RYANAIR -14

  • 56 306
  • 735
  •   1
Отговори
# 390
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Да, объркването е мое. Благодаря, Неди!
Идиотът междувременно се оказах аз, добре че писах тук, че да разбера навреме че е така FlushedSweat Smile  Щях да си живея в заблуда, че имам билет за връщане, ужас. Поисках през чата смяна на резервацията FlushedFlushed, веднага беше променена безплатно. Лайф чатът е супер опция!

Последна редакция: пн, 11 мар 2019, 16:14 от Mooimeiske

# 391
  • София
  • Мнения: 3 752
Малък сгъваем чадър в ръчния багаж може ли?

# 392
# 393
  • София
  • Мнения: 485
Moже ли някъде да се види с какъв вид самолет ще летиш ?

# 394
  • Мнения: 5 948
Заради последната катастрофа ли питаш? И аз сутринта разрових из страницата им за инфо, но не открих, освен само, че са Боинг -и. Да пази Господ, то гаранция за нищо няма там...

# 395
  • София
  • Мнения: 485
Да, Рали... летя в четвъртък и малко се паникьосах.. Моля ако някой знае как да разберем, да сподели ..


Проверих в интернет.... Boeing 737-800 .....................

# 396
  • Мнения: 2 681
Не се паникьосвай -  огромно количество полети излитат и кацат всеки ден.
Че се случило нещо някъде не значи и при нас да повтори.
Всеки месец пътувам с РЕ без да го мисля.
Страх ме е като се возя в градския рейс и пресичам на зебра.

# 397
  • HH
  • Мнения: 3 257
Официално има забрана този вид самолети на Боинг да летят в европейското въздушно пространство в следващите три месеца.
Общо взето след първата катастрофа е имало софтуерен ъпдейт, който да направи самолетите по-безопастни, но или не е помогнало, или причината за едната, втората или и двете катастрофи е друга.

А който го е страх е тъмното, да не ходи в гората😁

# 398
  • Мнения: 1 893
Искам да резервирам кола под наем от сайта, но пише, че може само с кредитна карта, а дебитни и предплатени не се приемат. Някой има ли опит (за Германия питам) с дебитна карта?

# 399
  • Мнения: 5 948
Проверих в интернет.... Boeing 737-800 ...
Т.е не е от тях, нали? Спокойно,  всичко ще е наред. Наистина - помисли колко хиляди полета ежедневно има и си се приземяват както трябва...
Мен също ме е страх  винаги, но някак издържам вътре. Гледам другите хора колко са спокойни и се опитвам да се наслаждавам на полета. Скоро реших, че ще погледам в ютюб клипчета с турбуленции и проблемни кацания - подейства ми като терапия да видях доста случаи с кофти ситуации горе, които в крайна сметка си завършват добре 😊
По въпроса за колите под наем - може би е свързано с една голяма сума, която ти се изисква като гаранция -я за счупване, я за евентуална  кражба или невръщане навреме. Аз като съм проверявала тази сума беше ок.2000 евро. Та ако държат да я блокират или да знаят, че при нужда могат да я вземат, с кредитната ще стане това, дебитната може и да  няма нолкова налични средства, а и при нея няма механизъм да се нареди плащане без наличност. Може и абсолютно грешно да разсъждавам, но така си го обяснявам аз.

# 400
  • Мнения: 47 981
От днес са забранени тези самолети и у нас. Гледам на сайта на нашето летище само  1 анулиран полет, нашите хора не ги касае, нали ?

# 401
  • на земята
  • Мнения: 4 094
Искам да резервирам кола под наем от сайта, но пише, че може само с кредитна карта, а дебитни и предплатени не се приемат. Някой има ли опит (за Германия питам) с дебитна карта?
С дебитна карта не може,само с кредитна.

# 402
  • Мнения: 1 122
От днес са забранени тези самолети и у нас. Гледам на сайта на нашето летище само  1 анулиран полет, нашите хора не ги касае, нали ?
Ако е този на Турските авиолинии, по- скоро е заради местенето на новото летище в Истанбул. Писаха, че ще има отменени и закъснели полети.

# 403
  • София
  • Мнения: 13 147
Искам да резервирам кола под наем от сайта, но пише, че може само с кредитна карта, а дебитни и предплатени не се приемат. Някой има ли опит (за Германия питам) с дебитна карта?
С дебитна карта не може,само с кредитна.

Освен това не може с чужда карта. Трябва да е на шофьора.

# 404
  • Мнения: 18
Здравейте. Юни ще ходим до Холандия и ще кацаме в Айндховен. Смятаме да запазим кола под наем със включена застраховка. Някой запазвал ли е кола през сайта на Райнеър. Имали ли сте някакви допълнителни плащания като взимате колата на летището и дали става бързо процедурата. Каква сума блокират в кредитната, 2000 евро беше писал някой, но дали е така. Благодаря ви.

Общи условия

Активация на акаунт