Септемврийски бебета 2018 - Тема 3

  • 61 827
  • 737
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 442
И аз съм с цикъл от три месеца вече.. ама косата ми доста си капе и скоро май няма намерения да спира... Pensive

# 136
  • Мнения: 237
Здравейте, мами! Всеки Божи ден ви чета и ви се радвам! Но в момента, в който реша да пиша и се чува “мамоооо”, “милооо” и “уааа” Joy  Joy

Всичко, което коментирате и за нас се отнася
 - яденето на ръце, ако може и двете
наведнъж. Много се лигавим, сменяме по минимум пет лигавника. Давам чат пат дентокинд. С баткото бях изключително доволна, не разбрах кога му излязоха зъбките;
- и ние сме назад с ваксините, много, защото таткото два пъти боледува и пи АБ. В момента сме само с хепатитната и синфлорикса един прием. Пентаксим естествено няма и чакаме новата петвалентна. По времето на баткото преди 11 години нямаше толкова много ваксини. Сега свят да ти се завие. Ротарикс не слагахме, педиатърката каза, че не я препоръчва;
- опитваме се всеки ден минимум по два часа да сме навън, понякога и повече. Зависи дали си спинк и е спокойна. Ако е гладна - бегайййй бързо Joy  Все още я кърмя успешно и това за мен си е постижение пу пу. В този ред на мисли мисля в средата на седмицата да започнем да се захранваме с картофено пюре и т.н. Аз ли съм смотана, ама това пащърнак, бели моркови и прочие са ми много нетипични;
- и на мен ми дойде цикъла на 13.01. Мами, тези, които имат от по отдавна - през колко дни ви е цикъла сега след раждането? Моя преди беше през 28 дни като по часовник, ама днес не ми дойде...
- Ей, а спането през деня каква е болна тема. Като заспи ако сме в къщи, оставям я в леглото и опа - включва се сензор “в леглото съм” и се ококорва. Ако се гушкаме може да спи и три часа, но дупето ми става на пихтия Хаха

Стана и досадно Blush Hug
Но написано с любов

Всички бебчета са много сладки пу пу
 

# 137
  • Мнения: 442
За цикъла втория път ми дойде на 34тия ден, а сега на 30тия. Надявах се да е по кратък, то пък по седем дена ме държи повече от преди даже, но се надявам да се оправи.. Иначе днес бяхме на разходка най накрая и поспа малко и после  му беше интересно да гледа, но не смея да го повдигам много още.

# 138
  • Мнения: 169
Здравейте, мами! Всеки Божи ден ви чета и ви се радвам! Но в момента, в който реша да пиша и се чува “мамоооо”, “милооо” и “уааа” Joy  Joy

Всичко, което коментирате и за нас се отнася
 - яденето на ръце, ако може и двете
наведнъж. Много се лигавим, сменяме по минимум пет лигавника. Давам чат пат дентокинд. С баткото бях изключително доволна, не разбрах кога му излязоха зъбките;
- и ние сме назад с ваксините, много, защото таткото два пъти боледува и пи АБ. В момента сме само с хепатитната и синфлорикса един прием. Пентаксим естествено няма и чакаме новата петвалентна. По времето на баткото преди 11 години нямаше толкова много ваксини. Сега свят да ти се завие. Ротарикс не слагахме, педиатърката каза, че не я препоръчва;
- опитваме се всеки ден минимум по два часа да сме навън, понякога и повече. Зависи дали си спинк и е спокойна. Ако е гладна - бегайййй бързо Joy  Все още я кърмя успешно и това за мен си е постижение пу пу. В този ред на мисли мисля в средата на седмицата да започнем да се захранваме с картофено пюре и т.н. Аз ли съм смотана, ама това пащърнак, бели моркови и прочие са ми много нетипични;
- и на мен ми дойде цикъла на 13.01. Мами, тези, които имат от по отдавна - през колко дни ви е цикъла сега след раждането? Моя преди беше през 28 дни като по часовник, ама днес не ми дойде...
- Ей, а спането през деня каква е болна тема. Като заспи ако сме в къщи, оставям я в леглото и опа - включва се сензор “в леглото съм” и се ококорва. Ако се гушкаме може да спи и три часа, но дупето ми става на пихтия Хаха

Стана и досадно Blush Hug
Но написано с любов

Всички бебчета са много сладки пу пу
 

Вече съм за 4 път в цикъл след раждането. Общо взето е през 33 дни, ужасно обилен и мисля че по-продължителен от преди това.

