Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 24 ян. 2019, 16:05 ч.

Миризливи съседи

• 2 989
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
Момичета добро утро, имам един съсед, който закусва с лук и после отива да пие кафе с приятели. На 8 мия етаж живеем, апартаментите ни са един срещу друг.,Пенсионер е, така си запълва времето. В асансъора мирише та не се трае след него. Какво ще кажете, трябва ли да има глоби за такива? Иначе е приятен човек и разбран

Ела при мен на оперативка,половината колеги вонят на джибри и чесън.
Докато приключи оперативката е мор страшен..
Дядото направо ще ти се види катп ухаещ на свежест:)

# 16
В коя чужбина има такъв закон? Напр., къде забраняват със закон на съседката индийка да си готви миризливите манджи?
В предградие на Кьолн бяха направили забележка на домакините ни, че са си запалили барбекю на двора. Съседите им се били оплакали. Пак в Кьолн преди няколко месеца бяха глобили 10 000 евро приятел на родителите ми, че не си изхвърлял плика с боклук в кофата, а го слагал отгоре, защото щял да мирише и да се разнесе. Предисторията е, че той първо беше предупреден устно, след това писмено, реши да се прави на интересен и последва глоба от 10 хил.

Joy а така..като е много умен да си плаща  .
Барбекюта на въглища са забранени,по тераси и градинки,има си обособени места по паркове и поляни.На газ и ток-може.

# 17
😁🤦‍♀️🤣Не. Има много пияндурници, хора обичащи лук и чесън и т. н. 😁Какви глоби🤣
Момичета добро утро, имам един съсед, който закусва с лук и после отива да пие кафе с приятели. На 8 мия етаж живеем, апартаментите ни са един срещу друг.,Пенсионер е, така си запълва времето. В асансъора мирише та не се трае след него. Какво ще кажете, трябва ли да има глоби за такива? Иначе е приятен човек и разбран

Общи условия

Активация на акаунт