Втора бледа черта на теста за бременност

  • 884 879
  • 15 079
  •   3
Отговори
# 165
  • Мнения: 3 321
Здравейте имам странен въпрос. Колко може да се вярва на тестовете Престо? Има още 2 дни до цикъла ми, но тъй като се чувствам да го наречем странно реших на майтап да си направя тест за бременност и то вечерта в 6 часа. За мое учудване се появи втора и то ярка черта още на 2 минута. Та мога ли да му вярвам? Ще го повторя при всички случай и то още утре сутрин те нали са 2 в опаковката.

# 166
  • Мнения: 3 794
Можеш да му вярваш Simple Smile
Аз правих тест е 22ч , 2 дена преди МЦ и имах бледа черта Simple Smile Днес става на 6 месеца 🥰
Утре повтори и лека бременност!

# 167
  • Мнения: 1 729
Ами ако искаш пусни една снимк на теста тук . Аз от престо си изпатих преди два месеца , даваше ми изпарителни черти

# 168
  • Мнения: 1 466
bolibon, може да му се вярва, щом чертата е ярка. Изпарителните черти, които подвеждат са сиви и много бледи, често се появяват след времето за отчитане. В твоя случай тестът е положителен.

# 169
  • Мнения: 3 321
Ами ако искаш пусни една снимк на теста тук . Аз от престо си изпатих преди два месеца , даваше ми изпарителни черти
Не мога да пусна снимка толкова се шашнах от резултата, че като чух мъжа ми да се прибира го изхвърлих. Не ме разбирайте погрешно бебето е желано и работим по въпроса, но преди почти 4 месеца махах жлъчка и после 3 месеца се пазихме. Така че реално от този месец пак подновихме опитите, та затова така се шашнах, а не искам да му казвам докато не съм сигурна.
Чертата със сигурност не е изпарителна започна да се появява почти веднага и на 2 минута беше толкова ярка колкото и контролната. Утре сутрин ще го повторя да видим.

# 170
  • Мнения: 1 729
Е , в такъв  случай честито Heart

# 171
  • София
  • Мнения: 10 642
Vempire, ако имаш вътрешно кървене от извънматочна бременност, ще разбереш преди да те заболи рамото.

Последна редакция: пт, 08 мар 2019, 09:56 от Nandin

# 172
  • Мнения: 3 321
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ. Тази сутрин повторих теста с втория Пресио от опаковката.
Резултата е това преди още да са минали 5 мин и 2 дни преди закъснението. Трябва да ми идва утре и обикновенно във вечерните часове. Аз имам изключително редовен цикъл, така че съм абсолютно сигурна кога е. Странно ми е че още преди закъснението чертата е толкова наситена. Със синът ми също беше наситена но на 2 ден от закъснението с ШураЧек. Но тогава знаех, че съм бременна още преди да ми закъснее теста само потвърди подозренията ми.

# 173
  • Мнения: 1 729
Положителен е без никакви съмнения вече Kissing Heart Честито , мила Heart

# 174
  • Мнения: 3 794
Чудесен положителен тест! Лека бременност!
Честит празник на всички ! Много бебчета да има ❤

# 175
  • Мнения: 3 321
Някоя от вас карала ли е бременност без жлъчка. Искам да знам за какво да се подготвя. Питах и в друга тема но не са ми отговорили, че реших и тук да питам.

# 176
  • София
  • Мнения: 10 642
Някоя от вас карала ли е бременност без жлъчка. Искам да знам за какво да се подготвя. Питах и в друга тема но не са ми отговорили, че реших и тук да питам.
Аз съм без жлъчка. Няма нищо по-особено.

# 177
  • Мнения: 3 321
Благодаря за отговора. Значи тъй като със сина ми не съм имала никакви проблеми дори и нормалното гадене и повръщане мога да се надявам, че и сега ще е така.

# 178
  • София
  • Мнения: 10 642
Благодаря за отговора. Значи тъй като със сина ми не съм имала никакви проблеми дори и нормалното гадене и повръщане мога да се надявам, че и сега ще е така.
Отсъствието на жлъчка няма отношение. По-скоро, ако е там и е “болна” би създала проблем.

# 179
  • Мнения: 3 321
Да аз преди да се подложа на операцията говорих и с генеколожката си, и с херурга и с личния си лекар и всички бяха единодушни че ако искам 2 дете трябва да я махна. Че правя ли кризи през бременноста ще стане проблем. Но тъй като предния път нямах никакви симптоми за бременност така да се каже сега се притеснявам да не ми се гади и др подобни. Абе в общи линии за глупости се притеснявам, а не че може да има някакъв проблем с износванено на детето.

Общи условия

Активация на акаунт