Момиченце на 6г. - "ароматна" пот

  • 3 024
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 534
Аз съм  с ужасен комплекс създаден от майка ми . Не помня някога да съм ходила спокойно с по-къса рокля , а за потник и по бански на плаж изобщо не говорим и това и в най-добрата ми форма , когато всички твърдяха , че изглеждам убийствено .
Това лято бях в Бодрум без да покажа кълка - отвратително е да си комплексиран...

# 31
  • Мнения: 9 525
на мен отдавна не ми дреме, пищоля си се без проблем Wink както и загърбих маниакалното броене на калории и многото спорт и малкото кг на всяка цена. е, гледам да не се изпускам де, но не се отказвам от благините човешки и го давам по-споко Wink

# 32
  • Мнения: 106
И аз го давам по-споко. Знам, че от въглехидратите дебелея, без въглехидрати съм слаба, знам и че някъде в пубертета и малко след него оплетох тотално обмяната си, при което съм на ръба на диабет 2 на 35 години... Минах през всички диети, през години във фитнеса, изкарах де що има плочки по корема... сринах кръвната си захар, почнах да припадам от хипогликемии, години по-късно не мога да нормализирам кръвната захар и периодично се срутва, което ме подлудява за въглехидрати, от което пък дебелея... В момента съм с 10 килограма над топ-формата си, знам, че лесно мога да ги сваля, но някак вече не ми е драма... И слава Богу.

Все си мисля, че адекватна родителска реакция в периода на детската ми пухкавост щеше да направи отслабването ми много по-здравословно.
Обожавам си родителите, но е факт, че в нито един момент не приеха проблемът с детската пухкавост сериозно, не промениха храненето вкъщи и продължиха със стандартното меню, което пък  на мен ми костваше огромни усилия и фиксации. Щото то не може ти да си на 10, вече да виждаш, че коремчето се тресе, а вкъщи да има баница, нали...
Храненето е семеен ангажимент и наистина моля родителите да помагат на децата си, докато е време Heart Много от нас нямаха такава помощ и не се справиха особено здравословно с проблема...

Общи условия

Активация на акаунт