Дневникът - тема 97 - Да отслабнем всички заедно!

  • 49 081
  • 744
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 631
Ох, Niya, все едно за мен говориш днес...

В офиса една колежка е донесла лакомства от пътуването си до Австрия, едва се сдържам да не ги пробвам всичките. Затова работя 3 дни от 5 вкъщи, там поне изкушения няма Grinning

Много ми се яде нещо сладко, много, но ще дам всичко от себе си да се въздържа само с ябълката, която съм си приготвила преди танците довечера.

# 436
  • Мнения: 5 262
Ния пий вода!
Аз ако имам нужда от сладко хапвам веднъж и ми минава за месеци. Аз съм по киселото и соленото .

# 437
  • Мнения: 7 746
в офиса трети ден пълнят кошницата с шоколадови бонбони
и вкъщи има от ония дългите линдове, защото май пак са промоция някъде си  Crossing Arms
и не знам как, ама пръстчета ми все омазани със шоколад са  Embarassed Blush

# 438
  • Мнения: 4 593
Херцен, хайде разсърди му се вече на тоя шоколад, щото ти цапа пръстите Stuck Out Tongue Winking Eye
Аз продължавам да си мириша на циганин, обаче грам не свалям... Сега съм решила да направя кето-моно да видим какво ще стане. И после ще ударя малко тревопасни дни, че само на коза не съм се правила скоро Joy

# 439
  • София
  • Мнения: 11 590
Издържах на изкушението. Водата наистина помогна.

Днес ми е зареждащ ден, така че няма да мисля за захар.
Закусих половин кисело мляко с овесени ядки, половин банан, половин ябълка и какао. Това ми е любима закуска.

Обядът ми е телешки бургер (месото), с яйце отхщгор и запечено накрая на фурна с кашкавал малко, стана много вкусно.

Довечера съм на танци, не ме болят и колената вече и се чувствам много добре. Сега съм във фаза на задържане на - 4 кг и се подогтвям пак ударно за сваляне.

# 440
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
Включвам се в темата, че имам нужда да сваля 3 килца. След операция ми се появи неудържим и непобедим глад за сладко и направо не мога да се владея. Е сега съм 59 кг, и то само от прекаляване със сладко. От операцията бях свалила 6 кила и бях станала 52. Целта ми е да стана 56, така най се харесвам. Търся добавка за контролиране на глада за сладко и за справяне със запека, който се е задълбочил много при мен. Затова и не се чувствам добре, с подут корем и без самочувствие.

# 441
  • София
  • Мнения: 1 434
Ния, с моното ли ги свали? За колко дни?
Тези дни реших да се алкализирам. Рупам големи зелени салати с пресен чесън, лук, краставици, магданоз и кисело мляко. Тиквички с яйца и малко сирене и подобни. Нищо няма да сваля така, но имам нужда от малко промяна в яденето. Почивка от месото. Страшно ми омръзна цяла зима. Скоро пак ще се пробвам за моно.

# 442
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 999
Има една добавка, която притъпява апетита. Green coffe на Biotech производител. По интернет се купува 120 капсули. Аз го взимам, като свърши го замествам с друго за промяна.

# 443
  • Мнения: 7 746
Хром пиколонат ( нещо такова) за убиване на сладко
Натуралакс за запека
Франи, да кажеш какво се случва с теб; сега хрупкам зелени салати с пържоли

# 444
  • Мнения: 2 172
Здравейте ,
Преди 8 месеца се бях включила в групичката , току що родила и имах да свалям килограми. Свалих ги покрай грижите за бебчето , което вече не е толкова бебе. Не ядях сладко и ограничих хляба, газирано не пипвах също. Записах се и на йога.

