Втора бледа черта на теста за бременност

  • 886 413
  • 15 079
  •   2
Отговори
# 6 585
  • Мнения: 7 898
Здравеи те не знам как да си сменя името на профила но да на 2.0.4 е направена инсеминация днес ми е 8 ден от нея извинете за писането по рано но на някой дали се е случвало да има текива подобни на всички тестове бледи черти знам че още рано благодаря 😇🙂🙂
Ей за това вече като гламава повтарям пишете кога е правен теста, за да не гадаем! Ако беше казала още в самото начало щяхме да ти кажем, обаче имам чувството че някои просто искат да ги лъжем.
Та щом искаш така, бременна си !

# 6 586
  • Мнения: 56
Ако беше прочела листовката на препарата, който са ти сложили, можеше да си спестиш цялото чудене и излишните пари за подвеждащи тестове.
Щом на 02.04. ти е била инсеминацията, на 14.04. си пусни кръвен тест и тогава ще разбереш какво е станало. Преди това се разсейвай с мисли за други неща. Успех!
благодаря опитвам се но мн ми е трудно благодаря за завета

# 6 587
  • Мнения: 155
Здравейте! Моля за мнение за тестовете на clear and simpal, които са за ранно тестване, дали са надеждни?

Кратка информация.. Цикъл 29-31 дни. Този месец не се справи с тестовете за о, но предполагаема такава между 14-16ти ден. Днес ми е 27ми ден от цикъла  и за спорта реших да си направя един с ниска чувствителност. Мога ли да вярвам на тази марка или да си взема друга?

# 6 588
  • Мнения: 4 851
Попринцип може да се вярва на всички марки тестове, ако са направени правилно. Качете снимка, за да видим и ние дали е положителен, или прилича на изпарителна черта.

# 6 589
  • Мнения: 155
Попринцип може да се вярва на всички марки тестове, ако са направени правилно. Качете снимка, за да видим и ние дали е положителен, или прилича на изпарителна черта.

Появи се на 1вата минута и не знам дали да му имам вяра или не.. Така или иначе, ще си чакам закъснение, но нещо ме бутна днес да направя един.

# 6 590
  • Мнения: 4 851
Да, най-добре изчакайте закъснение. Виждам чертата, обаче май ми изглежда като изпарителна. Успех!

# 6 591
  • Мнения: 56
Добър вечер днес ми е 11 ден от инсето не се здржах и пуснах чхг и е 19.95. 5 е кажете добре ли е благодаря ви предварително 🤔😇😇🙂

# 6 592
  • Мнения: 5 385
Добър вечер днес ми е 11 ден от инсето не се здржах и пуснах чхг и е 19.95. 5 е кажете добре ли е благодаря ви предварително 🤔😇😇🙂

В някои лаборатории смятат този резултат за положителен, защото е над 5.
В други, го смятат за неопределен, защото е под 25.
За да имаш по-ясна представа, трябва да пуснеш ЧХГ още веднъж 48 часа след първото изследване.

# 6 593
  • Мнения: 56
Добър вечер днес ми е 11 ден от инсето не се здржах и пуснах чхг и е 19.95. 5 е кажете добре ли е благодаря ви предварително 🤔😇😇🙂

В някои лаборатории смятат този резултат за положителен, защото е над 5.
В други, го смятат за неопределен, защото е под 25.
За да имаш по-ясна представа, трябва да пуснеш ЧХГ още веднъж 48 часа след първото изследване.
но това сега добре ли е като се има на предвид 11дни от инсе а дуфастон и утрогестан влият ли на теста благодаря ви много

# 6 594
  • Мнения: 5 385
Дуфастон и утрогестан не оказват влияние на ЧХГ.
Не мога да кажа дали е добър резултатът.
Ако след 48 часа се е удвоил, значи се смята за добър.

# 6 595
  • Мнения: 56
Дуфастон и утрогестан не оказват влияние на ЧХГ.
Не мога да кажа дали е добър резултатът.
Ако след 48 часа се е удвоил, значи се смята за добър.
благодаря лека и спокойна вечер на 14 ще пусна нов тест благодаря 😃😘

# 6 596
  • Мнения: 7 898
Един резултат сам по себе си не значи нищо. Също така при всеки е с различни стойности. При теб е ниска стойност, но това не значи неуспешна бременост.

# 6 597
  • Мнения: 56
Е то ме пак здравей те преди 1час направих пак тест на клер и ето 2 04 инсето днес е 13 ден

# 6 598
  • Мнения: 374
Виждам бледа черта,  но ми изглежда всякаш все още не се е прояснил самият тест. На коя минута го снима ? Пусни си кръвен тест за по-сигурно.

Е то ме пак здравей те преди 1час направих пак тест на клер и ето 2 04 инсето днес е 13 ден

# 6 599
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 395
Пусни си втория кръвен днес, а не утре, за да засечеш удвояването на 48 часа след като си след инсеминация за по-сигурно. Няма смисъл за повече уринарни тестове, нищо няма да ти покажат. Имаш ЧХГ в системата, но дали е от хормоналните инжекции или от успешно имплантиране - това ще покаже само кръвен тест.

Общи условия

Активация на акаунт