Професионални серии за коса - тема 124

  • 69 562
  • 799
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 456
Gerrche,поздравявам те за решението ти!Така е правилно,не тъгувай.Косата ще ти се отблагодари бързо.А сега се поглези с една розова ампулка на Керастаз да светне като слънце Nature Sunny

# 721
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 564
И аз да кажа за вегетарианството - леля ми и двете й дъщери цял живот не ядат месо и имат прекрасни коси. Особено леля ми - на 62, коса до кръста, жива, красива, гладка и лъскава без нито един бял косъм. Според мен е до ген.

Също съм на мнение, че късата и здрава коса е по-красива от дълга и накъсана. Прическата е супер и отива на много хора, аз самата ходих така няколко години подред. Можеш да я изправяш с четката, навиваш с маша или да намачкваш с пяна. Някои прически също стоят много добре.

Вчера пробвах Афоджи-то, косата по-скоро се утежни, втвърди и се подви на различни страни - нещо много странно за идеално правата ми коса.
Ще помисля пак за Еластисайзер, но както казах, косата ми последно беше свикнала с него и нямаше никакъв ефект. Ползвах го само за да не му мине срока на годност, нямаше уау ефектът от началото, даже никакъв ефект не виждах.

# 722
  • Варна
  • Мнения: 456
Косата не свиква.Просто се променят нуждите.Взема си каквото иска от един продукт и има нужда от друго.Проф.козметика е силна и ползването на един и същ продукт не е добра идея.Аз ползвам от години екстрийм,но последващата грижа е винаги различна.

# 723
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 564
Да, не свиква - насища се, да речем. Но резултатът е същият след известна употреба - ефектът намаля.

# 724
  • на земята
  • Мнения: 4 097
Принцеска,какво да взема за скалпа?
Всеки ден ви чета и купувам по нещо хахахах.
Досега за скапла не съм взимала нищо,много се зарибих.
С какво да редувам Хоронологист на Керастаз?

# 725
  • Мнения: 286




Този ли е шампоана за изглаждане и блясък https://www.zlatnaribka.com/lanza/healing-smooth-za-izglazhdane- … ossifying-shampoo ?
аз го взех малко "на сляпо" ще дам тепърва отзиви от него, както и от шампоана Kevin Murphy Young Again Wash.



Днес ползвах LANZA Smooth, като за първи път съм със смесени чувства, да има изглаждане, имам блясък, лек ми се стори, мисля, че няма да има проблем с утежняване,  усещам косата по-суха от колкото други подобни. Много ми напомня на Алфапарф изглаждащия, които ползвах преди време. Определено ще му дам още няколко пъти шанс и мисля, че ще ми допадне.
 
Видях днес пак малкия комплект Chronologist в Арлен, доста време го чаках, някъде назад някой питаше за него
https://www.arlen.bg/product/9138/xmas-2018-luksozen-traval-komp … chronologist.html

# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Със всеки път маската  extentioniste ми харесва все повече и повече. Все към нея посягам. Купих 2 броя и ме беше страх да я пробвам, че няма да оправдае очакванията ми. Купих 1 бр Ланза Кератин, после още 2 бр. Още не смея да я пробвам нея Simple Smile
Впечатления от хидратиращ балсам Ланза kukui?

# 727
  • Мнения: 587
Със всеки път маската  extentioniste ми харесва все повече и повече. Все към нея посягам. Купих 2 броя и ме беше страх да я пробвам, че няма да оправдае очакванията ми. Купих 1 бр Ланза Кератин, после още 2 бр. Още не смея да я пробвам нея Simple Smile
Впечатления от хидратиращ балсам Ланза kukui?
Аз съм ползвала балсама lanza kukui и ми е сходен с маската на марокан с кафявата капачка. Хидратира умерено, без лигаво усещане.

