Чудя се дали да си купя мотор...

  • 9 447
  • 200
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 3 721
Явно е мощен мотор, но за мен си остава грозничък. Преди малко се разрових в сайта на bmw... ами такива красоти има, пълнят ми се очите.
Явно с теб имаме различни вкусове, защото преди да избера този мотор, първо гледах BMW-тата и не само, че не ми хванаха окото, а и ми грознеят. Ако ти си някъде около 20-те, аз съм 40+, с възрастта вкусовете се променят.

# 121
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Хайдеее, разбихте всичко детско в мен Simple Smile На 42 съм (и мъжОто също). Винаги сме искали мотори, но така се стекоха нещата, че се обзавеждахме с коли през годините - той сменяше служебна, аз акустирах в момента с един 20 годишен Ровърчо, че да карам децата ... Сега сме се договорили - чакам максумум още 5-6 години, че да си се движат чаветата сами с градския транспорт и ми купува моята мечта мотор Simple Smile Ще съм малко под 50 - к'во пък ... Имам право да се повозя Simple Smile Сериозно, дори за малко да е, но ще имам мотор! Иначе наистина много задълбочено четем и двамата за екипировка, модели, начин за придвижване в големия град. Не е някаква критическа, необмислена постъпка. И много добре ще бъде подбран мотора и съобразен точно с града и годините ни Simple Smile Само ... как ще си го разделим?

Манекена, разгледай, проучи, купувай мотор, но по-важното - вземи си качествена и пълна екипировка! Карай внимателно и се забавлявай разумно. Важно е на теб да ти донесе радост, но знай, че е и пълна отговорност за това, че имаш семейство. В края на крайщата, аз за себе си съм решила, може да е за 2-3 5 месеца, но ще си доставя това удоволствие след време Simple Smile  

Последна редакция: пн, 28 яну 2019, 07:36 от Почти безобидн@

# 122
  • София
  • Мнения: 2 628
Защо? Страхотна мечта си имате и не виждам защо да не я сбъднете! Всъщност няма никакво значение на колко години сте, когато ще си купите мотор, важното е да се кара разумно. Както казах, аз много обичам мотори, но някой  да пали гуми и да трещи и бръмчи до небесата ми е смешен, няма значение на колко години е. Той си е взел мотора да се прави на големия мъж. Друго е да си вземеш мотор, заради кефа и удоволствието от това да усещаш вятъра в косите.... който се е качвал на мотор, знае за какво говоря. Возенето няма нищо общо с това в кола.
Манекена, за мен тази Honda е чичовска, именно защото има много удобства като климатик, радио ( ако не се бъркам)  и какво ли още не щуротии, които никак не ми се връзват с карането на мотор.

# 123
  • Мнения: 3 721
Защо? Страхотна мечта си имате и не виждам защо да не я сбъднете! Всъщност няма никакво значение на колко години сте, когато ще си купите мотор, важното е да се кара разумно. Както казах, аз много обичам мотори, но някой  да пали гуми и да трещи и бръмчи до небесата ми е смешен, няма значение на колко години е. Той си е взел мотора да се прави на големия мъж. Друго е да си вземеш мотор, заради кефа и удоволствието от това да усещаш вятъра в косите.... който се е качвал на мотор, знае за какво говоря. Возенето няма нищо общо с това в кола.
Манекена, за мен тази Honda е чичовска, именно защото има много удобства като климатик, радио ( ако не се бъркам)  и какво ли още не щуротии, които никак не ми се връзват с карането на мотор.
Аз съм над 40, което автоматично ме причислява към "чичовците". Вярно е, че има много екстри, но на мен ми харесват удобството и комфорта, затова избрах точно този модел. Като пристигне ще го разуча, но първоначалната ми информация сочи, че има парно, радио с поне 4 тонколони, автопилот, ABS, задна скорост...

# 124
  • София
  • Мнения: 18 748
]Сори,ама да пропътувам 2000 км.нагоре с г@за на някоя пистарка,мерси.Grinning

Сюед 3 пъти се отказахме

Последна редакция: пн, 28 яну 2019, 16:17 от midnightStar

# 125
  • Мнения: 1 184
В края на крайщата, аз за себе си съм решила, може да е за 2-3 5 месеца, но ще си доставя това удоволствие след време Simple Smile  

Кеф цена няма ...са казали старите хора.

# 126
  • София
  • Мнения: 17 885
Защо подобна дилема е в семейни отношения?

# 127
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Щото жената не дава.
Разбирам я и аз не бих.

# 128
  • София
  • Мнения: 17 885
Да, само че в случая нейното мнение така или иначе не се взима предид. Просто е съобщено, че е против.
Авторът май се опитва да привлече 3ти и 4ти човек за груповите си занимания, похвалвайки се с мотор съблазън Laughing

# 129
  • Мнения: X
Мх, къде ще бъде гариран този мотор?
(Живеят на квартира/апартамент, който се оказа на съпругата.)
Автора кога придоби "А" категория?

# 130
  • Мнения: 3 078
Ах, тези мотори и жените, които не дават! Класика! Joy Joy Joy

# 131
  • Мнения: 3 721
Мх, къде ще бъде гариран този мотор?
(Живеят на квартира/апартамент, който се оказа на съпругата.)
Автора кога придоби "А" категория?
Искаш снимка на шофьорската ми книжка ли? Виж къде се съхранява мотора и какво пише на бележката на седалката

Последна редакция: ср, 30 яну 2019, 15:57 от Manekena

# 132
  • Мнения: X
Виж къде се съхранява мотора и какво пише на бележката на седалката
Скрит текст:
Благодаря за оказаната чест!
Иначе съм скромен човек .
Скрит текст:

# 133
  • Мнения: 3 721
Виж къде се съхранява мотора и какво пише на бележката на седалката
Скрит текст:
Благодаря за оказаната чест!
Иначе съм скромен човек .
Скрит текст:
Да не би и ти да имаш мотор?

# 134
  • Мнения: 2 695
Човек, по-грозен мотор не можа ли да купиш?

Общи условия

Активация на акаунт