Втора бледа черта на теста за бременност

  • 885 649
  • 15 079
  •   2
Отговори
# 8 610
  • Мнения: 230
Здравейте на всички.От година и половина с мъжът ми правим опити за бебче,но все -.
Последната М ми беше на 18.09.2021 правих си тест за овулация и мисля,че + е на 11 и 12 ден(ще кача снимка).
Скрит текст:
До следващата М имам пет дни,но тъй като нямам търпение да разбера си взех ранен тест на believe pro .Ранният беше -,но днес си направих вторият и се вижда втора ясна черта(радостта ми беше огромна,но и недоверчива).Взех си и втори тест на clear test ранен и е напълно отрицателен.Разочарованието отново е голямо🥲 .Моля кажете мнение и ако може тези,които са имали подобни ситуации да напишат развитието след това.Извинявам се за дългия пост.Благодаря.
Скрит текст:
Моя беше с по невидима и си беше напълно положителен, така, че успех !
Ето ви снимка на моя, тест и това е няколко дни преди цикъл, беше почти същото

Последна редакция: вт, 12 окт 2021, 11:25 от simonavasi

# 8 611
  • Мнения: 11

Това са тестовете.

# 8 612
  • Мнения: 108
Аз правих няколко теста преди закъснение и все излизаше една супер незабележима черта. Направих и на два дни закъснение и вече излезе бледа, но много ясна черта. Все още нямам цикъл и си чакам прегледа на 28.10. така че, изчакай закъснение и пак направи, напълно е възможно и да се окажат положителни.

# 8 613
  • Мнения: 11
Необнадежденото е,това че вторият,който е ранният е напълно отрицателен,а с бледата черта е нормален.Интересното още е ,че нямам тези обичайни ПМС,имам само болки в кръста от време на време и гърдите са ми леко болезнени дори са ми меки заразлика от предишните месеци,в които ми идваше.Попринцип още 10 дни преди МЦ са ми твърди и много болезнени,но не и сега.

# 8 614
  • Мнения: 3 597
Аделина , когато тестването е рано , хормона не се е неситил достатъчно и е възможно да дава + при първа урина или повече въздържание от ВЦ , а другите да са минус . А и различните тестове са различно достоверни , нищо , че единия го пишат ранен , друг не .

На мен ми розовее чертата , пожелявям ти успех 🙂

# 8 615
  • Мнения: 11
Положителният беше с първа урина,а отрицателният не..дано на това се дължи различието.🍀🍀🍀

Последна редакция: пн, 11 окт 2021, 23:44 от adelina2202

# 8 616
  • Мнения: 370
От овулационните тестове положителен не виждам, но тази бледичка черта се надявам само да се насища от тук нататък Animal Heart Eyes Cat

# 8 617
  • Мнения: 11
Tap-tarap Според вас на база наситеността на 11 и 12 не са ли положителни?

# 8 618
  • Мнения: 370
За да има положителен овулационен тест  втората черта трябва да е наситена колкото контролната. Така знам  от форума... аз така и не съм виждала при моето тестуване такава Grinning  извинявай моя грешка... сега видях че последният е с две напълно еднакви черти.. да той е положителен определено

# 8 619
  • Мнения: 71

От вчера сутринта и от днес сутринта в 3 часа,знам че е хубаво с първата урина ,а аз бях ходила 2 часа преди това до тоалетна ,но просто не ми даваше мира. На sure check на снимката изглежда по скоро леко сива ,но не е сниман веднага теста , а на живо си е розово,но е доста по бледа от теста вчера. Страх ме е понеже август месец имах биохимична бременост. Имам и от време на време леки придърпвания като че ли всеки момент ще ми дойде , но само в левия яйчник като ставам от леглото или се завъртам от едната страна на другата

# 8 620
  • Мнения: 4 844
Ами, честито! Не се притеснявайте, всичко ще е наред този път! Изчакайте две седмици закъснение и на лекар. Успех!

# 8 621
  • Мнения: 71
Ами, честито! Не се притеснявайте, всичко ще е наред този път! Изчакайте две седмици закъснение и на лекар. Успех!
# Благодаря все още не мога да му се зарадвам както трябва ,но моя цикъл е нередовен и не знам кога ще са тези 2седмици,а как да разбера,може би ако теста с по голяма чувствителност почне да се насища повече ли?

# 8 622
  • Мнения: 4 844
В този случай поне две седмици от положителния тест бих изчакала, защото изглежда, че са направени рано.

# 8 623
  • Мнения: 230

От вчера сутринта и от днес сутринта в 3 часа,знам че е хубаво с първата урина ,а аз бях ходила 2 часа преди това до тоалетна ,но просто не ми даваше мира. На sure check на снимката изглежда по скоро леко сива ,но не е сниман веднага теста , а на живо си е розово,но е доста по бледа от теста вчера. Страх ме е понеже август месец имах биохимична бременост. Имам и от време на време леки придърпвания като че ли всеки момент ще ми дойде , но само в левия яйчник като ставам от леглото или се завъртам от едната страна на другата
При всяка марка, чертата е различна, но няма как да имате две положителни теста и резултата да е фалшив, положителни са си, така, че успех ви пожелавам до финала 🙂🙂🙂

# 8 624
  • Мнения: 71

От вчера сутринта и от днес сутринта в 3 часа,знам че е хубаво с първата урина ,а аз бях ходила 2 часа преди това до тоалетна ,но просто не ми даваше мира. На sure check на снимката изглежда по скоро леко сива ,но не е сниман веднага теста , а на живо си е розово,но е доста по бледа от теста вчера. Страх ме е понеже август месец имах биохимична бременост. Имам и от време на време леки придърпвания като че ли всеки момент ще ми дойде , но само в левия яйчник като ставам от леглото или се завъртам от едната страна на другата
При всяка марка, чертата е различна, но няма как да имате две положителни теста и резултата да е фалшив, положителни са си, така, че успех ви пожелавам до финала 🙂🙂🙂
Благодаря ,надявам се

Общи условия

Активация на акаунт