RYANAIR -14

  • 56 580
  • 735
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 1 185
Галета , извинявай!
Не искам да внасям смут и напрежение в темата. Научих наистина много полезни неща особено от теб.
Аз например обаче имам две деца едното е на 8 месеца,а другото е на 2 години и 6 месеца и отдавна не спи през деня.
Отделно и поработвам, освен че ги гледам сама в повечето време.
Та моля за малко търпение ,ако се повтаряме с вече коментирани въпроси.
Просто наистина нямам време да чета назад.
Понякога и да имам малко време съм под напрежение и не мога да чета спокойно из форума и да ровя из темите.
Благодаря за търпението !
О, няма проблем, няма смут. Simple Smile Този коментар по- скоро беше да се вмъкне в 1-я пост. Защото е сравнително често задаван въпрос. И е нормално да имаш платен багаж, а като не се вижда... да се притесни човек.
Да,има много неща , които на пръв поглед са притеснителни.
Ние май месец за първи път ще летим с децата и за първи път купуваме билети от компании като Райън и Уиз.
Беше ми голямо напрежение докато резервирах и плащах 😀
Бях питала тук относно багажа. Сигурно е бил хипер тъп въпроса ,но не ми беше ясно. Та ми се отговори , че на този въпрос и децата можели да ми отговорят 😂.
А моите ги питах ...ми не знаят горките 😂
Следя всеки коментар и в двете теми с интерес.
Ама сигурно пак ще питам като дойде време за чекирането.

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 3 567
Ама сигурно пак ще питам като дойде време за чекирането.
Децата ли Joy

# 77
  • Мнения: 48 050
Joy
И аз съм благодарна за темата Simple Smile Успешно се справих с първите полети и резервации, наистина информацията я има, но...човек понякога се притеснява, и в бързината и притеснението не винаги се ориентира добре
Понеже аз дебна за конкретни дати, които са по празници, шанс за 5 еврови билети...малък. Но все пак цените с много достъпни и поносими и съм много радостна за билетите, които съм успяла да купя. Имам и попадение с 5 еврови билети, възползваха се членове на семейството, които можаха да пътуват тогава, и беше просто супер Blush Решила съм попадна ли пак на 5 еврови, да взема...и да пропаднат, няма да ме е яд, а ако успеем да ги ползваме, ще е прекрасно
Един билето от 10 евро за Атина ще ми изгори,защото за щерката се отвори друг ангажимент...но за тези цени няма какво повече да искам. Ще пропадне и толкова. Здраве да е.  Цената е изключително ниска и би било смешно да очаквам и да мога да го върна

# 78
  • Варна
  • Мнения: 1 185
Ама сигурно пак ще питам като дойде време за чекирането.
Децата ли Joy
😂😂😂
Първо тях да ги проверя дали са си научили урока. После вас 😂
Наистина много ви благодаря! Темата е супер, супер полезна!

# 79
  • Мнения: 1 381
Това с малкото на брой евтини билети го има, да. Купих за кумовете двупосочни билети за Барселона за 7-9 февруари за 10 евро (двупосочно). Е...не могат да отидат сега. Кофти, защото можеха да се използват от други, които с кеф да видят Барселона. Щом ги платих, проверих за още бройки, но цената в посока вече беше станала 25 евро. Т.е. само два са били на тази цена - 5 евро на посока. На по-следващия ден, цената вече удряше 50 на посока....

# 80
  • Мнения: 1 122
Pipppa, това май беше в темата за wizz и май пак аз ти бях отговорила (за децата), но си беше по картинка- т.е. и децата биха я разбрали. Simple Smile Както и да е. Wink
Всичко се учи, понякога в движение и човек не може да е на 100% подготвен. Но пък и няма нищо страшно.
На всички приятни полети, добри цени и по- малко напрежение. Wink

# 81
  • Варна
  • Мнения: 1 185
Pipppa, това май беше в темата за wizz и май пак аз ти бях отговорила (за децата), но си беше по картинка- т.е. и децата биха я разбрали. Simple Smile Както и да е. Wink
Всичко се учи, понякога в движение и човек не може да е на 100% подготвен. Но пък и няма нищо страшно.
На всички приятни полети, добри цени и по- малко напрежение. Wink
Честно казано не помня кой ми отговори 😂 и няма значение!
Беше голяма лудница , защото редовно проверявах за билети за Виена и за четиримата все ни излизаха около 1000 лв. Един ден случайно разместих дати ли какво стана и ми излязоха билети за 600 лв и то директно от Варна ( нашият град). Започнах от телефона,но не ставаше,пуснах компютъра и там ми заби  няколко пъти по време на резервацията. Минаха 2 часа . Аз забита в телефона,в компютъра, децата реват.
Накрая дойде време за плащане ,но понеже картата ми беше съвсем нова още нямах 9 цифрен код за тази карта. Звънях в банката. После трябваше отново да започна резервацията.
После пък не бях прочела за този Дискаунт клуб и понеже децата ревяха реших да натисна за закупуване пък каквото стане.
Цената ми излезе доста добра с намаление ,но до последно докато платя не бях сигурна колко точно ще платя.
Абе голям стрес беше 😂
Но всичко се получи идеално до момента.
Сега с ММ обмисляме следващото ни пътуване да е до Сицилия  . Вероятно догодина  ,но вече сме по-информирани и ще се оглеждаме от по-рано за билети. 😉

# 82
  • Мнения: 9 991
Не всеки е със статично IP което може да се засече. Аз пък никога не съм следила билети. Трябва ми, купувам, но пък и не планирам почивки за след година.

# 83
  • Мнения: 9 991
Момичета, сложих ракия в пластмасова бутилка в чекирания багаж, има ли проблем? Също, дали мога да сложа фризьорска ножица? Сешоара ако реша да го взема в ръчния багаж ли да го сложа?

# 84
  • Берлин
  • Мнения: 4 580
В чекирания багаж всичко изброено можеш да сложиш

# 85
  • София
  • Мнения: 16 123
В чекирания може до 1 литър концентрат. Фриз. ножица - няма проблем. Но ако е скъпа, професионална бих я застраховала. Така правихме с багажа на дъщеря ми, че ножицата струваше 1600Е. Пристигна без проблеми.
Сешоара - където има място там го слагай.

# 86
  • Мнения: 9 991
Литър и половина е ракията, да сменям бутилката или само да отлея, че взех на михалково бутилка да е здрава. Ножицата я мятам значи. Сешоара ще го строшат в куфара си мисля, че ги мятат. Ножицата е 60лв. няма да я застраховам. Мерси момичета, страхотни сте, затова го обичам този форум. “Бг. Мамма знае всичко. 🤗

# 87
  • София
  • Мнения: 1 324
На летището в Рим - Чампино може ли да се минава с мобилна бордна карта?

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 40 860
На летището в Рим - Чампино може ли да се минава с мобилна бордна карта?
Може.

# 89
  • София
  • Мнения: 96
След дълъг и напоителен разговор с девойка от онлайн чата им, да питам и тук:
имам двупосочен закупен полет, на който няма да ползвам първия полет, но ще ползвам този навръщане. Допуска ли се чекиране само в обратна посока или трябва да се чекирам и за двата полета и просто да не ползвам първия. В сайта изрично пишат, че няма нужда да има се обаждам, че няма да пътувам, но и явно не мога да върна билет. Имам спомен за подобен случай с България Еър и се оказа, че ако не се бях обадила, че няма да летя, щели са да ми наложат глоба.
Благодаря предварително

Общи условия

Активация на акаунт