Кралски работи и клюки - февруари '19

  • 143 859
  • 2 124
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 626
Всъщност близък план на кожата на Кейт показва доста несъвършенства. Оказа се пълна с лунички. Satisfied
И кожата изглежда вече доста повяхнала. Но то на тази възраст кожата започва да се променя, това е неминуемо.

Скрит текст:
 

Те петната и луничките не бяха ли нещо много лошо? Е, когато са на Мегън имам предвид. Smile Иначе на Кейт трябва да са ок, даже сигурно ще са задължителни за англичанките.

# 856
  • Мнения: 1 202
Психически здрав човек не може да истерясва каква била Кейт или Мегън.
Стегнете се!:sunglasses:

# 857
  • Мнения: 8 578
Всъщност близък план на кожата на Кейт показва доста несъвършенства. Оказа се пълна с лунички. Satisfied
И кожата изглежда вече доста повяхнала. Но то на тази възраст кожата започва да се променя, това е неминуемо.

Скрит текст:
 

Те петната и луничките не бяха ли нещо много лошо? Е, когато са на Мегън имам предвид. Smile Иначе на Кейт трябва да са ок, даже сигурно ще са задължителни за англичанките.
Добре де,аз само 2 бемки виждам.😂😂
Сега трябва да и търся снимки по никое време.Сигурна съм ,че няма перфектна кожа -жена почти на 40,но не виждам и да е чак толкова лоша.

# 858
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 694
Всъщност близък план на кожата на Кейт показва доста несъвършенства. Оказа се пълна с лунички. Satisfied
И кожата изглежда вече доста повяхнала. Но то на тази възраст кожата започва да се променя, това е неминуемо.

Скрит текст:
 

Те петната и луничките не бяха ли нещо много лошо? Е, когато са на Мегън имам предвид. Smile Иначе на Кейт трябва да са ок, даже сигурно ще са задължителни за англичанките.
Добре де,аз само 2 бемки виждам.😂😂
Сега трябва да и търся снимки по никое време.Сигурна съм ,че няма перфектна кожа -жена почти на 40,но не виждам и да е чак толкова лоша.

Ма трябват ти очила Simple Smile Иди на снимката с гърба и ръцете и ще видиш цяло съзвездие от лунички Simple Smile Не може да се правиш на сляпа, щото то едните лунички не са по-важни или маловажни от другите Simple Smile
Честно, това си е за специалните доктори Simple Smile Тая Мегън милата каква защита има, трябва да я поканят тук, ще й дойде добре, и Хари ще се усмихне милия.

# 859
  • Мнения: X
Не е лесно да се намерят кусури на Кейт и то в такава дълбочина. Очаквам скоро защитничките на Мегън да се прехвърлят и на субдермално ниво. Laughing

# 860
  • Мнения: 8 578
Междудругото намерих същата снимка с добро качество. Разгледах я -тук таме бенка или луничка,нищо кой знае какво.По лицето май няма или са скрити под грима.Явно наистина си е попълвала бръчките, челото изглежда гладко.Като цяло според мен изглежда красива и естествена за годините си.
Относно Меган-при нея луничките са по видими,на мен никога не ми е пречело, но някои не харесват луничати лица,хора всякакви и да са го казали,едва ли е било само защото тя е с лунички.

# 861
  • Bristol
  • Мнения: 9 366
Лунички, бемки, бръчки са си естествени неща, мен лично не ме дразнят. Но кокалчетата около шията и раменете стърчат прекалено болезнено за моя поглед на загрижена майка 😁 Между другото, жълтата преса пише, че Кейт никога до сега не е била толкова слаба и това било в резултат на стреса, на който била подложена. Когато била стресирана, спирала да се храни. Проблемът бил Хърикейн Меган 😁 С Уилям нещо не се спогаждали и от там афектирало на Хари и Кейт. Тази теория ок ли е?

Последна редакция: вт, 12 фев 2019, 08:32 от Merry

# 862
  • Мнения: 626
Не е лесно да се намерят кусури на Кейт и то в такава дълбочина. Очаквам скоро защитничките на Мегън да се прехвърлят и на субдермално ниво. Laughing

За неразбралите пояснявам - всичко, което пиша в последните си постинги е ирония. Така да се каже, правя лек бъзик с хейтърките, или поне се опитвам да ги наподобявам в изказванията им. Не ми се отдава много, не съм човек, който търси кусури или възклицава ди припадък за някое грешно движение или  кофти облекло.

Не мен не ми пука за ничия кожа, нито се впечатлявам от лунички. И аз си имам и си ги харесвам.
И не принадлежа към никой лагер, аз харесвам и Кейт и Мегън. И съм последния човек, който ще се впечатлява от несъвършенствата им. Напротив, много са ми сладки и двете, всяка по своему.  Simple Smile 

# 863
  • Мнения: X
Не е лесно да се намерят кусури на Кейт и то в такава дълбочина. Очаквам скоро защитничките на Мегън да се прехвърлят и на субдермално ниво. Laughing

За неразбралите пояснявам - всичко, което пиша в последните си постинги е ирония. Така да се каже, правя лек бъзик с хейтърките, или поне се опитвам да ги наподобявам в изказванията им. Не ми се отдава много, не съм човек, който търси кусури или възклицава ди припадък за някое грешно движение или  кофти облекло.

Не мен не ми пука за ничия кожа, нито се впечатлявам от лунички. И аз си имам и си ги харесвам.
И не принадлежа към никой лагер, аз харесвам и Кейт и Мегън. И съм последния човек, който ще се впечатлява от несъвършенствата им. Напротив, много са ми сладки и двете, всяка по своему.  Simple Smile 


Може би и аз трябва да пиша в скоби, че и моето е ирония, за неразбралите.

# 864
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 694
Morning Star напротив, разбирам, но мисля, че там, накъдето е насочена, няма да бъде разбрана

О, каква снимка на Принцеса Маргарет

# 865
  • Мнения: X
Morning Star напротив, разбирам, но мисля, че там, накъдето е насочена, няма да бъде разбрана

О, каква снимка на Принцеса Маргарет



Това е известната "гола" снимка, която и е правил мъжът и, преди да се оженят. За времето си е било голяма работа.

# 866
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 694
Леле, колко е красива, не знаех за снимката





Каролина като по-млада



Монакското семейство през 1978



Албер на 13, Каролин на 14





Албер няма нищо общо със себе си Simple Smile





# 867
  • Мнения: 1 941
Geia, страхотни снимки ❤️ Благодаря, че ги сподели!
За кожата на Грейс Кели копче не мога да кажа. Невероятна красавица!

# 868
  • Мнения: X
А какво спортува Кейт, че изглежда в много добра форма?

# 869
  • Мнения: X
Аз пък на Мегън само луничките харесвам Joy

Общи условия

Активация на акаунт