Втора бледа черта на теста за бременност

  • 886 167
  • 15 079
  •   1
Отговори
# 1 290
  • Мнения: 26
Сладурана ;д

# 1 291
  • Мнения: 4
Какво мислите? Има ли бременност???

# 1 292
  • Мнения: 590
Какво мислите? Има ли бременност???


Определено има

# 1 293
  • София
  • Мнения: 10 642
Какво мислите? Има ли бременност???


Е, ако и тези тестове не можеш да разчетеш...

# 1 294
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Да има бременност Simple Smile ! Честито !

# 1 295
  • Мнения: 56
Честито на всички новобременни дами Simple Smile)) последните дни все с хубави новини ни радвате и дано да продължава така! ☺️
Нали знаете усещането когато правите тест.. Всичко е направено и гледам ей така 🥺 в очакване на черта и след няколко секунди 🙄 не не, няма да гледам, ще видя след 5 мин.. Обаче то те изяжда от вътре иии 🙈 тайно го поглеждаме с надежда, когато обаче няма 2ра черта  😣 вече изобщо не ми се гледа... Голямо напрежение си е това, не знам за вас 😶
Иначе да се върнем към положителната енергия ииии да пожелая на форума още втори бледи черти и новобременни и щастливи бъдещи мами! ❤️

# 1 296
  • Мнения: 3
3 дена закъснение как да го разбирам Grinning

# 1 297
  • Мнения: 8 082
Положително го разбирай Satisfied чертичката хич не е бледа!

# 1 298
  • Мнения: 3
Да направя ли втори за да сме сигурни? Grinning Виждам ,че почти всички правят поне по още един

# 1 299
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Няма смисъл.

# 1 300
  • Мнения: 3
Добре благодаря ви. BlushBlushBlush

# 1 301
  • Мнения: 572
Очевидно е, че си повече от бременна. Честито и спри да купуваш тестове за бременност!:)

# 1 302
  • Мнения: 1
Здравейте! И аз съм с бледа втора чертичка, закъснява ми с един ден. Според вас + или - е?

# 1 303
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Да положителен е .

# 1 304
  • Мнения: X

Здравейте отново,
преди няколко дни писах... Та въпроса ми е, направих два теста еднакви (така бяха в кутийка) единият ден- два преди датата на М, вторият направих след още 2 дни, т.е. или денят на М или ден закъснение и двата теста са с бледи черти, вече ми е 5-6 ден закъснение, имам час за преглед чак за 19.08 и сега се чудя да правя ли още един тест?? Неспокойно ми е, защото с първата бременност още преди М имах симптоми, а сега нямам никакви освен липсата на М и че доста ми се спи... Или просто вече полудявам 🙁.   

Общи условия

Активация на акаунт