Чудя се дали да си купя мотор...

  • 9 354
  • 200
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 15 619
Е, 125 за жена си е ОК, кво. Ако не е състезател.
Мен 650 не може да ме носи. Joy
Ама той one more уж мъж. Бъдете по-толерантни със себеподобните. Може да е дребен и кльощавичък.

# 196
  • Мнения: X
Леле, направо го сразихте големия любовник Joy
Много му бил малък...мотора!

# 197
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 291
125 момчетата караха като бяхме на 14-15. Дори и аз сега се целя в 650.  А ако качиш любовницата, може да няма дущичка да потегли...

Леко сигурно си в заблуда. 125 можеш да караш само с категория В. Миксерите са 50, тук няма право да излизат на т.нар. национални пътища.
От 2 години карам 125 и си ми е супер добре, върши ми страхотна работа.
А иначе всеки ден благодаря на съдбата си, че имам точно този мъж за мъж- не ходи за риба, не гледа мачове, няма любовници, не пие и не пуши, за мотор даже няма и да си помисли да мечтае вече( след претърпяна операция не му давам даже скутера да кара).

# 198
  • София
  • Мнения: 6 308
Сори, аз съм се заблудил явно. Simple Smile Дано не съм обидил някой. Не съм имал това за цел. Simple Smile
Девойката, която казваше, че някой карал 125, па сега искала 650 и аз реших, че е тя. Simple Smile

не ходи за риба, не гледа мачове, няма любовници, не пие и не пуши, за мотор даже няма и да си помисли да мечтае вече( след претърпяна операция не му давам даже скутера да кара).
Еее, стига дееее..... Отпусни малко примката, начи. Laughing

# 199
  • София
  • Мнения: 1 819
Тарталета, не съм се объркала. Не знам дали обърна внимание на възрастта.... Каква ти книжка?

# 200
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 291

не ходи за риба, не гледа мачове, няма любовници, не пие и не пуши, за мотор даже няма и да си помисли да мечтае вече( след претърпяна операция не му давам даже скутера да кара).
Еее, стига дееее..... Отпусни малко примката, начи. Laughing

Няма примка, бе. Единствено за мотора съм категорична и го кара само при крайна необходимост.Другото си е въпрос на избор.

Общи условия

Активация на акаунт