Човек за секс повече от 10 години

  • 12 346
  • 156
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 39 248
Любимо ми е -ни е секс не правим. И хоп, благоверната след няколко месеца бременна.

# 61
  • Мнения: 35
Благодаря ви момичета!  Намерих много полезни съвети, за други неща се замислих, а за трети само съм гадаела. Разбрах, че определено няма смисъл да си губя времето с хора, с които не съм щастлива и не е това, което очаквам за в бъдеще.
Изводът е, че ще опитам да оправя отношенията с настоящия(което съм го правила, може би не е било достатъчно), но ако не се получава и все си е същото за напред, то тогава изходът е ясен.

# 62
  • Мнения: 2 214
Няма такова животно "само за секс" 10 години. Та това си е 1/3  от семейния живот. Явно има още някаква причина постоянно да се търсите един друг. Тук съм склонна да допусна , че сте се срещнали в неподходящо време.

# 63
  • Мнения: 35
Явно има още някаква причина постоянно да се търсите един друг. Тук съм склонна да допусна , че сте се срещнали в неподходящо време.
Възможно е.

# 64
  • София
  • Мнения: 28
Толкова време, а само секс е малко странно, а и толкова време без химия трудно

# 65
  • Мнения: 360
Цитат
Според мен накрая ще останеш от двата стола на земята.

За това съм на 100 % сигурна. Винаги така става. Simple Smile

Така. Първо искам да попитам авторката, без да я съдя, чисто любопитство -
С какви очи си лягаш в едно и също легло с човек, който честичко предаваш?
Как успяваш да го прегърнеш, без да те боли, че правиш нещо зад гърба му?
И как правиш ,,хубав" секс с някой друг, докато приятелят ти се бори ВИЕ да имате по - добро бъдеще?
Отговора - аз мога да го предполагам, но ще го оставя сама на себе си да го дадеш.

Питам, защото, знам какво е изневярата - двустранно и, че на човек, когото обичаш не можеш да изневериш, или поне съвестта ти после ще те убива бавно и ще съжаляваш хиляди пъти. Чуден ми е такъв егоизъм. Предателството е това, да поставиш своите нужди и желания пред тези на някой друг - твоя човек. Да сметнеш, че твоето благо струва болка и тази болка, друг ще я плати. С цел - лична изгода, удоволствие, емоционално или чисто сексуално - без значение.. Все е предателство. И оправдание за него няма. Любовта е взаимност - ти даваш ли на приятеля си това, от което той има нужда? Обичаш ли го с цялото си сърце, за да жертваш поривите на егото си (които те карат да ходиш при другия) и да тръгнеш в посоката на твоя любим? Комуникация му е майката, ако наистина го желаеш ще намериш начин. Попитай го какво му липсва, кажи му на теб какво ти липсва, разберете се, не допускайте през пукнатините третия човек. Няма нищо по - прекрасно от преданост, доверие и всеотдайност -към един единствен човек. Време - все ще си откраднеш с него. Ако той е стимулиран емоционално и интелектуално сам ще иска да прекарва време с теб. Погледни първо себе си, давай това, което искаш да получиш.
Само, че преди това.. увери, се че искаш той да е човека.

Относно, този дето 10 години си имате взимане - даване. Четох една книга, в която се обясняваше подробно за психологическия момент в такъв тип връзка. Ако, един ден той стане твой, не се налага да се криете и отношенията ви прераснат в по - сериозни, всичко ще изгасне сякаш никога не е било. Даваше се пример с един човек, който сам признал, че това, че никога не знае къде е любовницата му го кара да я иска още повече. Но в същото време, ако тази любовница се превърне в съпруга, вече ще е безинтересна и рутината пак ще се настани. Изводите - оставям на теб.

Последна редакция: сб, 02 фев 2019, 15:45 от L.D.

# 66
  • Мнения: 35
Цитат
Според мен накрая ще останеш от двата стола на земята.


Питам, защото, знам какво е изневярата - двустранно и, че на човек, когото обичаш не можеш да изневериш, или поне съвестта ти после ще те убива бавно и ще съжаляваш хиляди пъти.

Да, точно това се случва в главата ми в момента и няма с кого да споделя. Затова пиша тук. Очаквам го този момент - да остана сама.

# 67
  • Мнения: 35
Толкова време, а само секс е малко странно, а и толкова време без химия трудно

Допускам, че има някаква химия между нас, но не знам дали да се надявам на повече при това положение.

