Кралски работи и клюки - февруари '19

  • 148 347
  • 2 124
  •   1
Отговори
# 2 070
  • Варна
  • Мнения: 10 612
Наистина на фона на останалите изглежда неподходящо натокана и за мястото на събитието.

# 2 071
  • Мнения: 3 632
One is not amused.

# 2 072
  • Бургас
  • Мнения: 7 395
От днес

# 2 073
  • Мнения: 1 782
Не знам за Кейт и Меги, ама на Бабет много ѝ отива бялото. Grinning Grinning
Тя само с черни обувки ли ходи?

# 2 074
  • Мнения: 4 076
Много ми се носи палто като Кетиното,но без крилцата.

Кейт е образец на дисциплина и адекватно облекло.Доколкото чета,визитата им включва най-различни мероприятия и на спортното тя е по спортно облекло.За да е с такава рокля-вечерна като материя и дневна като модел,вероятно обстоятелствата го изискват,може би навързани една след друга изяви,завършващи с вечеря.Трябва да ги ползват и показват максимално все пак,щом са ги поканили.
От всяко положение нищо скандално.Което би означавало да връхлети с голи рамене,дълга рокля и тиара.Или да надяне рокличка за плаж сред вечерни рокли и фракове като една ваша любимка.Не че не ми беше забавна тогава,даже напротив...

# 2 075
  • София
  • Мнения: 10 019
Страхотно синьо е палтото на Кейт, ей това синьо им отива и на нея и на Мегън много повече. И самото палто ако ги нямаше "крилата" е много хубаво (яката малко по-голяма ми идва), съчетано с тъмносините обувки и клъч - супер!

# 2 076
  • Мнения: X
Наистина на фона на останалите изглежда неподходящо натокана и за мястото на събитието.

За мен тази рокля е изключително обикновена, единствено материята я прави по-странна, иначе нищо особено не е. Но нека си спомним жената на другия брат и роклята с птиците, където повечето гости бяха също доста неглиже облечени. 

Между другото, винаги съм се удивлявала с каква лекота говорят с останалите. Чудя се какви ли са им темите?

# 2 077
  • Пловдив
  • Мнения: 14 093
Кейт ми прилича на ученичка от Бобатон:

Скрит текст:




# 2 078
  • Мнения: X
Страхотно синьо е палтото на Кейт, ей това синьо им отива и на нея и на Мегън много повече. И самото палто ако ги нямаше "крилата" е много хубаво (яката малко по-голяма ми идва), съчетано с тъмносините обувки и клъч - супер!

Точно "крилата" и грозната яка развалят целия фасон на палтото. Peace

# 2 079
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 800
Като гледам клипа, пуснат по-горе - събитието си е официално, но в неформална обстановка, нищо, че наливат бира. Имало е среща с тези, които работят за образованието. В клипа Уилям споменава, че са се видели по-рано и се радва да ги види пак. Отделно има доста добре облечени хора сред гостите в пъба, а самия пъб изглежда лъскав. Така че идеално си е облечена за събитието Кейт.

# 2 080
  • Мнения: 10 453
Nature Sparkles Харесва ми Кейт с последната ефирна светло синя рокля
както и с по-обикновената но стилна синя рокля..и със синьото палто  също..
всичко и стои добре от най-обикновени и всекидневни до  официални вечерни
тоалети..Кейт просто има харизма  както датската принцеса Мери.

# 2 081
  • Мнения: 1 130
Скрит текст:

Мароко в една снимка.

От визитата в Мароко само червената рокля ми хареса напълно. Двете дългите - бежовата и синята - просто подчертават колко е напълняла. Няма много снимки в гръб, но просто такива рамене, ханш, дупе е направила... Даже крачетата е леко поналяла. В лице си личи. Бежовата рокля изобщо много неприятно я подчертава, а шевът на синята просто разваля цялата линия, въпреки че ми е много свежа с нея. Другите й тоалети не са лоши, но все има по нещо черно. Бррр...

Летисия с последните си визии ми харесва, особено с лилавата. С черната ми е жестока, но в сравнение с другите малко се е поувлякла май..

Кейт с зелената рокля ми е много нежна. От днес не е кой знае какво, но пък й ходи и е елегантна. Палтото с крилцата ме кефи.

Май не съм пропуснала някой... Grinning Grinning Grinning

# 2 082
  • Мнения: 8 578
Кейтиното палто точно с "крилцата" и якичката ме кефи.Цвета е свеж и и ходи.
Летисия с кожената рокля ми прилича на Бонд момиче.Много секси и с бретончето настрани,само Даниъл Крейг липсва.Но ми харесва де,интересно е в по-различен тоалет да се види.

# 2 083
  • Мнения: X
Летисия е много смела с кожения тоалет, първоначално се зачудих дали не е фотошоп, не съм очаквала, че може да сложи нещо такова.

# 2 084
  • Бургас
  • Мнения: 7 395
Летисия от тази вечер- пак събитие свързано с перуанската визита

Общи условия

Активация на акаунт