ÇUKUR - "Ямата" с Арас Булут Ийнемли - ТЕМА 6

  • 32 528
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Здравейте, отново съм тук.
Нямаше ме, защото имах забрана да пиша коментари и да изпращам съобщения.
  Peace



Синаааааааан Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Къде си, душа! Липсваше много!

# 31
  • Мнения: 13 291
Здравейте, отново съм тук.
Нямаше ме, защото имах забрана да пиша коментари и да изпращам съобщения.
  Peace



Hoş geldin, анам бабам!

# 32
  • Хасково
  • Мнения: 990
Здравейте, отново съм тук.
Нямаше ме, защото имах забрана да пиша коментари и да изпращам съобщения.
  Peace


Синан,добре дошъл

# 33
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827
Благодаря. Заповядайте превода на фрага.

Ямата 51. Епизод 2. Трейлър - Бг Субтитри
https://www.vbox7.com/play:b8b72b476d
http://www.videoclip.bg/watch/918453_yamata-51-epizod-2-treilr-bg-subtitri

# 34
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Има подсказка, че Меке е стрелял по Бебе, но аз все още мисля, че някой е изнудвал Метин с детето му.

Какво му става на Бебе накрая на фрага?

# 35
  • Мнения: 13 291
Синанджим Hug

Какво му става на Бебе накрая на фрага?

Припада.
Фрага е сглобен разбъркано. Мисля, че края е от началото. След като Аличо разказва на БебЕ как е положението в Чукур, той с помощта на Селим отива да предотврати да не се избият. Е, не е Супермен все пак и  пада там. После пак го връщат в болницата и там вече Сена им крещи на Джумали и Салих.

Относно стрелбата по БебЕ на мен ми е по-ентересан защо го стреляха два пъти. Thinking Ясно, че стрелбата не беше с цел убийство. Ако се искаше да умре беше лесно. От близо или в ляво или в главата. А тук имаме за цел просто раняване. Но защо стрелеца стреля два пъти? Още повече, че е от техните. Като, че ли тук има не само изнудване или изпълнение на поръчка, а и личен елемент и гняв. Thinking

А двете чавки Идрисови накрая хич не са ми интересни. Дори ме дразнят. Confused

Последна редакция: сб, 02 фев 2019, 23:10 от selfie

# 36
  • Хасково
  • Мнения: 990
Аз честно казано се отказах да гадая кой е стрелял,надявам се Гьокхан (или както на галено го наричат рускините Геша) да ни изненада,но мисля,че тези които така явно ни ги показват няма да е нито един от тях.

# 37
  • Мнения: 654
Синан, радвам се да те видя отново. И аз съм била блокирана заради гневен коментар по определено събитие, макар че не смятам, че бях нарушила каквито и да е правила. Нейсе!!
С риск да ядосам фенове на Дилян ( Сена ), се чудя на избора и за ролята, мнооого слаба игра; защо ми се струва, че това момиче си е малко гърбаво???

# 38
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946

С риск да ядосам фенове на Дилян ( Сена ), се чудя на избора и за ролята, мнооого слаба игра; защо ми се струва, че това момиче си е малко гърбаво???

Дилян е много слаба актриса, много. Изобщо не може да играе. Но е красива. Лице, кожа, устни, тяло - всичко й е на мястото си. Симетрична е и усмихната - това е предимството й. Но че е нефелна актриса - спор няма!

Изгърбена ти се струва, защото е 2 м. Високите хора трудно стоят добре изправени.



Последна редакция: нд, 03 фев 2019, 20:50 от Eleonora_27

# 39
  • Мнения: 654
Дразнеща ми е на фона на таланта на Арас. Във всяка серия ми боде очите. Абсолютна късметлийка е да бъде " теглена" от доста добрия каст. Аз бих си пожелала на нейно място например Айбюке Пусат.

# 40
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Дразнеща ми е на фона на таланта на Арас. Във всяка серия ми боде очите. Абсолютна късметлийка е да бъде " теглена" от доста добрия каст. Аз бих си пожелала на нейно място например Айбюке Пусат.

Арас е виртуозен ... направо шапка му свалям. Момчето е родено да играе. Но това не е първият сериал, в който гениален актьор тегли някой некадърен, преФален, красавец ... в случая красавица.

И аз много обръщам внимание на актьорската игра и много добре те разбирам, че се дразниш. Аз така се дразня на вечно киселата физиономия на Берен или на конската походка на Туба - във всички сериали едно и също поведение братко! Егати нарочените таланти!

Еркан, Арас, Ерджан Кесал, Перихан Саваш, Ръза правят Ямата. Дилянката е за красота сложена. Аз бих се радвала на нейно място да е Неслихан Атагюл, но това е прекалено второстепенна роля с епизодично значение. Нито Неслихан, нито Айбуке стават за тая роля.



Забравих да спомена, колко много се радвам на Беркай Атеш - и тоя е от ония, дето са толкова грозни, че чак са красиви.

Няма как да не споменем и Еркан Авджи (или как се произнася това ... ) - не съм се смяла така от години на сериал. А гледам почти всички американски сериали със сериозен рейтинг. Много много ме радва тоя Еркан ... направо ми иде да го разцелувам, като го гледам на екрана.


# 41
  • Мнения: 149
Дразнеща ми е на фона на таланта на Арас. Във всяка серия ми боде очите. Абсолютна късметлийка е да бъде " теглена" от доста добрия каст. Аз бих си пожелала на нейно място например Айбюке Пусат.
Joy
И аз не съм ич у възторг от Сена....Angry и от размера  и ....Joy   ама предлагам да не започваме с пожелания и желания..............че ще стане мармалад....Stuck Out Tongue Winking Eye  А и вече е факт Дилянка/както една дружка я нарича....татлъ-татлъ.../

# 42
  • Хасково
  • Мнения: 990
Слаба актриса е Дилян и масово не е харесвана,на доста места чета,че тя е слабото звено на Чукур.
От Ирем в инста с въпрос Yeni bölüme hazır mıyız?



https://youtu.be/Zxj0382eT9U

Последна редакция: пн, 04 фев 2019, 12:06 от Емилия_Иванова

# 43
  • Мнения: 654
Добре, няма повече да критикувам. На фона на 2-те седмици наказание, и Дилянка ще си пожелая.

# 44
  • Мнения: 13 291
Добре, няма повече да критикувам. На фона на 2-те седмици наказание, и Дилянка ще си пожелая.

Сакън! Критикувай си.
И на мен не ми харесва особено Дилан, но съм я приела за храст и толкова. Доста височък храст. Joy На Арас защо все такива върлини му избират не знам. В Ичердето пак една такава ръстова беше. Confused

Общи условия

Активация на акаунт