Втора бледа черта на теста за бременност

  • 878 836
  • 15 079
  •   2
Отговори
# 8 625
  • Мнения: 702




От страни розовото проблем ли е преди час е направено. Първа бременност за това питам ♥️

Последна редакция: вт, 12 окт 2021, 14:12 от AnMary

# 8 626
  • Мнения: 4 839
Не е проблем, честито!

# 8 627
  • Мнения: 230
[img]//cdn.bg-mamma.com/pzLb/d159h.jpg[/img
От страни розовото проблем ли е преди час е направено. Първа бременност за това питам ♥
Никакъв проблем, а това на колко дни закъснение

# 8 628
  • Мнения: 7
Здравейте, преди 10 минути си направих тест за бременност на belive pro, но останах малко объркана. Чертата я виждам, но не съм сигурна в резултата. Вчера уж ми дойде менструацията, но ту се появява, ту изчезва. Тампоните са бледочервени. Нямам съсиръци, но имам болки и в корема и кръста и яйчниците. Какво бихте ми казали за снимката?

# 8 629
  • Мнения: 4 660
Най-вероятно е биохимична бременност .
Ако не сте сигурни в резултата пуснете ЧХГ. И защо разглобявате теста какъв е смисълът?

# 8 630
  • София
  • Мнения: 12 661
На мен чертата ми изглежда като изпарителна.
И аз не разбирам идеята на разглобяването.

# 8 631
  • Мнения: 73
Здравейте, включвам се малко не по темата. Дали е възможно при наличие на обърната матка имплантацията да се случи 1 идея по-късно от обикновено?
  И още нещо.. категорично не вярвайте на тест лентички Lady. Вчера 2 теста с 2 черта, след 1 час кръвен с 1,2 mlU/ml резултат. Все пак тайно се надявам, тъй като не съм следила овулация, а последния опит беше на 17 ден от МЦ, тоест преди 7 дена.

# 8 632
  • Мнения: 3 597
Аз съм с обърната матка . И при трите бременности не съм има индикации за по-бавна имплантация . Последния път имах зацапване на 5-6-7 ден след О . По-вероятно късна овулация да е причина , ако се окаже в последствие , че сте бременна .

# 8 633
  • Мнения: 242
Здравейте момичета два дни преди мц правих тестове като лентичките имат супер бледи черти в отчетеното време, заедно с тях правих и престо касета и шуър касета но на тях нямаше 2ра черта, дали има възможност да съм бременна?

# 8 634
  • Мнения: 108
Има, има. И моите бяха още по-бледи дори при закъснение, но вече пети ден закъснение и два положителни теста. Изчакай си закъснението и си направи пак тест. Simple Smile

# 8 635
  • Sofia
  • Мнения: 3 484
И според мен са положителни Simple Smile

# 8 636
  • Мнения: 214
Караджова и на мен ми приличат на положителни.

# 8 637
  • Мнения: 69
Здравейте момичета два дни преди мц правих тестове като лентичките имат супер бледи черти в отчетеното време, заедно с тях правих и престо касета и шуър касета но на тях нямаше 2ра черта, дали има възможност да съм бременна?
Не се отчайвайте и аз имах като вас бледа на тези тестове и отрицателен на шуър чек ,но изчаках още 2дни и лентичката стана по видима,сега още 2 и още повече се насища ,плюс един тест за нередовен цикъл ,който и той е положителен според мен въпреки ,че е по бледа

# 8 638
  • Мнения: 230
Здравейте момичета два дни преди мц правих тестове като лентичките имат супер бледи черти в отчетеното време, заедно с тях правих и престо касета и шуър касета но на тях нямаше 2ра черта, дали има възможност да съм бременна?
Бременна сте, макар и по- бледа, чертата е розова!

# 8 639
  • Мнения: 25
Здравейте, ден преди очакван менструален цикъл. Чертата се появи на 2 рата минута, но е твърде много бледо розова. Много трудно забележима. Какво бихте казали вие? Не мога да си пусна ЧХГ под катантина съм до 25 октомври!

Общи условия

Активация на акаунт