RYANAIR -14

  • 56 776
  • 735
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 19 061
няма да имаш проблем

# 91
  • Мнения: 9 991
Пристигнах. С ракията, че беше литър и половина нямаше никакъв проблем.

# 92
  • Пловдив
  • Мнения: 41 031
Браво и наздраве! Simple Smile

# 93
  • София
  • Мнения: 576
Ние пътувахме Декември за Лондон с 2-3 литра алкохол и не е имало проблем, бяха в чекиран багаж в пластмасови бутилки от минерална вода.

# 94
  • Мнения: 31
Аз да споделя мнение за пътуване от Берлин до София - на летището (Шьонефелд) имаше две гишета на RyanAir за Check-in. На едното проверяваха абсолютно всеки багаж дали се побира в мярката им или не. На другото .. не бяха толкова взискателни.

# 95
  • на път
  • Мнения: 2 804
Пътувам тази вечер за Милано набързо с малка чанта. С параметрите -ясно, ама нищо ни пише никъде за теглото ... или аз не чета като хората.
 В неделя се прибрахме от Рим. Фемили с приорити. Никъде, никой ни е мерил, ни е теглил каквото и да е било. Опашката за приорити беше двойно по-голяма от другата.

# 96
  • Мнения: 1 147
И аз никъде не съм видяла нещо за теглото на малката чанта - ръчен багаж. Както и не съм видяла някой някъде да я тегли.

# 97
  • Мнения: 4 494
За РЪЧЕН багаж се гледат размерите - да влиза на определеното място. За багаж в БАГАЖНОТО се гледат килограмите, а размерите са важни доколкото да може да влезе през вратата

# 98
  • на път
  • Мнения: 2 804
За големия ръчен багаж има фиксиран максимум на килограмите .... А за малкия....може да го натоваря с техника и да стане като гюле.

# 99
  • Мнения: 2 681
За малката чанта са важни размерите, не ги теглят. Да може да се напъха в еталона. До сега не съм видяла и там да ги мерят, а пътувам всеки месец.
То и 10 кг-вата са ми теглили някога.
Само чантата за багажното мина 1 път през кантара на Т2.

# 100
  • Мнения: 164
Здравейте, понеже пътувам за първи път искам да задам въпрос. Направих си резервация, съответно плащане, от къде мога да си разпечатам билетите. Благодаря.

# 101
  • Мнения: 1 147
От профила в сайта след като се чекираш.

# 102
  • Мнения: 164
 Пише това :Ранното регистриране ще бъде на разположение от 27-ми апр 2019. Стандартното регистриране за полет ще бъде на разположение от 24-ти юни 2019. Това значи ли че на 27 април ще мога да се регистирам и да си разпечатам билетите.

# 103
  • Варна
  • Мнения: 6 891
Здравейте, знаете ли кога ще излезе графика от Варна до Шарлероа?

# 104
  • Мнения: 1 147
Пише това :Ранното регистриране ще бъде на разположение от 27-ми апр 2019. Стандартното регистриране за полет ще бъде на разположение от 24-ти юни 2019. Това значи ли че на 27 април ще мога да се регистирам и да си разпечатам билетите.
Ако сте закупили места, ще се регистрирате след 27.04.2019 г. и след това можете да разпечатате билетите.
Ако не сте закупили места, от 24.06.2019 г.

Общи условия

Активация на акаунт