Втора бледа черта на теста за бременност

  • 884 499
  • 15 079
  •   2
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 10 642
Не, не се притеснявай, ако ти се гади (дано не) нама да е от липсата на жлъчка.
Ако не ми растеше корема и не риташе малкия, нямаше да кажа, че съм бременна.

# 181
  • Мнения: 3 321
Не, не се притеснявай, ако ти се гади (дано не) нама да е от липсата на жлъчка.
Ако не ми растеше корема и не риташе малкия, нямаше да кажа, че съм бременна.
И при мен беше така. Ако чаках на др симптоми още щях да си чакам. Дано и този път е по същия начин.Blush

# 182
  • София
  • Мнения: 39 758
Аз съм с проблемна жлъчка. Още си я пазя Simple Smile
През 1та бременност нямах проблеми. През 2та направих криза, защото преядох с млада (разбирай зимно/пролетна) зелена салата. Много повръщах. След това бях ок до края.

# 183
  • Мнения: 3 321
При мен камъните се появиха от комбинацията превита жлъчка+противозачатъчни+голямо бебе, но след 2 криза я махнах. Доброволно не бих се подложила на такава болка като от криза. Станаха 4 месеца от както я махнах и не съм имала никакви оплаквания. Ям и пия всичко, че и повече от колкото трябва.

# 184
  • Мнения: 10
Здравейте, бихте ли си казали мнението за този тест? Между 5-та и 10-та минута виждах толкова бледа чертичка, че се чудих, дали не си въобразявам, но незнайно защо не изхвърлих теста, ами си го прибрах в чантата. Няколко часа по-късно реших да го погледна и видях това. Не ми е за първи път, имам вече 2 дечица, знам как изглежда отрицателен тест, никога след това не ми се е насищала черта, даже въобще не имало. Изпарителни също знам как изглеждат... Имам и симптоми разбира се, това ме накара 2 дни преди предполагаемата дата на МЦ да си направя тест. Чертичката не е сива, не знам, дали се вижда добре.

# 185
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Този тест изглежда прекалено напоен.

# 186
  • София
  • Мнения: 11 482
Доста замазан тест, бих повторила.
Две деца имате, а симптоми преди закъснение търсите, хайде стига.

# 187
  • Мнения: 3 096
Защо просто не повторите теста?

# 188
  • Мнения: 10
Доста замазан тест, бих повторила.
Две деца имате, а симптоми преди закъснение търсите, хайде стига.

Ами аз и с двете ми деца съм имала симптоми преди да ми закъснее Simple Smile

# 189
  • София
  • Мнения: 11 482
Доста замазан тест, бих повторила.
Две деца имате, а симптоми преди закъснение търсите, хайде стига.

Ами аз и с двете ми деца съм имала симптоми преди да ми закъснее Simple Smile

А, сигурно е така. Някои и имплантацията усещат.

# 190
  • Мнения: 3 321
Защо да няма симптоми преди закъснение. Със синът ми знаех че съм бременна още преди да ми закъснее. Сега си правих тест 2 дни преди закъснението защото подозирах същото. Беше положителен. Вече съм и с закъснение 2 дни. Другата седмица ще ида и на лекар. Колкото смешно да звучи при мем единствения симптом е че започва да не ми понася сладкото. А аз обожавам сладко. Не ми се гади, не повръщам просто след като ям сладко почвам да се чувстрам некомфортно. Не е голям проблем и се преживява.

# 191
  • На остров
  • Мнения: 13 498
За мен теста е положителен !

# 192
  • Мнения: 1
Здравейте, мили дами!
Нова съм и искам да споделя своята история, също с вас.
С мъжа ми правим опити за бебе от близо половин година, но все не се получава.
По принцип винаги М ми е бил редовен, но този път закъснява вече с 9 дни.
Направих няколко теста, за да видим дали ще имаме успех, но странното е, че резултатите бяха различни.
Обобщавам:
2 теста Престо - единият беше невалиден, вторият показа една бледа черта, която после изчезна и нямаше нищо на теста
1 sure check, който показа много бледа, почти незабележима втора черта около 6-та минута от засичането. В нея ми беше надеждата, затова й го снимах - прилагам снимка, за да чуя и вашето мнение Simple Smile
И днес сутринта направих още един, но за мое разочарование, чертата беше само една...
Не се отказвам и не се отчайвам, но се надявам на добри новини и широка усмивка на лицето Simple Smile
Преглед при лекар имам в петък, но все стискам палци да чуя хубави неща при него.
В общи линии, симптоми имам, М го няма.. но не знам вече дали да вярвам на тези тестове...
Благодаря предварително и усмихнат ден на всички

# 193
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Този тест ми се струва положителен.Пусни един кръвен.Там вече със сигурност ще се разбере.

# 194
  • Мнения: 5 468
За съжаление, и Престо и новия Шуърчек понякога дават изпарителни черти. Направи един обикновен Шуърчек и със сигурност ще знаеш резултата. При 9 дни закъснение и бременност, чертата обикновено е много тъмна, защото ЧХГ е вече в доста големи количества.

Общи условия

Активация на акаунт