Втора бледа черта на теста за бременност

  • 885 689
  • 15 079
  •   4
Отговори
# 1 275
  • Мнения: 12
Здравейте, момичета! И аз като повечето тук следя темата от няколко месеца. От около 7-8 месеца правим опити за бебе. По принцип М ми е редовно, но преди два месеца ми закъсня с 10 дни, направих тест, но беше отрицателен. Отидох на гинеколог и се установи, че единият ми яйчник е поликистозен.... Гинеколожката ми каза да не се притеснявам и ми даде да пия лекарства, включително пробиотик. Този месеца ми закъснява с 12 дни. Днес сутринта си направих тест и се показа втора бледа черта. Дали има бременност според вас?
Това, че е бледа чертата изобщо да не те притеснява. Може пък и да си имала късна овулация и т.н. Варианти много, но в крайна сметка имаш ли втора черта това е важно, значи си бременна. И при мен с толкова дена закъснение имаше не толкова наситена втора черта. Ето, че се установи бременността и съм много щастлива. Изчакай още няколко дена и си запиши час при гинеколог. Желая ти успех 🤗

Благодаря за хубавите отговори! Дано всичко бъде наред. Тихо се радвам, докато гинеколога не потвърди!

# 1 276
  • Мнения: 2
Здравейте, не знам колко моят въпрос е по тази тема за което се извинявам. Така да започна , последната ми менструация беше на 05.07.19 трябваше да ми дойде на 01.08.19 или най-късно 02.08 ..... от една седмица съм с леки болки край яйчниците ,с подути гърти ,става ми лошо , в началото бях и с главоболие ,ям доста ,пикая на често . Типични симтоми за бремнна жена , вчера си купих Шуър Чек тест показа ми 1 чертичка , много се притеснявам знам че рано си направих теста с еуфорията да видя 2 чертички , много съм притеснена не можах и да спя от мислене ... моля ви дайте своите съвети ....Disappointed Relieved

# 1 277
  • София
  • Мнения: 12 006
Ако е тр. да ти дойде на 1-2ри, а на 3ти имаш отрицателен тест изчакай и ако до 10 дена закънение не ти дойде иди на лекар. Междувременно може да направис след 2-3 дена втори тест. Принципно на 1-2 дни закъснение би трябвало да има 2ра черта ако си Б, но може да си имала къна О или да няма бебе. За симтоми ти е рано дори и да има Б, така че не се вторачвай толкова.

Последна редакция: нд, 04 авг 2019, 15:43 от ₪₪₪ Afrodita ₪₪₪

# 1 278
  • Мнения: 2
Много благодаря Афродита Heart

# 1 279
  • Мнения: 175
Според мен повтори теста след няколко дни. Сестра ми при 3 дни закъснение беше с отрицателен тест, чак на 7 дни закъснение беше положителен. Племенникът ми вече е на 3. При мен и двата пъти беше положителен в деня, в който трябваше да ми дойде. И двете ползваме Sure check. И двете сме с еднакво дълъг цикъл. Просто явно при всеки различно расте ЧХГ.

# 1 280
  • Мнения: 26
Здравейте,момичета.Искам да ви попитам възможно ли е да се появяват така наречените изпарителни черти на 3 поредни теста на 2рата минута ,правени в поредни 3 дена със сутрешна урина,ако искате ще кача снимка

# 1 281
  • Мнения: X
Изпарителна черта се нарича тази, която се е появила след указаното време за отчитане на теста.

# 1 282
  • Мнения: 26


Това е 5 дни преди очакваната М

# 1 283
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Аз не виждам черта.

# 1 284
  • Мнения: 4 518
И аз не виждам.

# 1 285
  • Мнения: 150
На първата снимка май виждам нещо изключително бледо,ама на втората нищо не виждам 🤔

# 1 286
  • Варна
  • Мнения: 25 242
И аз не виждам никаква черта, но 5 дни преди М и не очаквам да видя.

# 1 287
  • Мнения: 84
Аз виждам черта  и смятам ,че 5 дни преди М е нормално да е толкова бледа

# 1 288
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Аз не виждам, а съм спец да виждам и невиждани черти, вероятно съм рекордьор на тема тестове.

# 1 289
  • Мнения: 84
Бременна съм в 8 ми месец и пре първия ми тест само аз си видях чертичката ,всички твърдяха , че ми се привижда 🤣

Общи условия

Активация на акаунт