ÇUKUR - "Ямата" с Арас Булут Ийнемли - ТЕМА 6

  • 32 529
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Имам няколко въпроса:

1) Кой стреля в моето Бебе?

2) Бебето бил ли е направил бебе на Сена ..., кога го е направил ... искам точна дата и час на бебеправенето!

3) Що не сте пуснали моя Дейвид в тез фантастични одежди да му се насладим:





4) Къде е Синан?



# 16
  • Мнения: 13 291
Имам няколко въпроса:

Скрит текст:
1) Кой стреля в моето Бебе?

2) Бебето бил ли е направил бебе на Сена ..., кога го е направил ... искам точна дата и час на бебеправенето!

3) Що не сте пуснали моя Дейвид в тез фантастични одежди да му се насладим:





4) Къде е Синан?

Хемен да отговоря.
1) Не се знае още кой е стрелял. Имам леки подозрения, че и сценариста още не знае. Joy
2) Виж отг. 1. Joy
3) Ние вече се насладихме миналия понеделник. Stuck Out Tongue Winking Eye
4) Не билийм, аби?!
Скрит текст:
Май е с бан. Rage

# 17
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Първите ми подозрения (нещо като откровения свише Grinning Grinning Grinning) бяха, че е Кемал ... , а после ми се стори, че е пиратът Джо (Метин).

За бебето на Бебе-то ще пиша след малко, че сега нЕмам време!

# 18
  • Мнения: 13 291
Първите ми подозрения (нещо като откровения свише Grinning Grinning Grinning) бяха, че е Кемал ... , а после ми се стори, че е пиратът Джо (Метин).

За бебето на Бебе-то ще пиша след малко, че сега нЕмам време!

За бебето на БебЕ-то ми се дава, че ще разберем толкова колкото разбрахме за бебе Идрис как и кога аджаба стана. Joy

# 19
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Мургавото бебе го направиха в една къща за една нощ, след което ходиха на пикник (може и там някъде на одеялото да е станало Grinning Grinning Grinning).

В 31-ви епизод Иса (т.е. Ицето) каза на Сена (на нея й се привиждаше от хапчетата), че нейните плодове ще паднат в ямата на Чукур. А после, тя нали уж щеше да се самоубива ... и Иса й даде да държи бебе и й каза, че това е нейното бебе. Тя изрично го пита, дали става въпрос за бебето на Саадет, но Иса каза, че става въпрос за бебето на Сена.

А тя след това го "връчи" на Бебе-то и му каза "Виж, това е нашето бебе!". Ямач се направи, че го взе бебето, за да я убеди да слезе от парапета. Каза й "Сена, бебето ще замръзне".





Тогава си помислих, че е бременна. Или може би сценаристът е искал да подскаже нещо такова.

Последна редакция: чт, 31 яну 2019, 23:37 от Eleonora_27

# 20
# 21
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Такааааа ... значи аз погледнах пак в стъклената топка на сценариста. Дава ми се, че Метин е стрелял по Бебе-то и това има нещо общо с детето на Метин, което имаше температура. А тоя Метин много много подозрително повръщаше в болницата. Много са суспектни такива повръщания на мене - означава или бременност или, че си направил нещо нередно. Тия двете неща понякога съвпадат, но в случая с Метин не може да е бременност Grinning

# 22
  • Хасково
  • Мнения: 990
Публикувана в инста на Арас K o ç o v a l ı k a r d e ş l e r

Еркан я е сложил също ето с коментарите


Последна редакция: пт, 01 фев 2019, 17:27 от Емилия_Иванова

# 23
  • Мнения: 13 291
Снимките от 18.

Ето го БебЕ в супер форма! Heart Eyes



 



Тук са всички снимки
С едно кликче може да се разгледат, че ме мързи да слагам целия фотоалбум. Confused

Публикувана в инста на Арас K o ç o v a l ı k a r d e ş l e r


СтраОтна снимка на Кочовалъ брадърс! Heart Eyes

Последна редакция: пт, 01 фев 2019, 18:05 от selfie

# 24
  • Хасково
  • Мнения: 990


































П.С.И аз ги публикувах ама нямя да трия.

