Втора бледа черта на теста за бременност

  • 893 132
  • 15 079
  •   1
Отговори
# 15 000
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 937
Нормално е,и аз имам болки по време на овулация

# 15 001
  • Мнения: 505
Много благодаря за отговора и се извинявам за правописните грешки,просто телефона ми поправя думите автоматично

# 15 002
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 937
Аз някога пия ношпа кофти е.

# 15 003
  • Мнения: 816
Moon, и аз съм със силни болки по време на овулация, нормално е. Понякога болките почват преди самата О, като са умерени боцкания в съответния яйчник и в деня на О доста силна болка. Даже имам месеци, в които освен болката, 2-3 дни преди О имам и гадене, болки в кръста, отпадналост и т.н

# 15 004
  • Мнения: 23
7 дни казват,че отчита Престо теста след интимност.
Според вас дали е възможно такъв да покаже бременност (две черти),а още да няма наситеност в кръвта и реално той да е отрицателен,тъй като знам че след 10-ти от овулацията и опити може да покаже кръвен?
Моля за мнения ❤

# 15 005
  • Мнения: 5 136
7 дни казват,че отчита Престо теста след интимност.
Според вас дали е възможно такъв да покаже бременност (две черти),а още да няма наситеност в кръвта и реално той да е отрицателен,тъй като знам че след 10-ти от овулацията и опити може да покаже кръвен?
Моля за мнения ❤
Няма как да се случи това. Първо ЧХГ се появява в кръвта и след това в урината.

# 15 006
  • Мнения: 11
Добър вечер на всички. 10 дни след доказана с лентички овулация. Според вас има ли бременност,според мъжа трябва да са "две еднакви чертите" и си внушавам. Вие какво мислите?

# 15 007
  • София
  • Мнения: 13 768
10 дни след лентичка даже обичайно няма черти, а еднакви стават поне няколко дни след закъснението, че и седмица даже.

# 15 008
  • Мнения: X
Не трябва да са еднакви за да има бременност, но на мен тази черта ми сивее. Все пак е още рано. Ако си бременна до няколко дена ще покаже.

# 15 009
  • Мнения: 11
От апарата ми е явно ,на живо и са розови.

# 15 010
  • Мнения: 7 355
10 дни след лентичка даже обичайно няма черти, а еднакви стават поне няколко дни след закъснението, че и седмица даже.
Точно.
Еднакви поне на три дни закъснение.

# 15 011
  • Мнения: 11
Май чертата си е същата като вчера,11 ден след овулация,гледах в английски сайтове,че трябва да е по-наситена. А на Престо само една едва забележима,дори не успявам да я снимам

# 15 012
  • Мнения: 154
Марина,бременна сте. След 2 дни вижте дали се е наситила .

# 15 013
  • Мнения: 23


Две черти-втората бледа,но розова,
два теста-и на двата ги има 🙂
Престо и Шуърчек по същият начин.

# 15 014
  • Мнения: 52

Моля за  мнение 7 дни преди цикъл

Общи условия

Активация на акаунт