Чудя се дали да си купя мотор...

  • 9 387
  • 200
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 11 505
Добре де, аз съм пълен лаик, но така си разсъждавам... за какво ти е подгрев на дръжките? Ако не се лъжа мотор се кара с ръкавици и в подходящо време сепак, т.е. няма да изкараш мАтора на -20 та да си подгряваш дръжките.

# 181
  • Мнения: 1 184
Манекен , тя ако ти падне Кика за масаж...няма да искаш да я пускаш.Жена ти напрао ще подскочи. Гарантирам. Wink

# 182
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Друго си да не замръзват ръцете, а въздушната струя ги удря и изстудява. Мм само с протекторите казва, че има огромна разлика, а с подгрев ще е още по-готино.
Моите ръце също замръзват без ръкавици.


# 183
  • Мнения: 11 505
Ей за това предупредих, че съм лаик, благодаря, Мира. Simple Smile

# 184
  • Мнения: 3 693
Манекен , тя ако ти падне Кика за масаж...няма да искаш да я пускаш.Жена ти напрао ще подскочи. Гарантирам. Wink
А ти познаваш ли я, че си толкова сигурен? Каквато и да е, аз си обичам съпругата и нямам никакво желание да изневерявам.

# 185
  • Мнения: 1 184
Ми мятай е на караваната и газ из България и чужбина. Щот ти е кеф. Кефа ценя няма. Никой не слушай , само себе си. Откакто го правя съм си много добре.
А Кика е красавица..гарантирам....отново.
Ай успех.

# 186
  • Мнения: 193
Кажи на жена ти, че мотор е по-добре от любовница. Така, де. Явно си в кризата на средната възраст. Едни ги избива на мотори, други на риболов, трети си намират любовница.
Абе, купи си го, така ще имаш занимание, ще си го ремонтираш, галиш, ще му говориш. Зарибяващо е.

Имам мотор 125сс, ходя на риба (вече по-рядко) и любовница имам.......давай рецепта, нещо 4-то за правене,  че явно моята криза яка ще да е Simple Smile

# 187
  • Мнения: 2 354
One more, готви. Помага.

По темата - и аз е си купя мотор някой ден. Ако мъжът ми се опита да ме спре, ще го повозя малко. С месо.

# 188
  • Мнения: 193
Това го умея, готвя добре, за жалост все по-малко време ми остава за риба и за готвене Simple Smile

# 189
  • Мнения: 15 619
Това го умея, готвя добре, за жалост все по-малко време ми остава за риба и за готвене Simple Smile
Спокойно. И това време ще дойде, като ти попривърши времето за любовници, ще имаш време за де клечиш за рибка и да се въртиш покрай печката. Всяко нещо с времето и условностите си.

# 190
  • Мнения: 5 903
Манекен на мотор. Не те ли е страх, че ще ти се развали прическата?

# 191
  • Мнения: X
Хаха, one more и тук дошъл да се похвали с любовницата си! Явно не му стигат аплодисментите в другата му тема Grinning.

# 192
  • Мнения: 1 184

Тва не е мотор , това е миксер...малко по голям.

# 193
  • София
  • Мнения: 1 830
125 момчетата караха като бяхме на 14-15. Дори и аз сега се целя в 650.  А ако качиш любовницата, може да няма дущичка да потегли...

# 194
  • София
  • Мнения: 6 309
Е, 125 за жена си е ОК, кво. Ако не е състезател.
Мен 650 не може да ме носи. Joy

Общи условия

Активация на акаунт