо да си по-рано на Т2, ако имаш и чекиран багаж?
2 часа достатъчни ли са?

Полет в понеделник, в 6.30ч в средата на август, ако има значение.

Мисля, че някой писа за изпуснати полети за Рим, поради дълги опашки и не ми опция да не ми пристигнат гостите. Laughing

# 471
  • Берлин
  • Мнения: 4 413
Отговор от чата- при безсрочни лк попълваме дата след полета някаква произволна. Чекирам родителите си така, пиша 2022 произволно.
Да идат 2.5 часа по-рано,ако ти е тревожно

# 472
  • Milano
  • Мнения: 3 612
Благодаря ти!

# 473
  • София
  • Мнения: 13 045
Да идат 2.5 часа по-рано,ако ти е тревожно
Толкова рано гишетата ще са затворени. Мисля, че отварят 2 часа преди полета.

# 474
  • Мнения: 47 902
Да, може и над 2 часа, ако имат възможност. Много е туткаво нашето летище

# 475
  • Milano
  • Мнения: 3 612
Благодаря ви за отговорите!

# 476
  • Мнения: 4 808
Имената изписвайте на латиница както са по лична карта/паспорт.
Успех и приятно пътуване!
Те имената вече са вкарани при закупуването на билетите, ако са на кирилица, при чекирането не могат да се променят.
И какво се прави при такава ситуация? Дали ще има проблем? Все пак в л.к. ги има и на кирилица.
На нашето летище може и да няма проблем, но на чуждото може и да има. Личен опит нямам, но бих писала в чата да ги променят. Мисля, че услугата е платена. 
Писах им в чата. Искаха копия от личните документи и накрая казаха че няма да има проблем, но не смениха имената. За съжаление няма да се пътува от БГ.
На мен ми се случи първия път когато резервирах сама, името на ММ съм то написала на кирилица. Писах им в чата и го смениха, безплатно, не са искали никакви копия от документи, само поискаха да напишем името как се изписва на латиница. Само че служителката пробва три пъти да го смени и успя едва на третия път, но не прекъснахме връзката, докато не се уверихме, че се е получило.

# 477
  • Мнения: 10 513
Райън обявиха 20% намаление за април и май, но въпреки това някои цени са височки. От две седмици следя конкретна дата в средата на май от Барселона и се движи между 67 и 112 евро за една посока без багаж. Днес е 90.
Не купих на 67 и ме е яд. Знам, че въпросът ми е като за врачка, но мислите ли, че има шанс да паднат още?

# 478
  • Мнения: 2 681
Не мислим, а купуваме когато се налага.

# 479
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Да питам...от София до Фрайбург се интересувам.Т.к няма директни полети кое летище ми е по-удобно - до Базел или Меминген?

Общи условия

Активация на акаунт