Напиши есе. Докажи, че не си тъП

  • 9 723
  • 149
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 680
Напиши есе и спечели имение в Канада




След репортажа по BTV десетки хора коментираха във Фейсбук страницата "есе", надявайки се имението да бъде спечелено именно от тях. Появиха се дори коментари, че било социален експеримент.
Малко ми прилича на тест за интелигентност... Не знам.

# 1
  • Мнения: 36 457
Вчера видях майтапи за есета във Фб фийда ми. Така и не проверих за какво става дума, а то какво било...

# 2
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 248
Есе 😂
Не мога да повярвам колко е закърнял народът... От прекомерното ползване на новите технологии ли е, някакъв естествен регрес ли е...
Не знам, не знам...

# 3
  • Мнения: 9 680
VickyTaylor, на какъв адрес да ти изпратя нотариалния акт? Wink
Единият от коментарите под снимката гласи, че есе е автобиография. Дори не знам как да го коментирам това, без да си изпрося бан.

# 4
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 248
VickyTaylor, на какъв адрес да ти изпратя нотариалния акт? Wink

Казва се нАтурален акт, ако не знаеш 😂😂😂

# 5
  • Мнения: 9 680
Доказах, че не знам. Дали остана едно именийце и за мен?

# 6
  • Мнения: 14 486
VickyTaylor, на какъв адрес да ти изпратя нотариалния акт? Wink

Казва се нАтурален акт, ако не знаеш 😂😂😂

И като го вземеш пиеш един нотариален сок Joy

Ето още нещо по повод есето:

http://legalworld.bg/77438.btv-reklamira-izmamna-shema-sem-nehae*.html

# 7
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 248
Аз взех имението, за вас остава да си купите къщи в Сицилия за по 1 евро 😂

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
ЕСЕ!
И аз се шокирах вчера. Толкова е абсурдно, че просто не намирам думи за коментар.

# 9
  • Мнения: 24 467
А няма ли и есета да има?
Аз пък искам да ми позволят просто да ги прочета.
Отдавна не са излизали книжки - сборници с кандидат-студентски бисери. Това ще ми ги замени. Обичам хумора. Особено когато е естествен, а не плод на нечии шлифовани писателски напъни.

Цитат
Малко ми прилича на тест за интелигентност...
Не знам, но фейсбук и интелигентост за мен са оксиморон.

# 10
  • Мнения: 36 457
Уловка си е, няма грешка - явно новият собственик ще трябва да се грижи за бабата Wink

# 11
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 248
Аз пък искам да ми позволят просто да прочета есетата.
Отдавна не са излизали книжки - сборници с кандидат-студентски бисери. Това ще ми ги замени. Обичам хумора.
Какви есета 😂😂😂
Те са си помислили, че просто трябва да напишат думата ЕСЕ под публикацията, за участват.

# 12
  • Мнения: 9 680
Стана ми мнооооого мъчно за остарялата собственичка. Сърцето ми кърви!
Преди се изненадвах на ентусиазма на десетки или дори стотици хора, които вярват на рекламите на Националната лотария, дават последните си пари, за да търкат билетчета или гордо се снимат с килограми билети, от които са спечелили има-няма 20 лева.
Творците на есета, обаче,  надминаха всички.
Или както се казва "Убиха всичко детско в мен".

# 13
  • Мнения: 24 467
Аз пък искам да ми позволят просто да прочета есетата.
Отдавна не са излизали книжки - сборници с кандидат-студентски бисери. Това ще ми ги замени. Обичам хумора.
Какви есета
Те са си помислили, че просто трябва да напишат думата ЕСЕ под публикацията, за участват.

Божке, милите! И колко хора са до тук с мисъл на карфица?
Моите котараци май имат повече шанс да станат собственици на имение в Канада.
Е няма ли някой поне опит за "есе" да направи?
Ще очаквам.
Другото си е чиста проба доказателство за това, че масата има интелектуално ниво под критичния праг за нормално съществуване. Или точно като за битуване във ФБ. Laughing
...
Нямам си ФБ. Може ли да упълномощя някой да ми постне и на мен едно "ЕСЕ" от мое име там. Обещавам познатите ми да му лайкнат няколко снимки тутакси.

# 14
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 248
Обаче, на фона на тая олигофрения с есетата, ярко контрастира една друга новина. Не става въпрос за есе, този път е за разказ. Разказът на Здравка Евтимова "Кръв от къртица", който бива включен в американските учебници по литература за 8- ми клас, редом до имена като Едгар Алън По, Айзък Азимов, Рей Бредбъри.
Дано, тогава, веднъж завинаги, американците научат къде е България, че и те не са цъфнали, също като нашите есеписци .

Последна редакция: сб, 26 яну 2019, 07:48 от VickyTaylor

Общи условия

Активация на акаунт