Как да я кръстя....

  • 3 098
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 733
Защо все пак не я кръстите Магдалена,Милена или нещо друго с М така може да се каже, че е и на двете баби  Wink. Все пак и двете са с М. Никол е хубаво име, на мен ми е едно от любимите, но все пак ти си тази, която носи тумбака. Все пак за да има мир бих измислила име с М. Успех и леко раждане   bouquet

# 16
  • Мнения: 1 866
Ако държите да кръстите детето на някой, то тогава и аз се присъединявам към другите да измислите някое име с М. Но само не се съгласявай за Мима. Naughty

# 17
  • Мнения: 1 202
И на мен Мима не ми харесва Naughty.
Кръстете я Мари и на двете майки. Wink
Това е супер избор за име според мен! Hug
Харесва ми и идеята на приятеля ти за Никол. Peace
Дано да имате време за да решите как да се казва малката принцеса!
И леко раждане!  bouquet

# 18
  • Мнения: 6 619
Мима е наистина тъпо!

# 19
  • Мнения: 282
Мима- newsm34   Мария- newsm74

# 20
  • Мнения: 2 035
Никол е хубаво име и за да няма сърдити после този вариант май е най-удачен.
Но може да се разбереш с мъжа си, че ако родиш на 15 август тогава е Голяма Богородица (имен ден празнуват Мария) и че ще кръстиш бебата така не заради друго, ами детенцето ще си дойде само с името и тогава няма компромис  Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 4 966
Между Мима и Мария-Второто естествено.
Все пак имате късмет и двете баби да са с почти еднакви имена.Намерете компромисен вариант и измислете различно име от посочените пак с буквата"М".

# 22
  • Мнения: 6 390
наистина смешно, бабите се казват еднакво, а вие не можете да се разберете  Mr. Green
Ами разбира се Мария  Peace Мима е галено  Wink
в краен случай измислете друго име с М и готово  Wink

# 23
  • София
  • Мнения: 3 787
И Мария и Никол са страхотни имена.Но не правете грешката да си кръщавате детето с галено име NaughtyМима е абсурдно направо Sick

# 24
  • Мнения: 667
Именато на нашите две баби са с една и съща буква, дъщеря ми е кръстена и на двете, но с различно име.
Много хубави имена с М са ти предложили другите майки, ако изберете някое друго име с М ще кръстите бебка без да обидите някоя от двете баби.
Така е, нужен е компромис.

# 25
  • Мнения: 574
Казват , че на небето ни записвали с името ,което било на сърцето на майката .Пиши я както Ти си решила сега ,а се спогодете за второто ,че той ще има думата. Аз така направих .
  Ами ако е момче  newsm78 ?

# 26
  • София
  • Мнения: 39 773
Мима и на мен не ми харесва. Мария и Никол са хубави имена.
Дияна я кръстих на моята мама.

# 27
  • Мнения: 2 171
Ами защо не извикаш приятеля ти да прочете темата. Като види толкова гласове за Мария, може и да се съгласи, а Мима наистина е умалително на Мария, но доста грубо звучи.

# 28
  • София
  • Мнения: 35 963
Мария Peace

# 29
  • Мнения: 145
Кажи на твоя приятел да се замисли малко как би се чувствало детето му ако се казва Мима. Разбира се, че името трябва да е Мария, а после той може да и вика Мими или Мима ако толкова много държи на това име. Това е все едно да си кръстиш момченцето Колю, а не Никола. Най - малкото на едно малко сладко бебче не му отива такова грубо име като Мима. Това е личното ми мнение, надявам се да не засегна някой.

Общи условия

Активация на акаунт