Предлагане за брак на мъж, как? И кога?

  • 9 512
  • 120
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 12 006
Скрит текст:
Благодаря за уважението което получавам от вас, и аз на 20 забременях, ще родя на 21, майка ми работи като готвачка за 800 лева а баща ми е пенсиониран по болест от 25 години! С 1100 лева (сега) са ни отгледали, не едно а две деца, уроци, какви уроци майка ми едвам плащаше сметките и даваше на сестра ми за образованието и! Да паля се защото не познават хората а коментират! За 20 годишна мога да кажа че мога да мисля и човека до мен ме подкрепя, което е най важно за мен! Уча в университет и живот и здраве ще завърша! Работодателите ми толкова държат на мен, че ми плащат образованието за да започна на по-високо позиция! Отново БЛАГОДАРЯ!

Това обяснява защо смяташ заплата си от 1500 лв. за много висока. Дано наистина успееш да постигнеш някакво развитие в работата си и да дадеш на детето си това, което ти не си имала. Защото умния човек не повтаря чуждите грешки, а гледа да се поучи от тях.
Мацката май живее в Търговише, а за там 3000-3500лв. /общия им доход/ мисля че е даже над средния за града. Не съм живяла там, но така си мисля, предвид, че масово заплатаите в провинцията са под 1000лв. Но мен ме заинтригува кой е този работодател, който вместо да си наеме готов изучен човек, плаща университета на девойката, че да я повишил Rolling Eyes Иначе и аз не разбрах защо се появи в темата да се "праска" колко е велика без образование с бебе.

# 106
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Този доход даже за София е много, особено като става въпрос за толкова млади хора. А такива работодатели има много, плащат ти образованието и оставаш да работиш за тях в следващите n на брой години, обикновено са 5 години. Особено в it компаниите това е масова практика, но не само там.

# 107
  • Мнения: 2 998
То в Търговище едни IT компании има.  Joy Ясно е, че девойчето послъгва нещо.

# 108
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 299
Е защо пък всички трябва да завършват средно образование или висше.При някои инстинкта за размножаване е по-силен.Нямат интерес към нищо друго.
Нали в тази държава трябва да има и сервитьорки и продавачки....
Хубаво е и деца да се раждат..

# 109
  • София
  • Мнения: 12 006
То в Търговище едни IT компании има.  Joy Ясно е, че девойчето послъгва нещо.
Точно, за това и се зачудих. Ако беше в Сф по се връзва някак си. А че послъгва е ясно защото тук пише, че родителите й едвам са ги отгледали /две деца/, а в друга тема писа, че можело да я пратят да учи частно, ама щяла да се разглези и затова в държавно Crazy.

# 110
  • Мнения: 15 654
То в Търговище едни IT компании има.  Joy Ясно е, че девойчето послъгва нещо.
Точно, за това и се зачудих. Ако беше в Сф по се връзва някак си.

Лъже та чак се оплита. Майка й е издържала четиричленно семейство с 800 лв, че даже и частното училище на сестра й плащала. Да умреш от смях. Явно изобщо не е запозната с цените на частните училища, щом твърди подобни глупости. Можеше първо да се информира преди да се излага така. Но пък тя е млада - тепърва ще се сблъсква с реалността.

Е защо пък всички трябва да завършват средно образование или висше.При някои инстинкта за размножаване е по-силен.Нямат интерес към нищо друго.
Нали в тази държава трябва да има и сервитьорки и продавачки....
Хубаво е и деца да се раждат..

С това съм напълно съгласна. В крайна сметка всеки си има свои приоритети.

# 111
  • Мнения: 54
Не съм казала че живея в Търговище? Имам роднини там, ходя често, но не живея там. Няма значение кой къде живее, не съм дошла да се хваля с нещо, безсмислено е да обяснявам каквото и да било, да, гордея се със себе си, да бременна съм, нищо че съм на 20 и съм повече от щастлива, има хора които отглеждат децата си с минимална заплата, защо едно младо семейство да не може да се справи! Бебето е планирано! Не съм от хората които ще се оправдават или оплакват, щастлива съм, обичана съм и не съм сама, имам мъж до себе си, който право всичко за мен и знам че ще е страхотен баща! Моля не обсъждайте живота ми и гледайте вашия! Лека вечер и хубав уикенд!

# 112
  • Мнения: 1 925
Е какво да не го обсъждаме след като ти сама го натрапваш и отново го направи в последния си пост, колко сте добре, колко сте щастливи дрън дрън Rolling Eyes

# 113
  • Мнения: 54
Е какво да не го обсъждаме след като ти сама го натрапваш и отново го направи в последния си пост, колко сте добре, колко сте щастливи дрън дрън Rolling Eyes

Аз мога да говоря за живота си, достатъчно мозъчни гънки имам и знам какво говоря! Хора които даже и истинското ми име не знаят, няма как да коментират живота ми, просто няма как да нападате човек за това че ще става родител макар и да е на 20 години, всеки решава сам за себе Си дали ще се справи! Това дете вече е моя живот и моето всичко, няма нужда да говорите че ще става сервитьор/сервитьорка! Детето ми няма да се бърка в живота на хоратаи и Ви уверявам, че ще е по възпитано и ще знае как да говори! Няма как да коментират хора които нападат 18 годишно момиче за нищо... ако това беше дъщеря Ви? Така ли щяхте да реагирате или щяхте да подхванете темата по по-деликатен начин?  Както казах по рано! Лека вечер 

# 114
  • Мнения: 1 925
Е след като ни даваш информация за живота ти, разбира се че ще го коментираме

# 115
  • Мнения: 239
А каква е идеята?!
Момичето, което отвори темата имаше определен въпрос. Сортира мнения, избра си кое й допада. Разреши си проблемите и всичко е ОК.

Lilly Jelqzkova 617429 , а Вие с каква идея пишете тук? Какъв е Вашият въпрос?

# 116
  • Мнения: 1 466
Е, как, момичето влезе с достатъчното си мозъчни гънки, много възпитано да ни обясни, че щом мислим, че в толкова ранна възраст бременността е безотговорност, то сме 99 годишни баби от 17 век, трябва да спрем да мислим като "дърта бабушкера" и "зла тъща" и сме глупави и невъзпитани. Детето ѝ обаче ще е "по възпитано".

# 117
  • София
  • Мнения: 12 006
А каква е идеята?!
Момичето, което отвори темата имаше определен въпрос. Сортира мнения, избра си кое й допада. Разреши си проблемите и всичко е ОК.

Lilly Jelqzkova 617429 , а Вие с каква идея пишете тук? Какъв е Вашият въпрос?


Дойде да се изфука как е само на 20, а е с блестящо бъдеще и планувано бебе на път, с големи и предостатъчни доходи + на мъжа й, а компанията в която работи толкова много е приритала за нея, че й плаща университета, за да си има 1 служител, който евентуално някога, след неясно колко години, като завърши обучение и приключи с ражданията, ще се върне на работното си място, но на по-висока позиция, понеже няма ИТ-специалисти в БГ и компанията ще чама момата да си оправи живота и да седне да му работи bowuu.

# 118
  • Мнения: 2 440
Някой няма ли да я заключи тази тема? То бива злоба, бива, ама някои неща минават всички граници.

# 119
  • Мнения: 239
Lilly Jelqzkova 617429 , ако това е идеята, тогава се чувствам длъжна да Ви кажа "БРАВО" . Аз на Вашата възраст работих за 500лв. , а приятелят ми за 600лв. Още не мислехме за деца. Браво на Вас, за резултатите Ви!

Общи условия

Активация на акаунт