Дънки с цепка под дупето?

  • 3 956
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Искам да попитам някой знае ли от къде мога да намеря дънките,които напоследък са много модерни,с цепка точно под дупето.Ще ви бъда много благодарна,ако някой знае.

# 1
  • Down south
  • Мнения: 7 634
Търси
"ripped jeans" или "distressed jeans",
разглеждаш и избираш, къде да е "цепката"
Close

# 2
  • Мнения: 237
1. Взимаш едни обикновени дънки
2. Взимаш една яка ножица
3. Правиш колкото искаш цепки където си поискаш.

# 3
  • Мнения: 928
Цепка на задника  Grinning Joy ...сериозно  ли?
😆

# 4
# 5
  • Мнения: 314
Недай си боже рязко получиш стомашно неразположение и разстройство Grinning

# 6
  • Мнения: 99
Напиши в чичо гугъл и си поръчай онлайн!

# 7
  • Мнения: 1 196
Ох, ужасни са, а аз по принцип харесвам и нося прокъсани дънки.

# 8
  • Мнения: 30 802
Правилният начин е: взимаш класически дънки. Носиш ги нон стоп. Търкането на ученически чин помага. Въпросното сцепване трябва да се случи спонтанно, както и на коленете. Всичко друго е моден фейк.

Носи се докъм 16 годинки, когато изглежда секси. Щото след това има опасност някой да си помисли, че целулитът ти е превтасал и скъсал дънките.

# 9
  • Мнения: X
Говори за себе си, аз носех такива дъни поне до 20-тата си година, после спрях, защото вече не бяха модерни.

# 10
  • Мнения: 30 802
Е поне не си се заблуждавала, че и на 2Х16 е същото като на 16. Цялостното излъчване е такова, че вече тая цепка не е гот да се носи.

# 11
  • Мнения: X
На 20 г. да се заблуждавам, че не съм на 32 и да се носят скъсани дънки само до 16 годишна възраст? Хайде, спри да се излагаш, моля.

# 12
  • Мнения: 30 802
На 20 г. да се заблуждавам, че не съм на 32 и да се носят скъсани дънки само до 16 годишна възраст? Хайде, спри да се излагаш, моля.

...я пак да прочетеш бавно и с разбиране, както и с щипка здрав разум и чувство за хумор.

# 13
  • Мнения: 314
Абе аз като мъж да се изкажа, ако девойката има данни си е секси Simple Smile
Хубаво дУпе, загатнато от 5см по на доло цепка не е чак толкова зле Grinning

# 14
  • Мнения: X
Права си, Сирен, убягва ми хумора, че скъсаните дънки трябва да се носят само от 16 годишни. Даже и 30+ годишна жена би изглеждала добре с тях, ако има добро тяло.

Здрав разум имам достатъчно, та съм изхвърлила късите поли и блузките с щампи, благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт