Звездни компромати- 396

  • 70 147
  • 746
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 10 825
Като почнете и вие , трудно било да се различи....ОМГ.. момче си е от където и да го погледнеш.. да не искаш да кажеш че е грозно момиче Simple Smile
Е защо пък "грозно"? На мен ми прилича на много симпатично момиченце, дори визуално на тази конкретна снимка ми напомня щерката на моя позната като по-малка

# 61
  • Мнения: 2 553
Като почнете и вие , трудно било да се различи....ОМГ.. момче си е от където и да го погледнеш.. да не искаш да кажеш че е грозно момиче Simple Smile

Нищо момчешко няма в него Stuck Out Tongue Winking Eye

# 62
  • Мнения: 2 433
Племенникът ми изпадаше в паника при вида на ножица, да не го ворим за машинка за подстригване. На 4 и половина позволи да го подстрижат за първи път без да се поти целия, да чевенее като ряпа и да крещи и плаче истерично. Направо започваше да се драпе където свари, само и само да спрат. И не го мъчеха, държаха го с дълга коса, казваха му че е момиче и така. Та зад всяко нещо може да има и друга причина, която няма как да знаете. Може пък хлапето да се харесва с дълга коса, след като в семейството мъжете са дългокоси.
Не ги харесвам Халвите, но хлапето ми е много сладко и така като зачоплите..

# 63
  • Мнения: 31 362
Много сладко е детенцето.
Харесва ми Габриел Даниел дано не сложат "ов".
И Християна Християн Гущерова ми харесва.
Да са здрави децата, имена се променят в съда лесно.

# 64
  • Мнения: 2 553
Хлапето е супер сладко, просто ми прилича на момиче. Ако не знаех кое е, щях да го приема за такова Simple Smile

# 65
  • Мнения: 5 013
Те и моите синове врещяха докато ги подстригват, врещяха и като ги къпех, сигурно трябваше и да не ги къпя до 4 годишни, да не им развалям спокойствието.

# 66
  • София
  • Мнения: 12 552
Живи и здрави да са всички бебоци. Ударно започва годината с бг бебета. Дано все така да е.

# 67
  • Мнения: 19 709
Хлапето е супер сладко, просто ми прилича на момиче. Ако не знаех кое е, щях да го приема за такова Simple Smile
И аз тъй. Особено на последната постната снимка, абсурд да разпозная, че е момче.

# 68
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Тъй като не гледам Гала и антураж, разчитам на новини  от вас и по електронните издания какво се случва в предаването.
Обогатих си общата култура и разбрах, че автомобили били подарявани още през 16 век. Уау.
Давам линк към цялата статия и поздравявам Зейнеб с това откритие.

https://www.marica.bg/sram-v-nova-reportarka-ot-na-kafe-sytvori- … ticle-185903.html

# 69
  • DE
  • Мнения: 9 068
И защо момче трябва да е с къса коса, а само момиче с дълга  newsm78
Скрит текст:
И моя син пищеше като беше малък от фризьори, не е бил чак с такава дълга коса, защото е неудобна за поддръжка, аз му я режех, но си беше дългичка. И рус, синеок често го взимаха за момиче, и какво от това.
Дори сега не обича да се подстригва, само веднъж годишно в България, че има стрес от немски фризьори Crazy Често го питат и тук, защо е с дълга коса. Не ги разбирам хората, всеки да ходи както си иска.

# 70
  • Мнения: 9 488
 Точно на посочената снимка, ако не знаех кое е детето, със сигурност бих го определила за момиче.

Както предполагам по-голяма част от хората биха казали, че тук са две момчета:
Скрит текст:

Последна редакция: ср, 30 яну 2019, 16:19 от Ванилия*

# 71
  • Мнения: 2 433
https://www.instagram.com/p/BrCsxZEDIPO/
тия букли, искам да знам, кой ще се прежали да ги резне?

# 72
  • Sofia
  • Мнения: 26 573
Може да ги дарят за перуки на нуждаещи се.

# 73
  • София
  • Мнения: 1 004
Докато са малки, сладки и пухкави е трудно да се определи едно дете дали е момиче или момче. Но според мен не е и чак толкова важно за околните какво е детето ти.
 Дъщеря ми също не дава да я пипат по косата, не дава да и се слагат ластици, шноли, диадеми и аз я подстригвам лятото по-късо. И тъй като я обличам предимно в синьо, непрекъснато мислят, че е момче. Голяма работа!

# 74
  • Мнения: 2 184
Къде видяхте да казвам, че е грозно ? Това е стереотипа  - момченце с къса и момиченце с дълга косичка...в по-късен етап се намират и други отличителни белези ...изключително сладко е, но вече идва малко creepy момченце да е с толкова дълга коса
https://www.instagram.com/p/Briu4MhjX5M/
https://www.instagram.com/p/BrXghhqjUw5/

Общи условия

Активация на акаунт