Отговори
# 90
  • Мнения: 7
Здравейте, аз съм с малко сложен проблем.. На 19 съм имам едно дете на 2 год и имам 2 аборта, сега отново ми закъснява с 5 дни усещам болки както когато трябва да ми дойде, но не идва,има вероятност за зачеване, сложих си свещичка Клион Д понеже мислех че ми има нещо друго, пих 2 дни по 2 аналгина не ми идва.

# 91
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Направи си тест.
Няма как да ти дойде от аналгин.
Вземи по-адекватни мерки за контрацепция от аборти...

# 92
  • Мнения: 298
Здравейте, изписано е много по тази тема ,но все пак и аз пускам една да споделя

Закъснява ми вече 4 ден при редовен цикъл. ОБИКНОВЕНО  на 28 ден ми идва,случвало ми се е и на 30 ,но сега вече изминаха 33 ,притеснявам се вече
Гори ми тялото от 3 вечери и имам температура 37.3-37.4 ,но през деня не
Така бях и с предишната бременност
Боли ме адски много кръста,яйчници....
Правих 2 теста и са отрицателни
Възможно ли е при отрицателен тест да има бременност?
Аз поне не очаквам да има колкото и да ми се иска:cry:

# 93
  • Мнения: 82
Възможно е. Може и да е вирус. Добре е да хванеш бременността навреме ако я има, защото може едновременно с това да си хванала и някое вирусче. Успех от мен!

# 94
  • Мнения: 298
Винаги съм си я хващала бременността на време,още преди да ми дойде, имам 2 спонтанни аборта и когато бях бременна първия път така след 5-6 дни направих тест и беше положителен
Такова чудо за пръв път се случва, нито цикъл нито 2 черти

# 95
  • Мнения: 82
Винаги съм си я хващала бременността на време,още преди да ми дойде, имам 2 спонтанни аборта и когато бях бременна първия път така след 5-6 дни направих тест и беше положителен
Такова чудо за пръв път се случва, нито цикъл нито 2 черти

Кръвен тест? Simple Smile

# 96
  • Мнения: 298
Винаги съм си я хващала бременността на време,още преди да ми дойде, имам 2 спонтанни аборта и когато бях бременна първия път така след 5-6 дни направих тест и беше положителен
Такова чудо за пръв път се случва, нито цикъл нито 2 черти

Кръвен тест? Simple Smile


Нямам ли резултат от лелката ще пусна кръвен в понеделник

# 97
  • София
  • Мнения: 12 006
Здравейте, аз съм с малко сложен проблем.. На 19 съм имам едно дете на 2 год и имам 2 аборта, сега отново ми закъснява с 5 дни усещам болки както когато трябва да ми дойде, но не идва,има вероятност за зачеване, сложих си свещичка Клион Д понеже мислех че ми има нещо друго, пих 2 дни по 2 аналгина не ми идва.
На 19 а вече 3 пъти забременявала  Crazy момиче образовай се малко. Цял живот ли смяташ да ходиш за аборт, като за хляб? Срамота при толкова методи за контрацепця в днешно време  Crazy

# 98
  • Мнения: 7
Закъснява ми с 6 дни нормално ли е

# 99
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Нали ти казах да си вземеш тест.

# 100
  • Мнения: 7
Вчера имах много силни болки днес също ме боли но е търпимо, аз не вярвам много на тестовете, но и симптоми нямам.

# 101
  • София
  • Мнения: 5 140
Тестовете обикновено са доста точни. Ако не вярваш на тестове, надявам се на лекари поне да вярваш - иди на гинеколог. Тъкмо ще поговорите на тема контрацепция - нещо, от което имаш неотложна нужда.
Бъркаш аспирин и аналгин освен това. Според старите бабини деветинини аспиринът предизвиква по-бързо менструацията и дори можело да я предизвика междувременно. Това е мит, който е опроверган многократно вече от съвременната медицина.

# 102
  • София
  • Мнения: 12 006
Вчера имах много силни болки днес също ме боли но е търпимо, аз не вярвам много на тестовете, но и симптоми нямам.
Направили си тест със сода Laughing? Той ще да е по-точен от пикливия, манИ ги ти аспирини  Mr. Green

# 103
  • Мнения: 7
И възможно ли е поради изстиване да имам бяло течение много малко и да не ми идва от това. Миналия месец ми дойде на 17

# 104
  • Мнения: 46 536
...аз не вярвам много на тестовете...
Можеш да им имаш доста по-голямо доверие, отколкото на нашите предсказания. Няма как някой да познае просто така през екрана. Има 2 начина да разбереш - преглед при лекар или тест за бременност.

Общи условия

Активация на акаунт