Февруари идва и си заминава, но малка точица в коремчето се настанява!

  • 25 160
  • 733
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
https://youtu.be/h99xLOqdh4w

Момичета, от мен едно видео на първородния ми пухин син. Говори му се само на английски, защото е хангличанин. Гледа, като в небрано лозе, като му заговоря на български, а и ходи на разходки с други чистокръвни англичанчета, та родния език не го знае. Да се оправдая де😂

Последна редакция: пт, 01 фев 2019, 10:05 от Анонимен

# 61
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Ама наистина сте красиви и лъчезарни до една аз така съм си и мислила ама сега като видях муцунките Heart Eyes уаууу наистина е чудна темата ни именно заради чудесните създания ангелски събрани тук Grinning Всички си ви представям вече с коремчета Heart Eyes
Йоана всичко е наред хормоните са страшна работа JoyИзвинявай ако съм те засегнала мацка иска всички да си бременеем и да не откачаме Joy
Джулиии страхотен сладур си имаш влюбих се Heart Eyes имаш много нежен глас Innocent

# 62
  • Мнения: X
Благодаря, Скорпи, той е детенцето, което нямам, моята голяма любов! Гласът ми е нежен, защото се лигавя, ела да ме чуеш, като му се карам 😂😂
Пс- нещо не ми харесва качеството на този клип, хмм!

Изпуснах ти новата прическа! Поне снощи те видях с тези- скачащите🤪

# 63
  • Мнения: 417
Страхотни сте външно и вътрешно!  Радвам се, че попаднах сред вас! ❤

Една позитивна мисъл за лека нощ:

# 64
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Момичета пак в инстаграма ми дава че имам заявки а не ми дава да ги потвърдя ...може по късно да пробвате пак искам и аз да ви последвам Heart Eyes

# 65
  • София
  • Мнения: 515
Момичета, всички сте страхотни, лъчезарни!
Аз не съм се снимала от 6 месеца поне та няма смисъл да качвам снимка. Много ви се радвам!

# 66
  • Мнения: 377
Момичета и  аз ще се престраша да кача снимка за малко 😉 като най старичка тук .

Последна редакция: пт, 01 фев 2019, 09:57 от Gerryka

# 67
  • Мнения: 72
Рокетче,благодаря за отговора!
Сега се чудя защо не ми каза тази жена да се върна утре или в понеделник пак,за да сме сигурни,кога се е спукал фоликула,но пък беше едва ли не твърдо убедена,че до събота трябва да се спука,което от събота до 20-тият ми ден са точно 10дни...
Ох,не знам,останах очарована от тая жена,дано да знае какво прави с мен,че вече ми се изчерпва търпението!

# 68
  • Мнения: 1 670
Гери, Hug още една красавица сред нас Hug

# 69
  • Мнения: 377
Благодаря ти,  Jlo!!! Сега някак си ви чувствам още по близки и ми е едно хубаво и уютно с вас!!!! Всички сте много красиви и лъчезарни ,  и най вече реални 😚😚😚

# 70
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
+1 Герика
Още красота дано няма воайори ,че ще припадат тука Joy

# 71
  • Мнения: 377
Хаха  Скорпи,  нищо против ,  стига ММ да не е сред тях 😂😂😂, а ти си супер фит и секси!  Всъхновяваш ме да хукна към фитнеса 😉! Между другото нали след ову не правиш канго? 

# 72
  • Мнения: 3 222
Ех, изпуснах веселбата....поне хванах последните снимки😍Вдигнахтв ми настроението.

Да ни е на късмет новата тема! С тези темпове може и трета да изпишем до края на месеца, нищо че е по-къс.

От утре започвам пак с тестовете за О. Да видим ще я хванем ли в засада тоя месец.

JLo, знам как се чувстваш. Същото се случи и с мен, и с една приятелка. Мен веднага ме отстраниха от работа, но тя имаше готини шефове и я изчакаха да се върне от майчинството. Всъщност на мен ми направиха услуга и после поех по съвсем различен път. Убедих се, че всичко се случва в точното време.
Поограничих и аз сладкото. Тренирам почти всеки ден у дома. Утре ще се измеря и да видим в края на месец какъв ще е резултатът.

Гери, а ти защо си мислиш, че си най-стара?😋

Добре дошли на новите момичета! 

# 73
  • Мнения: 377
Памрерсче,  само ще кажа, че имам син на 19 - студент 😂😂😂

# 74
  • Мнения: 308
  ..хмм изглежда аз съм най-малката тук.. :/

Общи условия

Активация на акаунт