Сега отново се включвам към вас и дано по-активна. Целта ми е да поддържам здравословно тегло , защото отново забременях и не искам да качвам както миналия път. Отпускам си 10 кг най-много.😁

# 445
  • София
  • Мнения: 11 590
Ния, с моното ли ги свали? За колко дни?
Тези дни реших да се алкализирам. Рупам големи зелени салати с пресен чесън, лук, краставици, магданоз и кисело мляко. Тиквички с яйца и малко сирене и подобни. Нищо няма да сваля така, но имам нужда от малко промяна в яденето. Почивка от месото. Страшно ми омръзна цяла зима. Скоро пак ще се пробвам за моно.
Франи, комбинация от моно само на месо, с намалени калории, след това правих захранване, върнах си 1 кг и пак го свалих с олекотено хранене, по един път основно хранене и за вечеря ядки и сушени сливи, че ми помагат за 00.
Продължавам така, така поддържам калориен дефицит, а ядките и сушените плодове ми дават сили и за тренировките.

За месото те разбирам, бях го намразила временно. Grinning

# 446
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 534
Добро утро и от мен! Не помня дали и в тази тема си споделих здравословните притеснения/цикълът ми закъсня с 20 дни и ми се запуши млечна жлеза/, но докато ми дойде цикъла и разбера, че това е млечна жлеза, а не нещо друго не знам къде бях. И двете неща никога не са ми се случвали, а съм на диети от 20 години. Това съвпадна с режим, в който са орязани и мазнини, и въглехидрати, и калориите са 1200, и доста стрес. Та в този период честно ви казвам, че изобщо не ми беше важно, че имам "плочки" на корема и изобщо не ми пукаше, че краката са ми дебели. Осъзнах, че нищо крайно не е добре и всичко трябва да е с мярка, която, обаче на мен ми е трудно постижима.
След като включих в храната, обаче мазнините всичко се нареди.
Другият експеримент, който вчера направих, а днес имам близо 800 грама минус е да закусвам обилно, като си сметнах калориите за закуска лошо ми стана, обядвах 6 часа след закуската и в 18.30 изядох една кофичка Скир, а като се прибрах си обърках на омлет 200 грама белтъци с една доза протеин. Та така при мен и другото нещо е, че когато годините са или минават 40 много трябва да се внимава, че фините настройки бързо са разбутват. Понеже колежката ми е донесла любимите ми патешки яйца днес ще направя един яйчен фаст. Тренировките си вървят-притеснена, щастлива в залата съм.
Херц, торти!?

# 447
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 919
Сиска, много се радвам,че нещата са се наредили. Ти още ниски въглехидрати ли държиш или закуската си беше от всичко? Все се каня да пробвам твоя патент за белтъци с протеин, може днес да се престраша.

Аз съм си зациклила на едни и същи килограми и немърдам. Пак съм с много стрес, коремът ми е като камък и постоянно ме боли, но това е от нервите. С този вдигнат кортизол ще видя отслабване през крив макарон.

# 448
  • Мнения: 7 746
О, дааааа Simple Smile
Радвам се, че вече всичко при теб е ОК Hug

Закусвах 2 сварени яйца и 60 гр шунка, ше обядвам пиле и зелена салата
Оше не съм ходила във фитнеса, много кашлям, но връткам обръча и си правя планка
И аз съм заклила между 61 и 62

# 449
  • Мнения: X
Аз с един въпрос.....   Smiley
В последните няколко седмици забелязвам, че Гала изглежда така
https://bukvarche.com/wp-content/uploads/2018/02/%D0%9F%D0%B5%D1 … %D0%BD%D0%B8.jpeg
като 4-ката.В началото мислех, че е инцидентно, но тя всеки ден е с корема напред, с дупето назад.
Днес, една "модна съветничка" (в кавички, защото изтървах началото, не знам каква е, обясняваше нещо по дрехи и мода), изглеждаше по същия начин-корема издаден напред, дупето стърчи назад.
Та, въпроса, да не би това да е новата мода?
И да спра да се опитвам да стопя и последните наченки на коремче..... Smiley

И не се бъзикам, съвсем сериозен ми е въпроса.

Общи условия

Активация на акаунт