Втора бледа черта на теста за бременност

  • 885 653
  • 15 079
  •   2
Отговори
# 1 380
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Този тест за овулация е отрицателен така или иначе. Доколкото имам спомен при бременност става положителен т.е. с много наситена втора черта, дори по-ярка от контролната, както е било при Love Fairy.

# 1 381
  • Мнения: 632
Понеже  ме хапят комарите....хахаха...ето снимка на моя тест за О на 20 ден от цикъла. О преди 8 дни. Според мен шанса да съм бременна е нулев....защото имаме много проблеми. Но и мисля ..че няма какво да им вярвяте на тестовете за О в този случай Wink

А имате ли положителен тест за О? Този тук не е такъв ,трябва двете черти да са еднакво наситени ,за да покажете че трябва да очаквате О.Ако имате такъв тест и сте правили секс тези дни,може да се надявате Simple Smile

# 1 382
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Понеже  ме хапят комарите....хахаха...ето снимка на моя тест за О на 20 ден от цикъла. О преди 8 дни. Според мен шанса да съм бременна е нулев....защото имаме много проблеми. Но и мисля ..че няма какво да им вярвяте на тестовете за О в този случай Wink

А имате ли положителен тест за О? Този тук не е такъв ,трябва двете черти да са еднакво наситени ,за да покажете че трябва да очаквате О.Ако имате такъв тест и сте правили секс тези дни,може да се надявате Simple Smile

хора ....четете коментарите назад...... а дори и да не четете, в поста  си пиша - О преди 8 дни.Това  беше експеримент в нищото на 20 ти ден от цикъла:)

# 1 383
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Може ЛХ да ти е високо. Никой не казва, че двата теста са взаимнозаменями, а че при повишаване на ЧХГ може да има положителен тест за овулация, въпреки че такава по очеизвадни причини не предстои.

# 1 384
  • Мнения: 632
Понеже  ме хапят комарите....хахаха...ето снимка на моя тест за О на 20 ден от цикъла. О преди 8 дни. Според мен шанса да съм бременна е нулев....защото имаме много проблеми. Но и мисля ..че няма какво да им вярвяте на тестовете за О в този случай Wink

А имате ли положителен тест за О? Този тук не е такъв ,трябва двете черти да са еднакво наситени ,за да покажете че трябва да очаквате О.Ако имате такъв тест и сте правили секс тези дни,може да се надявате Simple Smile

хора ....четете коментарите назад...... а дори и да не четете, в поста  си пиша - О преди 8 дни.Това  беше експеримент в нищото на 20 ти ден от цикъла:)

При това положение за какво изобщо е този тест и този пост защо е пуснат изобщо? Simple Smile Нищо лично,но аз не виждам смисъл в написаното и правене на тестове за О просто ей така Simple Smile Има си тестове за бременност и такива за О.С едното,не можеш да си направиш другото.Все пак желая успех ! Simple Smile

# 1 385
  • София
  • Мнения: 10 642
Ирина, прочетете назад постовете и ще разберете.

# 1 386
  • Мнения: 632
Ирина, прочетете назад постовете и ще разберете.
Чела съм ги и разбрах за какво говори и пак съм на мнение,че това е безсмислено.Извинявам се,че си позволих коментар.

Последна редакция: сб, 10 авг 2019, 17:26 от Irina Jolie 616216

# 1 387
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Понеже  ме хапят комарите....хахаха...ето снимка на моя тест за О на 20 ден от цикъла. О преди 8 дни. Според мен шанса да съм бременна е нулев....защото имаме много проблеми. Но и мисля ..че няма какво да им вярвяте на тестовете за О в този случай Wink

А имате ли положителен тест за О? Този тук не е такъв ,трябва двете черти да са еднакво наситени ,за да покажете че трябва да очаквате О.Ако имате такъв тест и сте правили секс тези дни,може да се надявате Simple Smile

