Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори

Анкета

Заглавие на новата тема Simple Smile

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

БЕБЕПРАВЕНЕ ТЕМА 346

ВСЯКА ОТ НАС ЩЕ ОСТАНЕ В ТЕМАТА ЗАВИНАГИ!!! А ВСЯКА УСПЯЛА ЩЕ Е ЛЪЧ СВЕТЛИНА И НАДЕЖДА ЗА ЧАКАЩИТЕ И МОЛЕЩИТЕ СЕ!!!

EFP stork-boy stork-girl

Списъчето с успелите момичета на тази тема!
Списъци, който ни радват и ни дават най-важното,
без което не бихме успели - НАДЕЖДА!!!

preggo preggo preggo

1stroller newsm30 smile3504

Скъпи бебеправещи,
списъкът е свободен за редакция, всеки може да се впише или отпише сам.
Моля, спазвайте азбучния ред на писане и моля не трийте нищо.
Всички промени се запазват автоматично!

Добре дошли на всички НОВИ в БЕБЕПРАВЕНЕТО!
Може да ни се представите като споменете инфо за това кои сте вие, на колко години сте, от колко време опитвате, колко е дълъг цикълът ви, кога е овулацията ви, имате ли вече деца и всяка друга информация, която смятате, че ще ни е полезна, за да ви опознаем!

ПОЛЕЗНА ИНФОРМАЦИЯ

Скъпи бременни и майки,искаме да ви помолим предварително, след като настъпи така дългоочаквания момент на забременяването и раждането да имате уважението към останалите момичета, които се борят за своята мечта. Може да продължите обсъждането на всички теми свързани с бременността и родените вече дечица, в темата, продължение на тази
-

Проблемното забременяване може да обсъждате в темата

"По пътя на мечтите - обща дискусионна тема"

Все пак, ние искаме да знаем как сте, затова наминавайте да кажете кога сте чули сърчице и да поръсите темата с “Бременен прашец”, да кажете как сте, какво е предположението за пол и термин и всичко което смятате, че ще е интересно за нас, без да ни натоварва емоционално. Изберете си щъркел, който да ни съобщи благата вест!

Последна тема:

И накрая, но не на последно място...
Нека никоя от нас не забравя,
че "Никога не ти се дава мечта, без да ти се даде ШАНС да я осъществиш"!!!

# 1
  • София
Темата е страхотна, Peoney!

Записвам се и очаквам да видя как ще я напълните с положителни чертички! 💞

# 2
Хоп и аз в новата темичка 🤗
Peoney, златна си 😘
Заглавието е толкова симпатично, дано наистина ни е късмет Hands Plus1

# 3
Запис Simple Smile Утре съм на фоликулометрия, стискайте палци Simple Smile)

# 4
Hug Успех на всички Hug

# 5
Да се запиша и аз, макар че февруари съм го отписала.
Успех на всички и дано тази тема да се напълни с положителни тестове и хубави новини! Hug

Не знам коя от вас каза за аптека Ремедиум, ама ме вкара в беля Grinning
Влязох да разгледам и си напазарувах стабилно, плюс тест Престо и още един за ранно отчитане, хем че февруари мислех да не се тествам. Ама... Дано не си ги похабя напразно. Ще стискам, само, ако ми закъсненява, тогава. Grinning

# 6
Peoney , благодаря за новата тема ❤

Дано се напълни с много положителни тестове 🙏

Успех , момичета ☺

# 7
Peoney, Благодаря за темата - много е свежа
Да ни е честита и пожелавам този месец да ни донесе много двойни чертички

Относно аптеката - вчера пристигна и моята пратка с тестовете за Б и Ову. Дано всички до края на месеца се зарадваме с положителен резултат.

# 8
Каква е “новината” за Ремедиум, че май съм изпуснала?! 😄

# 9
Няма новина, споделих, че съм си поръчала онлайн тестове  Grinning щот бера срам всеки месец от кварталните аптекари Grinning
намалени са в сайта, междудругото Grinning само споделям.

# 10
Няма новина, споделих, че съм си поръчала онлайн тестове  Grinning щот бера срам всеки месец от кварталните аптекари Grinning
намалени са в сайта, междудругото Grinning само споделям.

Аз затова си поръчах, и без това в моя град има само ленти и Sure check, а и имах нужда от други неща, ама да знаеш, че ме набута с тази аптека Joy
Ама не съм прекалявала де, един Престо и един Clear & Simple. Макар че мислех да добавя и един Express, ама се въздържах.
Ми дано поне не останат със самотни чертички Hug

# 11
Хайде и аз да се запиша! Пеони, благодарско! 😘

Късмет на всички и дано този месец ни донесе мечтания резултат! ❤

# 12
  • София
Peoney, страхотна тема, благодаря ти!
Честита да ни е това тема и да я напълним с хубави чертички Gift Heart
На мен този месец ми се стори аааадски дълъг някак си, не знам кой беше казал, че е като един дълъг понеделник..
Аз съм в едно летаргичнто настроение тия дни, чакам си О другата седмица, нищо ново и различно, но си ви чета редовно, но нещо настроението за писане ми го няма много..
Вярвам, че този месец ще донесе положителни тестове и емоции! Purple Heart

# 13
Прекрасна тема! Дано скоро всяка от нас види по една точица (може и двее... или три 😁)  в коремчето си! Успех момичета!

# 14
  • Пазарджик
Слънчо , всичко е много относително... И аз попаднах на уж "най-добрия" в нашия град , омайваше ме за лапаро ,за да спестя пари от ЦС и след това да ми обяснява как едната ми тръба е тотал щета със всички екстри, а другата с хидросалпингс... и ми каза направо да обмислям ин витро... да ми подготвял документите...И  след 6месеца на ЦС баааам двустранно проходими тръби , без стеснения , без данни за хидро... правих я без упойка болка имаше докато мина през ЦК , от контрастното вещество не усетих болка... И все още съм в шок  как може един лекар /завеждащ отделението/ да постъпи така...

Общи условия

Активация на акаунт