# 728
  • Мнения: 2 223
Понеже търсачката е мега зле /няма да казвам как последно ме прати на 118 тема/ нахлувам нелюбезно с въпрос.
Някой ползвал ли е това
https://phyto.bg/index.php/phyto-re30.html
Съответно ще съм много благодарна ако сподели отзиви... Благодаря, момичета

# 729
  • Мнения: 1 229
Дали ще пускат покрай 8 март промоция на маски за коса от някоя сайт.

# 730
  • Мнения: 864
Поръчах екстеншънист маска и Ш. Чаках чаках и не пускат 500 мл опаковки, само Ш го има в 1 л. Тия масчици от по 200 мл направо ме боли сърцето да ги купувам, така бързо свършват при мен. Но взех какво да правя, отзивите са страхотни. Simple Smile Вие сте виновни за подкокоросването! :Д Шегувам се разбира се ама знаете какво имам предвид, красавици! Тая тема е трошене на пари. :Д С кеф. :Д

Да пусна мухата... има нов серум на Керастас от серият Нютритив (оранжевата), Magic overnight serum. Само където е 90 мл и 44 евро.  :Д Не ме изкушава, но пък казвам да знаете!

Отделно за постоянната ми агенда за косата обмислям да взема 500 мл маскинтенз. Изхабила съм през последните години 3 опаковки по 500 магистрал и не понасям аромата, но маскинтенз ми е приятен. Дано не е прекалено слаб за моята коса, ползвала съм го няколко пъти от 75 мл опаковка и не помня точно ефекта. Но магистрал повече не мога да помириша и тва е.


И последно да се оплача: много ме дразни фризьорката ми, която като питах "какви са ти впечатленията за екстеншънист или хроноложист" ми вика "о екстеншънист е за много рядка и обезобразена руса коса?! "хроноложист пък била за веднъж на 2 седмици. За мен само магистрал и нищо друго. Това не го разбирам. Такива изказвания ме вкарват в безмълвие. Grinning Аз съм най-доволна точно от маските, които тя не би ми сложила никога. Терапист примерно...


Както и да е ....Grinning Толкова е трудно да намериш фризьор, който да не е за изпускане. Направо си мисля, че няма такива вече.

# 731
  • Варна
  • Мнения: 7 734
  bananadana на рядка изрусена косица екстеншънист буквално ще я залепи за главата  Laughing.
  Мноооого ги обичам такива категорични специалистки  #Cussing out #2gunfire.

  Моята поне си мълчи или ме разпитва как ползвам даден продукт,който категорично не е за моята коса според нея. Гледам обаче,че се вслушва в приказките ми и се е обзавела с термото на Напура  Laughing

# 732
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 778
Имам дълга коса на етажи. Обгрижвам я, за да порастне и да махна тези етажи. Харесвам маската екстеншънист, но не и в комбинация със шампоана. Косата ми е небоядисвана, третирам само със сешоар. С каква маска мога да комбинирам шампоана екстеншънист.

# 733
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Имам дълга коса на етажи. Обгрижвам я, за да порастне и да махна тези етажи. Харесвам маската екстеншънист, но не и в комбинация със шампоана. Косата ми е небоядисвана, третирам само със сешоар. С каква маска мога да комбинирам шампоана екстеншънист.

Защо не ти харесва комбинацията със Ш?
Аз я ползвам заедно със Ш на Виши densi solutions 😍, който ще подновя задължително.
Благодаря за коментара относно балсама на Ланза.

# 734
  • Някъде там
  • Мнения: 4 897
Имам дълга коса на етажи. Обгрижвам я, за да порастне и да махна тези етажи. Харесвам маската екстеншънист, но не и в комбинация със шампоана. Косата ми е небоядисвана, третирам само със сешоар. С каква маска мога да комбинирам шампоана екстеншънист.

Защо не ти харесва комбинацията със Ш?
Аз я ползвам заедно със Ш на Виши densi solutions 😍, който ще подновя задължително.
Благодаря за коментара относно балсама на Ланза.
И азхще подновя шампоана на виши.Със смесени бувства съм за него,но напоследэк се мия само с него и все повече ми харесва.Със всяка маска е о.к

Общи условия

Активация на акаунт