Човек за секс повече от 10 години

  • 12 366
  • 156
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Няма такова животно "само за секс" 10 години. Та това си е 1/3  от семейния живот. Явно има още някаква причина постоянно да се търсите един друг. Тук съм склонна да допусна , че сте се срещнали в неподходящо време.

Тя има чувства, а той сигурно не. Просто му харесва визуално и секса с нея, но връзка не иска.
Не мисля, че имат бъдеще.


Ама като почнете с това “тя иска, той не”. Simple Smile
Не е ли по важно тя, въпреки “чувствата” си дали се вижда въобще във връзка/съжителство с този човек и как биха се чувствали заедно. За тези неща би трябвало хората с достстъчно опит да имат усет още преди “инвестициите” в дългосрочност.


Естествено, че трябва да мисли разумно. Просто в случая, според мен няма какво толкова да мисли иска ли връзка с него или не, защото той надали иска, не са споделени чувствата й.

# 76
  • Мнения: 35
звъня ми господина, но го отрязах няколко пъти и се съсредоточих в настоящия приятел и в това да оправим отношенията си; последната седмица се старае и го виждам; надявам се и за напред да е така, а да не е временно... ще видим

# 77
  • Мнения: X
Ти внимавай да не разбере приятелката му. Ако аз разбера, че мъжа ми се вижда с някаква друга жена за секс, и то от 10 години, ще я подстрижа с машинката публично, пък после ако ще да я лежа. И мъжът ще си понесе последствията, но на такива олекотени жени, които оправят чужди мъже най-много ще се кефя да им счупя предната фасада. Повръща ми се от недое*ани, неориентирани 30 и годишни ... Сори за грубия тон, просто за някои неща толеранс - нула.

# 78
  • Мнения: 4 577
Пред приятелката, мъжът е отговорен. Аз пък винаги съм се чудила на жени, които си изсипват цялата злоба върху "другата", а баш този, който им е обещавал вярност, все е подведен, омотан от "уруспията" и горкичкият не знаел какво прави.

# 79
  • Мнения: X
Вината винаги е споделена. Вмешателството в чуждо гнездо е под достойнството на хората, които уважават освен себе си, и останалите. Не е готино някой да спи с мъжа ти, а и на всичкото отгоре да те разнася из форумите, че пиеш по 5 бири на вечер и си труп. Тези оправдания за участието в порочният кръг на изневярата са повече от жалки.

# 80
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 479
Всеки да си гледа своето гнездо. Общо взето, другата на мъжа ти абсолютно нищо не ти дължи - нито честност, нито лоялност.

# 81
  • Мнения: 18 562
Което значи, че е права другата жена и да й изпеем химн? На мен винаги са ми били противни жени, които се хващат с ангажиран мъж с деца. Няма значение, че не са се хванали с моя мъж, това не ги прави по-добри хора в моите очи. С приятелка се разправях с години, защото се хвана с женен и накрая добре че й писна, та го заряза. Направо не можех да я гледам нормално в този период, все едно не е тя.

# 82
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 479
Зсщо за вас всичко винаги, ако не е бяло, то е непременно черно. Да съм казала нещо за правота или химн?! Омръзна ми да се оправдавам за неща, които не съм казала.
Една връзка е между двама. В брака ТОЙ ти е обещал вярност, а не някаква жена. Отговорност трябва да се търси от него, не от нея. Морално можеш да я порицаеш колкото си искаш, можеш и да я набиеш. Естествено, че не е невинна и не е морално (не мога да повярвам, че се налага да го напиша), но не е по-виновна от него, а отговорността й е към нейния си мъж, на когото се е заклела във вярност.


Мъжът с деца не е някакво объркано същество, дето някоя лоша жена го хваща за ръчичка от улицата и го прибира. А пък ти трябва да й разбиеш зъбите, да се научи да не бара твоите играчки. Да не говорим, че в повечето случаи точно мъжете с деца първи инициират връзката и преследват жената, докато им върже,за да си докажат, че още могат да ловуват.

# 83
  • Мнения: 7 303
Мъжът ми преди много години ме изостави заради друга жена. Пламнала любовта и искат да остареят заедно. Много ме заболя. Обаче..
Какво е виновна тази жена? Какво ми дължи тя на мен? Много ясно нищо. Той ми се е клел във вярност и любов. Тя просто си търси място под слънцето. Не го е набила, принудила, изнасилила.
Та ако трябва да се сърдя на някого, ясно е на когo, нали? Така че примитивни разсъждения за лошите жени, които се занимават с женени мъже, че и с деца, обикновено ме дразнят.

# 84
  • Мнения: 18 562
Е, хората сме просто различни Simple Smile

# 85
  • Мнения: 35
Никой не е бракуван от нас, нито има връка с човека до себе си от 10 години, но това, че се връщаме един към друг е странно; имаме връзки от около 2 години;
Както ми го е споделил (за неговата приятелка), така съм го казала; а за мен жените, които се наливат, не са никакви жени, супер грозно е...

# 86
  • Мнения: 6 471
Вината винаги е споделена. Вмешателството в чуждо гнездо е под достойнството на хората, които уважават освен себе си, и останалите. Не е готино някой да спи с мъжа ти, а и на всичкото отгоре да те разнася из форумите, че пиеш по 5 бири на вечер и си труп. Тези оправдания за участието в порочният кръг на изневярата са повече от жалки.
👍

# 87
  • Мнения: 17 407
Никой не може да се намеси в чуждо гнездо, ако не е поканен/приет. Верността не се обещава, макар да има наивници, които си го търсят, голото обещание, цял живот потънали в очаквания, ей така - без нищо да дадат от себе си.
Няма  нужда да обещавам, за да съм вярна, същото важи и за човека до мен.

# 88
  • Мнения: 6 471
Никой не може да се намеси в чуждо гнездо, ако не е поканен/приет. Верността не се обещава, макар да има наивници, които си го търсят, голото обещание, цял живот потънали в очаквания, ей така - без нищо да дадат от себе си.
Няма  нужда да обещавам, за да съм вярна, същото важи и за човека до мен.
Така е, да.
Вече до съвест, усещане и достойнство е поканеният какви ще ги върши.

# 89
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 479
Никой не може да се намеси в чуждо гнездо, ако не е поканен/приет. Верността не се обещава, макар да има наивници, които си го търсят, голото обещание, цял живот потънали в очаквания, ей така - без нищо да дадат от себе си.
Няма  нужда да обещавам, за да съм вярна, същото важи и за човека до мен.
Така е, да.
Вече до съвест, усещане и достойнство е поканеният какви ще ги върши.

Значи докато чуждите жени отказват поканите на мъжа ти, всичко е наред.

Общи условия

Активация на акаунт