А бихте ли ходили/спали с красив, но надут и самовлюбен мъж?

  • 5 028
  • 67
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 212
Да, и според мен това което ти подсказва вътрешния глас, а именно да бягаш явно е твоята позиция по въпроса...просто по такъв начин ги усещащ нещата Simple Smile

# 31
  • Мнения: 5 622
Обратната анкета на Марчето...Говорим за мъж, който е особено привлекателен на външен вид, почти като Уент (за Бубето и ко Simple Smile)) но пък мнооого самовлюбен поради горния факт, циганката дето го е хвалила е умряла и обича често сам да се самоизтъква, абе типичен нарцис...да, ама като ви погледне и краката ви омекват...Какво правим тогаз  Thinking

Ако има нужда от други отговори в анкетката, ще добавям, само свиркайте  Wink

Ааа и да кажа, аз сестра нямам, която си е избрала такъв...ама от личен интерес  Flutter

Ш'гу прасна. Пука ми, че бил самовлюбен. Мен ко ме интересува това....

БУБЕ, омъжена си ...

Ако не бях де..... Crazy

# 32
  • Мнения: 6 927
Аз пък обърках тази тема с другата за грозните мъже ooooh! Мислех си, че са едни и същи и просто анкетата е сменена.
С надут и самовлюбен не бих. Изключително много ме дразни такова поведение. Всъщност в началото приятелят ми беше нещо подобно, имаше ужасно високо самочувствие. Но вече за щастие не е така Mr. Green

# 33
  • Мнения: 822
Хайде някой да зададе и въпроса :"А бихте ли ходили/спали с грозен,надут,самовлюбен,но мнооого богат мъж?" ,че вече се поуморих от питанки... Peace

# 34
  • Мнения: 2 212
Хайде някой да зададе и въпроса :"А бихте ли ходили/спали с грозен,надут,самовлюбен,но мнооого богат мъж?" ,че вече се поуморих от питанки... Peace

Ми давай де, 100 % ще има кой да им върже и на тези .... иначе ако нямаш отговор и коментарът не беше нужен, ама като си казала  Peace да е

# 35
  • Мнения: 822
Хайде някой да зададе и въпроса :"А бихте ли ходили/спали с грозен,надут,самовлюбен,но мнооого богат мъж?" ,че вече се поуморих от питанки... Peace

Ми давай де, 100 % ще има кой да им върже и на тези .... иначе ако нямаш отговор и коментарът не беше нужен, ама като си казала  Peace да е
Не го възприемай като коментар,а като много тъпа,плоска шега...Иначе -отговор 2:Не бих... Peace

# 36
  • Мнения: 2 212
Ок, а това на снимката ти ли си ?

# 37
  • Мнения: 822
Ок, а това на снимката ти ли си ?
Само ми се иска... Laughing

# 38
  • Мнения: 2 212
Аз пък винаги съм си мислела, че си ти Simple Smile Ок, стига с чата Simple Smile Просто се чудех защо се подценяваш в другата аналогична тема ако това си ти  Wink

# 39
  • Мнения: 216
НЕ БИХ СПАЛА С ТАКЪВ МЪЖ #Sniper

# 40
  • Мнения: 36 073
бих го чукнала, но не го ща за постоянно

# 41
  • Мнения: 5 228
Имала съм такова гадже - красавец, който освен супер самовлюбен се оказа и супер тъп. Не, мерси.
Но все пак гласувах с последната опция.

# 42
  • Мнения: 7 186
Имах един такъв преди време, точно какъвто го описваш, беше страшен нарцис, просто не знам как съм го търпяла, сега посмъртно не бих се хванала с такъв. Като седнехме някъде на заведение започваше всяко изречение с Аз, като видеше огледало направо изпадаше в екстаз, а у тях вървеше нон- стоп Фешън канала. Ужас, и беше ужасно надут и с огромно самочувствие. И винаги изтупан, всяка вечер с различни дрехи.
А същевременно не беше тъп, даже напротив, но адски влюбен в себе си.
Е имаше и един плюс де, там поне беше пърфект. Wink

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Бихме спали
Но за ходене ще има да взима


Е, бъди сигурна, че той няма да се оплаква и след като спите чак тоооооолкова да държи да ходите Grinning

# 44
  • Мнения: 5 577
Абе секс да има.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт