Февруари идва и си заминава, но малка точица в коремчето се настанява!

  • 25 140
  • 733
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Блякче, супер си!!! Засмянка и добричка, и те виждам бременнка, много ще ти отива.😘

# 46
  • Мнения: 532
Скорпи, искрено се надявам, да ме разбереш. Това, че сме поспорили малко не означава, че ще гледам на теб с лошо или нещо подобно. Всяка от нас тук, заслужава най-доброто и каквото и да е казала не означава, че ще я намразя или ще злобея срещу нея аз или който и да било. Дори много ще се радвам за теб, както за всяко друго момиче. Това са незначителни кавги и не искам да предизвикват напрежение и омраза в нас!

# 47
  • Мнения: 417
Блякче, супер си!!! Засмянка и добричка, и те виждам бременнка, много ще ти отива.😘

Хаха, мерси, Джули! 😘 То откакто напълнях постоянно ме мислят за бременна... Сега съм като ДжейЛо на 90-дневната и се надявам да си пооправя теглото за бъдещото бебче. ☺

# 48
  • Мнения: 1 670
Блек, много си чаровна Heart Eyes

Ето ме и мен за кратко, нали, без цитати Sunglasses да видите и кака ви Joy ( май съм от дъртите тук)
Скрит текст:
Sunglasses

Последна редакция: чт, 31 яну 2019, 23:03 от JLo

# 49
  • Мнения: 988
джейче теб точно така си те представях русо миньонче! 1:1 представата ми с реалността!
блек супер си!

# 50
  • Мнения: 532

Уникални сте момичета, такива каквито сте! Просто страхотни  бъдещи мами! ❤

Последна редакция: пт, 01 фев 2019, 08:45 от Joanaa

# 51
  • Мнения: 424
Прекрастнициии Heart хубавки сте всички , а кака ни е направо разкошна Heart  айди те ме И мен  People No Good

Последна редакция: чт, 31 яну 2019, 23:21 от tinti1984

# 52
  • Мнения: 72
Момичета,нещо направих по-горе с цитатите и май не сте ме изчели правилно! Наистина ще съм ви благодарна да ми помогнете!
А за снимките-всички сте страхотни! 😘😘😘
И понеже се прибирам прясна,прясна от преглед при ново АГ веднага да питам! На кой ден след доказана ову правите кръвни за прогестерон ? На мен преди малко ми видяха доминантен фоликул на десен яйчник (аз й казах,че от вчера ме наболява) и от днес се почвам със сексенето през ден! Днес ми е девети ден от цикъла и до утре или събота фоликула трябва да се спука,а на прогестерон ме праща между 20 и 22 ден...Таааа не е ли късно тогава? При положение,че овулацията е толкова рано?

# 53
  • Мнения: 1 670
Dennymira88, аз не мога да помогна, надявам се някой да се включи.

Всички сте много красиви! HugHeart Eyes свежарки! Hug

# 54
  • Мнения: X
Божкеле, каква вълна от снкмки! С усмивка пиша, много приятно ми стана! Прегръщам ви!

# 55
  • Мнения: 3 597
Момичета , прекрасни сте ... всички до една 😍  Само Скорпи не успях да видя ... Скорпи , пусни една на лично 😀
Тези снимки внесоха страхотно настроение 🤗

# 56
  • Мнения: 1 719
Ауууу явно тук сме се събрали само мацки Stuck Out Tongue Winking Eye Много сте хубавки всички Kissing Heart

# 57
  • Мнения: 1 998
Мнооого благодаря за новата ни страхотна темичка! Приятно се изненадах, че е с моето предложено заглавие. Simple Smile По този повод ви орисвам с много късмет и да се напълни тази тема с положителна енергия и още повече положителни тестове! Simple Smile

Всички сте прекрасни, много радвате! Simple Smile

За прогестерона, за съжаление, и аз не мога да помогна.

Да споделя за ендокринолога днес - каза, че трябва да смъкнем TSH и МАТ, както се и очакваше. Изписа ми селен и еутирокс. Каза да ги започна утре, да ги пия 45 дни и някъде средата на март да пусна отново същите изследвания и пак да отида да ѝ ги покажа. Каза да съм мноооого спокойна, на което аз се посмях, а тя каза, че това, може би, е съвет, който е по-лесно да се даде, отколкото да се следва. Grinning

П.П. Скорпи, аз те последвах в инстаграм Stuck Out Tongue

# 58
  • Мнения: 557
Запис и от мен , дано я напълним с ++++ тестчета ❤😘

# 59
  • Мнения: 5 365
Ей, този път не изтървах снимките, ама чак сега реагирам с коментар. Страхотни сте всички и много се радвам, че ви има.  🌺

Denymirra, прогестерон се изследва 7 дена след доказана овулация. Тоест ако фоликула се е пукнал на 1-ви, отиваш за тест на 8-ми. Simple Smile Но не просто трябва да се засече доминантен, а и самата овулация. Това го знам от темата с хормоналните изследвания. Реално не знам дали +\- един ден дава голямо отклонение или пак ще са релевантни резултатите.
Аз събота реших да си пусна LH, FSH, E2, да видим дали ще покажат нещо притеснително. Като имам резултати ще се включа да съобщя. Wink

Последна редакция: чт, 31 яну 2019, 22:59 от Rocket

Общи условия

Активация на акаунт