# 68
  • Мнения: 35
А какви "страшни" отношения имаме с другия, не е истина. Виждаме се вечер за по 2-3 часа  - да вечеряме, да си кажем как ни е минал деня, през банята и лягаме. И това не е от скоро, да кажем месец или два....повече от година продължава. Говорила съм с него много пъти на тази тема, но не става. От работа, на друга работа, трета работа, ангажименти, той си е такъв. И семейството му е такова, всеки у тях си гледа работата, няма излизания, няма почивки, няма разходки, хапване навън, забавления, нито ядат заедно. Той си продължава "семейната традиция". Имаше момент, в който му се възхищавах на това, че е работен, но отмина. Няма време за нас, за нашите отношения. А не е да кажеш от нямане на възможност.

Напомня ми за един сериал: "What kind of relationship is this? We don't go anywhere. We do nothing."

Последна редакция: сб, 02 фев 2019, 16:47 от h0pe.

# 69
  • Мнения: 17 407
Какви точно отношения ще оправяш тогава?

# 70
  • Мнения: 4 577
hope, последният ти пост просто показва, че си в тотално безперспективна връзка и най-лошото, което можеш да направиш, е да я поддържаш на изкуствено дишане. Наясно си, че това е модел, който човекът смята за нормален. Замисляла ли си се какво ще бъде при наличието на деца? Търсиш другия, защото имаш сериозни емоционални липси в сегашната си връзка. Просто я прекъсни, това е само губене на време и съзнателно опропастяване на собствения ти живот. С другия също ми се струва, че нямате бъдеще. Отогвори си сама защо те е страх да излезеш от непълноценни отношения? През тези 10 години влюбвала ли си се? Ако - да, защо се разпаднаха нещата, ако не - помисли защо все си с хора, които са компромисен вариант, докато чувствата ти гравитират при приятелче за секс.

# 71
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Хубаво си помисли колко можеш да продължаваш така, това ли е живота,който искаш? Ако отговора ти е "НЕ"- тогава късай и хвърляй! Щом така е свикнало момчето, това е видяло като модел на поведение в неговото смейство-едва ли ще се промени. Ако ти се занимава да променяш някой тепърва, да си губиш още времето с надеждата, че ти ще го оформиш така както искаш-Давай, пробвай, но според мен само ще разтеглиш предизвестения край.
А за любовника, който те търси само като го засърби или няма друго какво да набучи на вилицата-извинявай,но на мен ми е супер обидно като жена това положение. Значи той предпочита всяка друга, но не и теб за сериозна връзка. И за него си помисли струва ли си всичкото унижение.
На твое място бих натирила и двамата, и съм сигурна че не след дълго ще се появи точно твоя човек.

# 72
  • Мнения: X
Няма такова животно "само за секс" 10 години. Та това си е 1/3  от семейния живот. Явно има още някаква причина постоянно да се търсите един друг. Тук съм склонна да допусна , че сте се срещнали в неподходящо време.

Тя има чувства, а той сигурно не. Просто му харесва визуално и секса с нея, но връзка не иска.
Не мисля, че имат бъдеще.

# 73
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Само на такива попадам. В личен план няма от какво да се оплаквам, сама се справям от години, но с мъжете не ми върви.
Зачетох темата и стигнах до тук. Удобно си измиваш ръцете с лош късмет. Докато не осъзнаеш, че не попадаш случайно на "такива", а сама ги привличаш, "няма да ти върви". Защо стоиш във връзки, които не те правят щастлива?! Животът е кратък, не го пропилявай. Прекратявай веднага всяка връзка, в която се прокрадват съмнения, носи ти неудовлетворение или поставя въпроси. Вдигни летвата и не се примирясай с посредственост.

# 74
  • Мнения: 17 407
Няма такова животно "само за секс" 10 години. Та това си е 1/3  от семейния живот. Явно има още някаква причина постоянно да се търсите един друг. Тук съм склонна да допусна , че сте се срещнали в неподходящо време.

Тя има чувства, а той сигурно не. Просто му харесва визуално и секса с нея, но връзка не иска.
Не мисля, че имат бъдеще.


Ама като почнете с това “тя иска, той не”. Simple Smile
Не е ли по важно тя, въпреки “чувствата” си дали се вижда въобще във връзка/съжителство с този човек и как биха се чувствали заедно. За тези неща би трябвало хората с достстъчно опит да имат усет още преди “инвестициите” в дългосрочност.

Общи условия

Активация на акаунт