хора ....четете коментарите назад...... а дори и да не четете, в поста  си пиша - О преди 8 дни.Това  беше експеримент в нищото на 20 ти ден от цикъла:)

При това положение за какво изобщо е този тест и този пост защо е пуснат изобщо? Simple Smile Нищо лично,но аз не виждам смисъл в написаното и правене на тестове за О просто ей така Simple Smile Има си тестове за бременност и такива за О.С едното,не можеш да си направиш другото.Все пак желая успех ! Simple Smile
Изборно ли си четеш ? Хахахаха
Една страница преди поста ми...прочети Wink
Ааа...ние опити не правим...чакаме си инвитрото...по естествен път шанса ни е под нулата Cry

# 1 388
  • Мнения: X
Здравейте .
Този месец не сме изчислявали дати на ову и т.н  .Беше си доста натоварен месец . Остават ми 5 дни до цикъл .Намерих един тест дето бях купила преди 2 месеца и на шега реших да го направя сутринта . Да ама тази шега ме обърка. Капнах само 4 капки както пишеше .. Не съм го наводнила  и  не знам защо стана така
.Ето снимки ...





# 1 389
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Може би е невалиден, опитай с друг.

# 1 390
  • Мнения: X
Мисля да изчакам до датата че пак излишно да давам пари май не ми се иска .Просто ми се щеше да споделя този случай с вас .Странно ми стана .

# 1 391
  • Мнения: 1 466
Скрит текст:
Понеже  ме хапят комарите....хахаха...ето снимка на моя тест за О на 20 ден от цикъла. О преди 8 дни. Според мен шанса да съм бременна е нулев....защото имаме много проблеми. Но и мисля ..че няма какво да им вярвяте на тестовете за О в този случай Wink

А имате ли положителен тест за О? Този тук не е такъв ,трябва двете черти да са еднакво наситени ,за да покажете че трябва да очаквате О.Ако имате такъв тест и сте правили секс тези дни,може да се надявате Simple Smile

хора ....четете коментарите назад...... а дори и да не четете, в поста  си пиша - О преди 8 дни.Това  беше експеримент в нищото на 20 ти ден от цикъла:)

При това положение за какво изобщо е този тест и този пост защо е пуснат изобщо? Simple Smile Нищо лично,но аз не виждам смисъл в написаното и правене на тестове за О просто ей така Simple Smile Има си тестове за бременност и такива за О.С едното,не можеш да си направиш другото.Все пак желая успех ! Simple Smile

Изборно ли си четеш ? Хахахаха
Една страница преди поста ми...прочети Wink
Ааа...ние опити не правим...чакаме си инвитрото...по естествен път шанса ни е под нулата Cry
И аз не разбрах смисъла. Една страница назад ставаше въпрос, че тестът за овулация може да е положителен при бременност. Ти си осем дни след овулация и имаш отрицателен тест за овулация. Т.е. опитът ти не доказва дали при бременност тестът за овулация ще е положителен. Казваш, че няма какво да им вярваме на тестовете за овулация, но реално ти не си в овулация и тестът ти показва точно това, съвсем верен си е.
NotAluce, твоят тест за бременност е отрицателен. Но и твърде рано си го направила.

# 1 392
  • Мнения: 1 730
Casablanka , стискам палци да се получат нещата при вас Hug

# 1 393
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Аз не знам дали показват или не тестовете за овулация, тях ги ползвам до овулация иначе не виждам смисъл защо ще си купувам различни тестове.
Моите тестове за овулация засичат два хормона.

Казабланка стискам много много палци ❤️ !

# 1 394
  • Мнения: X
За всички момичета, с недостатъчно опит в тестването, форума или сарказма- това, което казабланка искаше да покаже е, че теста за овулация по принцип, по всяко време на цикъла показва 2 черти и няма да е особено показателен при евентуална бременност.

Общи условия

Активация на акаунт