Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 10 642
3 дни след полов акт няма как до има бременност, още по-малко симптоми

Последна редакция: ср, 06 мар 2019, 09:50 от Nandin

# 136
  • Мнения: 21

 Дами имам и аз въпрос.. Това на снимката според вас изпарителна линия ли е или си е втора.. Направох теста и на първите минутки нищо не се появи, оставих го.. Но след няколко часа ми дойде на ум да проверя и това е резултата.. Аз мисля, че е изпарителна, но не съм сигурна.. На някоя от вас случвало ли и се е ?

# 137
  • Мнения: 2 050
Резултатът от тест за бременност се отчита само в рамките на времето, посочено от производителя, 5-10 минути обикновено. Следварително появили се черти не означават (+) тест. За собствено спокойствие аз бих направила тест утре с първа урина, но този е отрицателен.

# 138
  • София
  • Мнения: 5 139
Boo133, и на мен ми се е случвало да видя бледа втора черта на отрицателен тест след няколко часа, защото е останал зарязан и неизхвърлен. Направи си нов тест или направо иди на лекар.

# 139
  • Sofia
  • Мнения: 5 978
Отрицателен е. Ако беше положителен, втората чертичка нямаше да е бяла, а щеше да е със същия цвят като контролната, но по-бледа.

# 140
  • Мнения: 21
Благодаря за отговорите..Аз този съм го правила с първа урина.. Но след като минаха 20-30 минутки излязох, и като се прибрах вечерта реших да го погледна, преди да го изхвърля.. Значи май няма за какво да се притеснявам

# 141
  • Мнения: 807
Според мен е хубаво да си направиш още един за всеки случай, защото моя такъв тест пие сок в момента ☺️

# 142
  • Мнения: 21
Ами аз попринцип миналата седмица бях на гинеколог и ми каза, че няма нищо.. Няма как да не е видял според мен, защото ако има нещо вече трябва да съм в 6-7 седмица.. Притеснявах се, защото последно цикълът ми беше малко по-различен, но гинеколога ми каза, че имам поликистозни яйчници и най-вероятно е от това

# 143
  • Мнения: 807
След като Ви е гледал лекар не би трябвало да имате притеснения.Промените във цикъла може да се дължат на много неща.
А след като са установени и проблеми със яйчниците значи евентуално е от това.
Ако обаче продължават промените във цикъла може да си направите и други изследвания.Проблеми със щитовидната жлеза също могат да окажат влияние.

# 144
  • Мнения: 21
Да и аз мисля, че щом лекаря ми каза, че няма нищо значи няма.. Но имам едно пусто притеснения, защото ми е много рано още.. Даже май от внушение си намирам уж някакви признаци.. Ту се успокоявм, ту пак започвам да мисля за това.. Но лекар няма как да пропусне бременност нали ?

# 145
  • Мнения: 12
Здравейте момичета!
Регистрирах се отново, тъй като след последното разочарование не съм влизала повече тук...
Преди две години писах, че съм бременна. Имах положителен тест. 10 дни закъснение и накрая се оказаха хормонални проблеми...
Не сме опитвали за бебе от тогава.
От 3 месеца опитваме за бебе, като февруари сме били доста активни.  Трябваше днес да ми дойде цикъла, но го няма. Реших да направя тест и се оказа с една мноого бледо розова черта... Радост голяма, но уплахата е двойна..
Направих още един на престо за ранна бременност, толкова е невидима чертата, че бих казала,че е невалиден дори..
Имам световъртеж и дооста голям апетит. Болките са от 10 дни като при цикъл, но такъв няма. Изгледи няма.
Според Вас, дали има някаква бегла надежда? Утре ще ходя на лекар, защото ме е страх да не чуя същото както преди...
Съжалявам,че е толкова дълго...Исках да обясня...
Ако имате въпроси (притеснена съм и съм изпуснала със сигурност нещо) ще се радвам да дам отговор! 😊😊
Лека вечер, скъпи дами! ⚘⚘⚘

# 146
  • Мнения: 21
Според мен е хубаво да си направиш още един за всеки случай, защото моя такъв тест пие сок в момента ☺️
На теб след колко време ти се е появила такава черта ?

# 147
  • Мнения: 12
Простете момичета, от вълнения съм объркала темата..!🤦‍♀️🤦‍♀️

# 148
  • Мнения: 807
Според мен е хубаво да си направиш още един за всеки случай, защото моя такъв тест пие сок в момента ☺️
На теб след колко време ти се е появила такава черта ?
На 3 ден от закъснението,но беше такава съвсем бледичка.След около 2 дена взе да се вижда повече.

# 149
  • Мнения: 21
А относно това което съм писала преди това.. Няма как ако има бременност лекарят да не я види нали ? .. Съжалявам ако въпросите ми стават глупави, но ми е много притеснено..
А и моята черта си е чисто бяла и се появи няколко часа след като го направих

Общи условия

Активация на акаунт