Миризливи съседи

  • 6 700
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Имам съсед, възрастен дядо, който живее сам в отвратителна кочина. Миналата година 3 камиона извозиха боклуците, които той ходи да прибира от кофите, и ги трупаше на междустълбищните площадки и в мазетата (да, беше разбивал мазета), та му отнеха ключа за мазетата. ОК съседите доволни и спокойни вече. Но аз живея под него, и по комина в банята някаква отвратителна смрад. Една съседка ми каза, че мъжа й влизал да гледа за течове в банята му на тоз дядо, и като излязъл, повърнал... Не искам да си представям какво е там. Не искам да си представям животинския свят виреещ над тавана ми. Но снощи фирмата домоуправител ми каза, че нямало какво да се направи Sad
Като капак на това, тоз дядо денонощно влачи и тотрузи някакви секции, столове ли са не знам. Будила съм се в 3 по нощите. Съседите и те го чуват, не само аз. Просто той не спи. Но това как да се категоризира като нарушаване на обществения ред - не е музика, не е машини...

# 31
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 352
Никак, и моите отдолу са същите. Онази нощ пак стъргаха и влачиха нещо. Мислят си, че като са на първия етжа и си влачат тежки неща по пода, не пречат на никого. Поне не смърдят.

# 32
  • Мнения: 1 714
При нас също има съседи, които явно са си вързали абсорбатора в тръбата за отдушник на баните. Резултатът е, че се връщат кофти миризми в банята. Какво може да се направи по този въпрос?

# 33
  • Мнения: 8
И аз проблеми с миризми на новото място.
На партера има странни живеещи субекти , араби с циганки. Ужасна смрад се носи от тях, нещо като миризлива манджа смесена с отврат парфюм и цялото фоайе смърди отврат.
Също се пуши нон стоп и цигареният дим минава някак си през тръби и контакти.
Що за гнус да пушеш цигари вкъщи😶🤢🤮
Хвърлят си цигарите пред сградата, а градата е нова да не кажа с доста добра фасада и вътре вече общите части изглеждат като shit .
Големи мърлячи в тоя свят… 🤢

Общи условия

Активация на акаунт