Последна редакция: пт, 01 фев 2019, 18:19 от Емилия_Иванова

# 25
  • Мнения: 13 291
Емми, Hug

Шимди!
Това в спойлера е нещо като озет, но като го няма Синан не знам кой ще го преведе. Thinking

Скрит текст:
Çeto’nun, Koçovalı Ailesi’nin bir üyesinin karşısına çıkması, mücadelenin seyrini değiştirecek.

Koçovalılar, Yamaç’ın sağlığının giderek iyiye gittiğine sevinirken Yamaç’ın aldığı bir karar, onu yeniden tehlikeye sürükleyecek. Cumali ve Vartolu, Sena’nın beklenmedik bir yüzüyle karşılaşacak. Yamaç’ı vuranın açığa çıkacağı bu bölümde, sürpriz gerçek izleyenleri şoke edecek. Yamaç iyileşmeye çalışırken ve mahallenin gerilimine Salih ile Cumali arasındaki münasebet de eklenince Selim, dengeleri korumak adına köprü olacak. İdris, Salih ile Cumali’nin arasındaki mücadelenin artık sona ermesi için iki kardeşi karşı karşıya getirecek. Komşusu sandığı kişinin aslında Mahsun olduğunu öğrenen Sena, Mahsun’la yüzleşecek. Hayatına dair çok büyük bir gerçeği öğrenen Meliha ise Sultan ile karşı karşıya gelecek. Çeto’nun, Koçovalı Ailesi’nin bir üyesinin karşısına çıkması, mücadelenin seyrini değiştirecek.

С Гуги долу горе се разбира. Grinning

# 26
  • Хасково
  • Мнения: 990
Скрит текст:
💥Озет к 2х18

В то время, как Кочовалы радуются тому, что Ямач наконец-таки пришёл в себя и идёт на поправку, решение, которое принял бебе, снова подвергнет его опасности. Джумали и Салих увидят другое лицо Сены. Зрители будут шокированы, когда увидят НЭДАНА. (Все идём на онлайн!) Пока Ямач будет поправляться, а напряженность между Джумали и Салихом расти, Селим возьмет дело в свои руки. Чтобы предотвратить борьбу между старшим и бордовым, Идрис столкнет своих сыновей лицом к лицу. Сена встретится лицом к лицу с Махсуном, которого считала своим соседом. Мелиха узнает очень большую правду о своей жизни и встретится с Султан. Встреча Чето с одним из членов семьи Кочовалы изменит ход борьбы.

#ozet@icerdecukur » #cukur
Чукур/ еп. 51 Озет

В това време, когато Кочовалъ се радват за това, че Ямач най- накрая е дошъл на себе си и върви към пълно възстановяване, решението, което бебе взема, отново ще го хвърли в опасност. Джумали и Салих ще видят другото лице на Сена. Зрителите ще бъдат шокирани, когато видят "Неден-а". Докато Ямач се поправя, а напрежението между Салих и Джумали расте, Селим ще вземе нещата в свои ръце. За да предотврати сблъсъка между Джумали и Салих, Идрис изправя своите синове лице в лице. Сена се среща лице в лице с Махсун, когото е смятала за свой съсед. Мелиха научава много голяма истина за своя живот и се среща със Султан. Срещата на Чето с един от членовете на Кочовалъ, ще измени хода на борбата. / Melekteam

# 27
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Знаех си, че Султан е финансирала лечението на Мелиха. Дори се канех да го напиша, още когато Идрис каза, че не знае нищо. Султан е била благодетелката.

# 28
  • Мнения: 13 291
... Срещата на Чето с един от членовете на Кочовалъ, ще измени хода на борбата.

Чето с букет бели рози на среща с Айше. Joy



 yeni bölüm fragmanı bu akşam

# 29
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827
Здравейте, отново съм тук.
Нямаше ме, защото имах забрана да пиша коментари и да изпращам съобщения.
  Peace

Общи условия

Активация на акаунт