Кралски работи и клюки - февруари '19

  • 148 348
  • 2 124
  •   1
Отговори
# 2 085
  • Мнения: X
Това, което ми харесва при Кейт е, че винаги изглежда на място, облечена и гримирана представително. При Мегън всичко изглежда ала натруфила съм се за тоя повод специално. Може от поведението да е, не знам. Кейт стои естествена и комфортно в ролята си, в началото е правила гафове, но винаги се е чувствала на мястото си и това си личи. При Мегън просто се вижда каква кръпка е, но то и самият Хари не е много в час, просто се държат, като инфантили. Големи хора, почти на средна възраст, като тийнейджъри. Не могат да си пуснат ръцете. Много било сладко колко са влюбени, няма що. Сладко е ако са на 15 и в колежа ама дърти пергиши, изпратили ги да представят кралство да се държат така - ми у мен лично, никога не биха събудили уважение. Те и Уилям и Кейт показват привързаност, всички двойки по света го правят, ама умеят как да го направят. Границата е тънка, много тънка, просто класата или я имаш, или не. Няма значение с какъв произход си.

Летисия ми е любимка, красива, царствена, наслада за окото.

Последна редакция: пт, 01 мар 2019, 15:24 от Анонимен

# 2 086
  • Бургас
  • Мнения: 7 395
Значи добре, че не качих снимката как президентът на Перу и съпругата му се държат за ръце. Виж, те са си баш дърти пергиши!

# 2 087
  • Мнения: 574
Чудесна рокля на Летисия отново.
И преди я е носила.
Скрит текст:

# 2 088
  • Мнения: X
Е, качи я де! И тях ще ги обсъдим и осмеем. Като е президента на Перу, не означава, че не е абсурдно.
По-напред прочетох, че америк. президенша била много често с неадекватно поведевие или тоалети. Аз не съм съгласна. За мен Мелания е винаги без забележка. Тоалети, осанка, държание., страшна е. Най-хубавата им Първа дама до сега. За сметка на мъжа й, той е гаф след гаф.

# 2 089
  • Мнения: 3 632
Хубава е Летисия, ама защо пак е боса и защо прозира бельото?

# 2 090
  • Мнения: 48 033
И аз харесвам Мелания. Тя, Кейт, Летисия- приятни за гледане, всеки ден тоалети, интервенции и грим на ниво, обувки, чанти...оххх... наслада.

# 2 091
  • Някъде там
  • Мнения: 16 172
Много смешна рокля на киселицата.Все едно в в детската градина с тези паетки.
Моето дете имаше такава за завършването на детската градина,точно сива с такива ръкавчета и паетки само че нейната беше разкроена...
Хареса ми официалната и рокля. За кожената съм без коментар, прилича ми на жена тръгнала на лов за мъже.
Кралица Силвия и Крал Густав на посещение в Австрия.








# 2 092
  • Бургас
  • Мнения: 7 395
Силвия с престилка ли е?

# 2 093
  • Мнения: 6 505
Силвия е с дирндл, престилката е важна част от него.  Дирндл се слага при особено официални поводи.

# 2 094
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 800
Новата рокля на Летисия пак прозира Simple Smile Обичат я нещо светкавиците в последно време Simple Smile
Мелания винаги е много добре облечена и съобразено със страната, в която отива. Както и предишната Мишел, тя също беше страхотно елегантна.
Силвия е много симпатична в традиционна носия. Дирндъл-а си е типична за Австрия и Германия, има много красиви такива и престилката е задължителна Simple Smile

# 2 095
  • Бургас
  • Мнения: 7 395
Мери

# 2 096
  • Мнения: 48 033
И Мари е супер

# 2 097
  • Мнения: 578
В пъбовете може да видиш всякакви облекла, обикновено там хората разпускат след работа - костюмари, колоездачи, чистачи, хора с официално облекло седнали да вечерят, хора излезли на разходка и седнали на по бира. Всичко ама всичко може да видиш, там няма никакви етикети и норми на облекло.

# 2 098
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Не съм чела назад, ще се опитам после...

Така, Мегън в Мароко: кремавият Диор - подходящ за страната и случая, мен лично ми хареса, особено по краищата. Целият аутфит с роклята на Каролина Херара - прекрасна рокля, лека и ефирна, обеците Картие невероятни, обувки и клъч супер...
после ще допълвам...

Кейт в червено - Ок, не съм фен на твърде червеното, на нея й ходи... светло синьото - не, не е моето, тъмно синята рокля - мн хубава, вчерашнито също е Ок за нея...

После още...

Последна редакция: пт, 01 мар 2019, 14:27 от benitabeni

# 2 099
  • София
  • Мнения: 10 019
Радика, пусни нова тема! Моля!
И честита Баба Марта на всички! Бъдете здрави и засмени Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт