Когато искате да избягате от някого, бихте ли комуникирали с него?

  • 4 530
  • 68
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 360
milenaka Съгласна съм, проблема си е от момчето - автора на темата. Такова обсебено момче като теб, Дени би отблъснало и най - влюбената в теб жена. Затова, стягай се и си осъзнай негатива, докато не го промениш ще саботираш всяка твоя връзка. Успех Simple Smile

# 31
  • Мнения: X
Може би ти вдига телефона, за да не бъде груба (има жени, които са доста мекушави). И ти какво? Мислиш, че още имате шанс?
Разбира се, че го мисли! Само виж какви психарии пише. Баячки, лоши очи, магии... Търси всякакви начини да докаже, че момичето ама просто нещо се е объркало и всъщност лудее от любов.
Ама не пишете такива неща, че имало мекушави жени и и прочее, защото това го амбицира да продължи с малоумието.
Ако не познавах такъв откачалник, щях да си помисля, че всичките теми са пързалка. За съжаление познавам и съм лично засегната. Понякога чак ме е страх.

# 32
  • Мнения: 1 184
Добре, Khal_Drogo. Готова съм да поспоря Grinning Въпреки, че си моята зодия, тук очевидно ни се разминават мненията. Защо да режа крайно някой стойностен човек от живота си, заради това, че някога сме били интимни?а. Simple Smile

И като е толкова стойност , що не сте заедно. Щом се е стигнало до раздяла , стойността нещо се е загубила за единият или другият.
Няма спорим , че два огъня като се счепкат става взрив.

Ти отде знаеш коя зодия съм?

# 33
  • Мнения: 360
Признал си си в темата за мъжът - стрелец, ако не се лъжа Grinning Пък аз май съм доста наблюдателна. Както и да е, наистина. Монетата винаги има две страни.

# 34
  • София
  • Мнения: 23 120
Ако моят мъж тръгне по баячки, ще му счупя главата!  Mr. Green
И много ясно, че баячката ще поиска да отидеш при нея с бившата ти изгора, защото така ще изкопчи повече пари от вас. Ма то не е лесно да си психо. Ти имаш ли останала капка достойнство, осъзнай се бе, човек!

# 35
  • Мнения: 44
Ако моят мъж тръгне по баячки, ще му счупя главата!  Mr. Green
И много ясно, че баячката ще поиска да отидеш при нея с бившата ти изгора, защото така ще изкопчи повече пари от вас. Ма то не е лесно да си психо. Ти имаш ли останала капка достойнство, осъзнай се бе, човек!
Ходя на психотерапевт, постоянно съм ангажиран, опитвам се да се разсейвам, докато не дойде момента, в който лягам и започвам да тъгувам, сънувам, будя се сутрин и започвам да мисля, в мене всичко се разкъсва от липсата й, смешно ли ви се струва? Баячката ми помогна много, рядко сънувам, а сутрин се будя доста по-спокоен. Какво лошо има в това, че вярвам?

# 36
  • София
  • Мнения: 4 360
На колко години е този психично нестабилен индивид (с това нямам за цел да го обидя, а да назова състоянието му с правилните думи)? И колкото по-бързо авторът го осъзнае, толкова по-добре ще е за него. Сега губи най-ценното - да използва свободното си време, пък защо не и да срещне жената на живота си, а ако не се осъзнае ще провали и всяка бъдеща връзка. Чак е плашещо - баячки, магии. Не знам, защо е толкова голямо егото при мъжете и с такива кански усилия и куп негативни ситуациии не могат и не могат да понесат отхвърлянето. А в него няма нищо лошо - така се създават страхотни възможности за самоусъвършенстване и порастване. А те пък от своя страна водят до по-качествен избор следващия път.
П.С. Имала съм случаи на поведението, с което съм мила и любезна да се счете за интерес, но чак такива откачалки не съм срещала. Чак ми звучат нереално.

# 37
  • Мнения: 360
Никой не те съди, човек успокой се. Grinning Ако не си готов да понесеш сурово мнение, защо изобщо пишеш тук? Беше ти казано 100 пъти, остави я тази жена.. Ще страдаш, ще страдаш колко ще страдаш, ще ти мине. Ти най - вече на себе си вредиш, после на нея. Това обсеване наистина изглежда странно и баячки и глупости, това е отчаяние. Защо се сърдиш? Сега и като почваш да играеш ролята на жертва още по - смешно става. Дръж се мъжки бе, мамка му.

# 38
  • Мнения: 25 776
Ти благодари, че тук коментират само майки. Ако имаше бащи, досега да си изял боя.  Laughing

Дръж се мъжки бе, мамка му.

Ахам, мъжки. Най-много след баячките да тръгне по ходжи да ѝ прави магии...

# 39
  • Мнения: 928
Според мен, тя си оставя вратичка....
За това не е и ясна, уж ти вдига телефона, но в същото време минават месеци, а нищо не се случва. Дава ти смесен сигнал, което ти дава на теб надежди. Ако по някаква причина тя може да се възползва от теб - ще ! Това е...
Ако е искала отново да се съберете, до сега е щяло да се случи.
Какви грешки имате вие авторе, чела съм и предната тема. По- скоро сте склонен да простите всичко, да бъдете по-нисък от тревата и да затваряте очи от тук на татък само и само тя да е с вас. И тя това го знае, и продължава да се възползва от вас и вашата доброта.
Като ви подхвърля трохи и празни надежди. Позвънете и, питайте я ясно и категорично, че бихте искали да се съберете отново, дали тя иска. Попитай я и ще имате всички отговори на вашия проблем.
Не мисля, че психолозите при които сте ходил имат файда. Те трябваше да ви научат да се обичате най-вече себе си, да развиете самоувереност и кога е нужно да кажете Край.

# 40
  • Мнения: 6 491
Обичам много. Само аз. И не звъня, не търся. Няма смисъл щото.
Не обичам хич. Пак така.

# 41
  • Мнения: 44
Според мен, тя си оставя вратичка....
За това не е и ясна, уж ти вдига телефона, но в същото време минават месеци, а нищо не се случва. Дава ти смесен сигнал, което ти дава на теб надежди. Ако по някаква причина тя може да се възползва от теб - ще ! Това е...
Ако е искала отново да се съберете, до сега е щяло да се случи.
Какви грешки имате вие авторе, чела съм и предната тема. По- скоро сте склонен да простите всичко, да бъдете по-нисък от тревата и да затваряте очи от тук на татък само и само тя да е с вас. И тя това го знае, и продължава да се възползва от вас и вашата доброта.
Като ви подхвърля трохи и празни надежди. Позвънете и, питайте я ясно и категорично, че бихте искали да се съберете отново, дали тя иска. Попитай я и ще имате всички отговори на вашия проблем.
Не мисля, че психолозите при които сте ходил имат файда. Те трябваше да ви научат да се обичате най-вече себе си, да развиете самоувереност и кога е нужно да кажете Край.
Именно за тези вратички става дума при терапевта, когато показвам на най-близките си хора (от семейството ми) думите са същите като вашите! Монетата има две страни. За горе написаните неща, че се правя на жертва и тем подобни, това е ваше мнение. Допитах се за нещо, вие нападате, не съветвате, там е простата разлика. Самокритичен съм, приемам критики и от други хора, но нападки и обиди някак не ми стоят добре. Има проста граница.

# 42
  • Мнения: 25 776
Напротив. Всички ти дадохме един-единствен съвет, изказан по 100 различни начина: ОСТАВИ Я!
Ти отказваш да го чуеш обаче.

# 43
  • Мнения: X
Ако е вратичка - като спреш да я търсиш, тя ще зачести да те търси.
Ако не е вратичка - като спреш да я търсиш, ще е облекчена и ще си живее живота.

Спри да я търсиш и ще разбереш. Ако ти стиска.

# 44
  • Мнения: 5 268
Авторе, ти да не си трезвеника от Казанлък?

Общи условия

Активация на акаунт