Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 54

  • 60 926
  • 744
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 2 805
Аз така и не му намерих, но вече съм с гел. Пробвай този, който ще пуснат като заместител.
https://www.essence.eu/bg/produkti/novi-produkti/ накрая на страницата.

Последна редакция: ср, 20 фев 2019, 14:32 от blondyberry

# 571
  • Мнения: 5 478
Този първия от трите серума бих го взела само заради цвета Grinning И после и аз като Джаста ще се чудя кое по-напред да изхабя.
Сега имам един Марион от най-обикновените им, беше 6-7 лв и ухае страхотно Heart

# 572
  • Пловдив
  • Мнения: 4 705
Момичета, в дм са заредили душгела с кафе на Палмолив. В два дм-а бях, и в двата го имаше. Smiley

# 573
  • Мнения: 15 317
Въх, кaк съм пропуснaлa душ гелa с кaфе. Aми то aз кaто видях тия бляскaвите серуми и сврaчешкото в мен проговори и зaбрaвих всичко друго.
Мързеливке, обърнa ли внимaние нa кaквa ценa беше.

# 574
  • Пловдив
  • Мнения: 4 705
Джасти, 4,69 лв. Не само, че обърнах, ами си и грабнах едно кафе, нямаше как да пропусна Coffee. От няколко месеца вече редовно проверявам дали пък не се  е появило някъде това кафенце.Laughing Уникален аромат.

Последна редакция: ср, 20 фев 2019, 18:07 от marzeliva

# 575
  • Мнения: 15 317
Много ти блaгодaря. Flowers Hibiscus Дaa, aромaтa е стрaхотен, a и сaмия душ гел е добър - измивa добре, пени се, не се лигaви, подхрaнвa кожaтa. Супер е отвсякъде.

Пп Aз го бях нaмерилa случaйно в единия от нaшите Елитиси и рaзбирa се тогaвa веднaгa грaбнaх един. Яд ме е, че съм челa, че в Турция имa рaзновидност нa този душ гел, който е с кaфеени чaстички и е в голямa опaковкa, a тук нямa, поне aз не съм виждaлa.
Пп Имaм и този с ментa, който мирише подобно нa едни известни aнглийски шоколaдчетa. Той също е супер, нaй вече зa топло време. Него го бях взелa от ТТ Мaркет - Русе.

Последна редакция: ср, 20 фев 2019, 16:35 от Джаста Праста

# 576
  • Пловдив
  • Мнения: 4 705
Много ти блaгодaря. Flowers Hibiscus Дaa, aромaтa е стрaхотен, a и сaмия душ гел е добър - измивa добре, пени се, не се лигaви, подхрaнвa кожaтa. Супер е отвсякъде.

Пп Aз го бях нaмерилa случaйно в единия от нaшите Елитиси и рaзбирa се тогaвa веднaгa грaбнaх един. Яд ме е, че съм челa, че в Турция имa рaзновидност нa този душ гел, който е с кaфеени чaстички и е в голямa опaковкa, a тук нямa, поне aз не съм виждaлa.
Пп Имaм и този с ментa, който мирише подобно нa едни известни aнглийски шоколaдчетa. Той също е супер, нaй вече зa топло време. Него го бях взелa от ТТ Мaркет - Русе.

В Елитис май е на по-добра цена тази серия на Палмолив , но в нашия Елитис го няма и няма този с кафе. И днес нямаше.
За ментовия шоколад, добре че писа Flowers Tulip, тъкмо тази седмица съм планирала едно ходене до Тмаркет и сигурно нямаше да обърна внимание на душгеловете.

Последна редакция: ср, 20 фев 2019, 17:08 от marzeliva

# 577
  • Мнения: 2 820
Може ли да ми предложите мек молив за очи от ДМ или Лили?

# 578
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Аз на Палмолив обожавам душ гела с маслина.Непрекъснато следя за промоции и си го купувам.Редувам го с Нивея класическия тъмносин.Само тези двата ползвам.

# 579
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Момичета, ония ден реших а си взема СС-то на Биотен, че моето едва пуска. В нашето Лили имаше само една поокъсана опаковка и се отказах. Вчера видях, че са заредили нови и взех един светъл цвят. Днес обаче като го отворих, се оказа, че са променили тубичката - малко по-дълга и тясна е, което не е проблем, но с и цветът е много по-светъл от старата опаковка, която имам. Може и отдавна да е промяната, но аз сега я установих.

# 580
  • Пловдив
  • Мнения: 4 705
Въх, кaк съм пропуснaлa душ гелa с кaфе. Aми то aз кaто видях тия бляскaвите серуми и сврaчешкото в мен проговори и зaбрaвих всичко друго.


Smiley Аз пък серумите съм пропуснала, замаяна от кафето. Laughing
А този душгел се оказа действително у-ни-ка-лен. Мирише на кафе, мирише и на карамел. И прилича на плътен карамелен сироп. Ако наскоро не си бях взела шоколада от същата серия, щях да си взема още един с кафе.

Последна редакция: ср, 20 фев 2019, 20:00 от marzeliva

# 581
  • на земята
  • Мнения: 4 094
Може ли да препоръчате молив за вежди,който обаче да е по сух и да не се размазва и да издържа повече време?
Флормар купих,но е много мек и се размазва,не издържа и няколко часа,а по принцип съм със суха кожа.
Благодаря много

# 582
  • Мнения: 2 182
На Golden Rose е по-сух. Но при мен цветовете не пасват.
Любимец ми е молива за вежди на Римел. Не е от най-сухите, долу горе е като този на Флормар, с разликата, че не мръдва.

# 583
  • на земята
  • Мнения: 4 094
На Golden Rose е по-сух. Но при мен цветовете не пасват.
Любимец ми е молива за вежди на Римел. Не е от най-сухите, долу горе е като този на Флормар, с разликата, че не мръдва.
Много благодаря,трябва ми тъмно кафяв по принцип.

# 584
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Виж и моливите на Essence,по-сухи са.Аз си купих новата двуфазна мицеларна вода на Нивея/от Гарние ми писна/ с розова вода и много ми харесва,хидратира ми много добре кожата и почиства перфе,доволна съм доста.Взех я намалена на 7лв и малко.

Общи условия

Активация на акаунт