Напиши есе. Докажи, че не си тъП

  • 9 732
  • 149
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18 575
Градинката на "Св. Седмочисленици" Heart

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Сега прочетох и че това всъщност било измама...Ами цялата работа - и "новината" в BTV, и коментарите "есе", показват, че хората не осмислят какво четат. Едните видели нещо и побързали да го публикуват, сакън да не изпуснат сензацията, другите бързат да коментират "ЕСЕ" от зор да не изпуснат къщата и стана...мамата си джейс. Защото разбирането изисква някакъв минимален напън. Друго си е да гледаш лъскави картинки и сензационни заглавия и да си цъкаш някакви тъпотии там.

# 17
  • Мнения: 24 467
Градинката на "Св. Седмочисленици" Heart



Искам да се лайкна и атъчна отдолу!

# 18
  • Мнения: 9 737
Ако поне половината, написали "есе" под публикацията разберат какво  всъщност е "това животно" би било просто предколедно чудо. Ама едва ли.
Новината за Здравка Василева беше просто  подмината. Кой ли от знайните и незнайни "творци" изобщо е чувал за нея, а  камо ли чел.

# 19
  • Мнения: 36 529
Вие нищо не знаете - под всяка реклама на игра във Фб , се намират 50-тина човека, които пишат "участвам" и си мислят, че участват в някаква томбола. И това за игри, които са с покупка, или имат определено условие, което трябва да се изпълни)) Веднъж организаторите(май ставаше дума за една игра с покупка на маргарин) бяха питали една как участва и тя им отговори, че била написала коментар. Те й казаха, че трудно ще спечели при това положение...

# 20
  • Мнения: 14 494
Градинката на "Св. Седмочисленици" Heart



Искам да се лайкна и атъчна отдолу!

Казва се да се "тагнеш" като си на това място. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 21
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 280
Мен изкючително много ме дразнят зачестилите напоследък подвеждащи заглавия, свързани със здравословното състояние на Нана, Лили Иванова, Слави. Така ги изписват, че едва ли не вече са пътници. Изключително грозно. А отдолу коментарите те оставят безмълвен. Хората вярват сляпо на всичко, което им попадне пред очите. Изказват подкрепа, молят се...Но на никой не му хрумва да докладва страницата. Не искам да се поставям на мястото на тези хора и най- вече на близките им.
А драскачите, които пишат тези помии, не знам как спят нощем.

# 22
  • Мнения: 24 467
Цитат
Казва се да се "тагнеш" като си на това място. Stuck Out Tongue Winking Eye

Абе нямам ФБ, бе, там се "тагваш"! /Някога имах за 2-3 години! Ма на - сега не мога да напиша "ЕСЕ"!  Blush/ Тук се атачваш.  Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 9 737
Мен изкючително много ме дразнят зачестилите напоследък подвеждащи заглавия, свързани със здравословното състояние на Нана, Лили Иванова, Слави. Така ги изписват, че едва ли не вече са пътници. Изключително грозно. А отдолу коментарите те оставят безмълвен. Хората вярват сляпо на всичко, което им попадне пред очите. Изказват подкрепа, молят се...Но на никой не му хрумва да докладва страницата. Не искам да се поставям на мястото на тези хора и най- вече на близките им.
А драскачите, които пишат тези помии, не знам как спят нощем.
Драскачите спят с усмивка на лице, защото подобни заглавия генерират трафик, а трафикът генерира реклами, а рекламите - $$$.

# 24
  • Мнения: 25 663
Уловка си е, няма грешка - явно новият собственик ще трябва да се грижи за бабата Wink

При 25 долара такса за участие – едва ли ще ѝ се наложи. Ще може да си купи всякакви професионални грижи.  Laughing

Подарявам 90 кв.м апартамент. Достатъчно е да напишете „участвам“ и да ми изпратите 20 лв. такса за участие. Обещавам да съм безпристрастна и съвсем коректно да изтегля печелившия.
Така де, какво му плащате? На цената на няколко билета за търкане...

# 25
  • Мнения: 24 467
А нотариус? За томболата? Ще има ли?
Нявга, когато гледах телевизия с реклами, имаше игри с томболи, на които редовно, за да приспят всяка мисъл за съмнение за измама, участваше и нотариус в тегленето.

Последна редакция: пт, 25 яну 2019, 16:46 от Judy

# 26
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 280
Мен изкючително много ме дразнят зачестилите напоследък подвеждащи заглавия, свързани със здравословното състояние на Нана, Лили Иванова, Слави. Така ги изписват, че едва ли не вече са пътници. Изключително грозно. А отдолу коментарите те оставят безмълвен. Хората вярват сляпо на всичко, което им попадне пред очите. Изказват подкрепа, молят се...Но на никой не му хрумва да докладва страницата. Не искам да се поставям на мястото на тези хора и най- вече на близките им.
А драскачите, които пишат тези помии, не знам как спят нощем.
Драскачите спят с усмивка на лице, защото подобни заглавия генерират трафик, а трафикът генерира реклами, а рекламите - $$$.
Така де. Ама има нещо по- голямо от парите и се нарича съвест. Поне за мен е така.

# 27
  • Мнения: 24 467
Цитат
Така де. Ама има нещо по- голямо от парите и се нарича съвест.

Е, някои са скромни. Стигат им и по-малките неща.

# 28
  • Мнения: 9 737
А нотариус? За томболата? Ще има ли?
Нявга, когато гледах ТВ с рекламе, имаше игри с томболи, на които редовно, за да приспят всяка мисъл за съмнение, участваше и нотариус в тегленето.

Ми, много ясно. Само да довърши есето си за кОнкурса.

# 29
  • Мнения: 25 663
И пет ако щете. Може и някое рапърче да поканя да развлича публиката. Или чалгаджийка – каквото пожелаете.
Забравих да уточня обаче, че томболата ще се тегли веднага след записването на милионния участник.

Общи условия

Активация на акаунт