Втора бледа черта на теста за бременност

  • 886 430
  • 15 079
  •   4
Отговори
# 6 555
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 395
Не, но видимо замазва прозорчето, а като изсъхне дава лъжливи петна. Затова се снима в указания срок, а не после.

# 6 556
  • Мнения: 4 851
Обаче втория тест, който не е правен с първа урина, за мен си е положителен. Според мен сте бременна, но наистина няма как от тестовете да се разбере дали нормално се развива бременността. Или два кръвни теста през ден, или направо след 10 дни на лекар за потвърждаване.

# 6 557
  • Мнения: 72
Благодаря Ви за отговорите, утре ще пусна кръвен.А във вторник имам запазен час при АГ. Притеснявам се просто, защото това ми е втора бременност. Първата беше доста трудна и рискова, но за моя радост успешна. Надявам се всичко да бъде наред. А тази черта би трябвало да стане по тъмна предполагам, ако всичко е окей в следващите дни.

# 6 558
  • Мнения: 4 851
Да, трябва да се насища, но щом ще пускате кръвен, той е доста по-достоверен. Пуснете утре и в петък, за да се види дали се удвоява добре хормонът.
Редактирам: Сега осъзнах, че днес е сряда, а не вторник. Ако пускате утре, следващият трябва да е в събота, не в петък.

Последна редакция: ср, 07 апр 2021, 15:50 от Pistachio

# 6 559
  • Мнения: 374
Защо трябва да пуска кръвен? Ако е бременна, да ходи да се вре по лабораториите с хилядите болни от Ковид и още куп заболявания. Изчакайте си две седмици и на АГ за потвърждение.

# 6 560
  • Мнения: 4 851
Ами няма защо да пуска кръвен. Бременна е, то е ясно. Но се притеснява дали нормално се развива бременността и защо са бледи чертите.
Ако иска - да си направи кръвен за успокоение, все пак тя си преценява риска.

# 6 561
  • Мнения: 7 898
Още е рано за лекар. Изчакай 2 седмици закъснение и тогава отиди.

# 6 562
  • Мнения: 72
Благодаря на всички за отговорите.А имало ли е изобщо някоя дама на, която тази черта се е задържала повече дни бледа и все пак всичко да е било успешно. В урината по-малко hgg ли се съдържа от кръвта. С първата ми бременност също ми беше бледа чертата, но така и не съм правила повторни, за да видя дали ще се наслои.

Последна редакция: чт, 08 апр 2021, 01:48 от mariya8989

# 6 563
  • Мнения: 6


Момичета минавам само да споделя опит.
Първи тест на 1 ден закъснение, втори тест на 3 дни закъснение и последния на 5 дни закъснение. Мъжа ми не виждаше бледите черти, но аз определено да. Simple Smile 
Първата ми бременност също беше установена с бледа чертичка, така че има ли я, има и бебе.
Успех на всички. Simple Smile

# 6 564
  • Мнения: 4 851
Честито и до финал!

# 6 565
  • Мнения: 72
Мен това ме притеснява, че ми е бледа на 6ти ден закъснение. Може ли да се дължи на често ходене на тоалетна, защото аз цяла нощ през 2 часа съм там.

# 6 566
  • Мнения: 4 851
Ами възможно е да е заради разредена урина, направихте ли днес кръвен тест?

# 6 567
  • Мнения: 72
Ами утре, понеже в събота не работят. Ще  пусна утре и в понеделник.

# 6 568
  • Мнения: 1 428
Ама то ако е утре,трябва да е в неделя

# 6 569
  • Мнения: 72
Ох, да вярно сега се замислих.

Общи условия

Активация на акаунт