# 139
  • Мнения: 169
Здравейте, мами! Всеки Божи ден ви чета и ви се радвам! Но в момента, в който реша да пиша и се чува “мамоооо”, “милооо” и “уааа” Joy  Joy

Всичко, което коментирате и за нас се отнася
 - яденето на ръце, ако може и двете
наведнъж. Много се лигавим, сменяме по минимум пет лигавника. Давам чат пат дентокинд. С баткото бях изключително доволна, не разбрах кога му излязоха зъбките;
- и ние сме назад с ваксините, много, защото таткото два пъти боледува и пи АБ. В момента сме само с хепатитната и синфлорикса един прием. Пентаксим естествено няма и чакаме новата петвалентна. По времето на баткото преди 11 години нямаше толкова много ваксини. Сега свят да ти се завие. Ротарикс не слагахме, педиатърката каза, че не я препоръчва;
- опитваме се всеки ден минимум по два часа да сме навън, понякога и повече. Зависи дали си спинк и е спокойна. Ако е гладна - бегайййй бързо Joy  Все още я кърмя успешно и това за мен си е постижение пу пу. В този ред на мисли мисля в средата на седмицата да започнем да се захранваме с картофено пюре и т.н. Аз ли съм смотана, ама това пащърнак, бели моркови и прочие са ми много нетипични;
- и на мен ми дойде цикъла на 13.01. Мами, тези, които имат от по отдавна - през колко дни ви е цикъла сега след раждането? Моя преди беше през 28 дни като по часовник, ама днес не ми дойде...
- Ей, а спането през деня каква е болна тема. Като заспи ако сме в къщи, оставям я в леглото и опа - включва се сензор “в леглото съм” и се ококорва. Ако се гушкаме може да спи и три часа, но дупето ми става на пихтия Хаха

Стана и досадно Blush Hug
Но написано с любов

Всички бебчета са много сладки пу пу
 

Вече съм за 4 път в цикъл след раждането. Общо взето е през 33 дни, ужасно обилен и мисля че по-продължителен от преди това.
Пропуснах да напиша, че и при мен преди раждането беше точно на 28 дни.

# 140
  • Мнения: 601
А аз мами още нямам цикъл,само леко зацапване през няколко дни ...
Мисля си ,че е от кръвоизлива дето получих след раждането и от това,че кърмя (въпреки,че при първото ми дете си ми дойде на третия месец след раждането съвсем нормално) сега нз какво се случва...ще почакаме още малко и май ще отида на лекар....
Поздрави на всички мами и целувки на бебенцата,защото са наистина много сладки .Heart EyesKissing Heart

# 141
  • Мнения: 237
О да, наистина беше доста обилен, но докторката си ме предупреди. Каза ми на шестия месец да отида за преглед -  цитонамазка и микробиология

# 142
  • Мнения: 442
На мен ми каза лекаря 2 3 месеца след раждането за преглед и цитонамазка и ходих. Първия път беше доста обилен чак се уплаших, но вече се нормализира

# 143
  • Мнения: 169
На мен ми каза лекаря 2 3 месеца след раждането за преглед и цитонамазка и ходих. Първия път беше доста обилен чак се уплаших, но вече се нормализира
Същата работа е и при мен.

# 144
  • Мнения: 274
И аз съм още без цикъл , но не ми и липсва. Много ми е добре 😀
Ние вече 1 седмица се захранваме и му е интересно на Мони

# 145
  • Мнения: 2 124
Моята днес опъна 170 гр. пюре от картоф, тиква и пащърнак и след това още 100 мл мляко, се ги събра Thinking

# 146
  • Мнения: 237
Здравейте, днес бяхме на консултация.
Биха ни новата петвалентна ваксина. Много се надявам всичко да е наред. Ама пусто не й запомних името. Производител е ГлаксоСмит Клайн.
Следващият път ще ни сложат втори прием синфлорикс
Вече сме 7050 кг и 65 см на пет месеца и десет дни. Педиатърката каза да започна да захранвам след сряда. Да мине време от ваксината.
Mn.nikol пу пу да не са ви уроки и винаги да си има апетит. Много се надявам и ние да сме така.

Бебка сега спинка и си мисля като се събуди да се нахраним и да излезем на разходка. Въпреки, че така ми се спи и на мен. Тази нощ не знам защо реши да яде в два и половина и да играе до 4:30. И заспа с триста зора и мрънкане.

# 147
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 148
И аз да ви се похваля за моя топчо. На 4 месеца и 3 седмици тежи 8кг и 130 гр и е висок 68 см. Сложиха му 2път пентаксим и 3 път синфлорикс. Сега спи като пор. Досега не е имал реакция, но сме слагали по една ваксина. За захранване каза да не бързам щом го кърмя. Като стане на 6 месеца тогава.

# 148
  • Мнения: 267
Здравейте, днес бяхме на консултация.
Биха ни новата петвалентна ваксина. Много се надявам всичко да е наред. Ама пусто не й запомних името. Производител е ГлаксоСмит Клайн.
Следващият път ще ни сложат втори прием синфлорикс
Вече сме 7050 кг и 65 см на пет месеца и десет дни. Педиатърката каза да започна да захранвам след сряда. Да мине време от ваксината.
Mn.nikol пу пу да не са ви уроки и винаги да си има апетит. Много се надявам и ние да сме така.

Бебка сега спинка и си мисля като се събуди да се нахраним и да излезем на разходка. Въпреки, че така ми се спи и на мен. Тази нощ не знам защо реши да яде в два и половина и да играе до 4:30. И заспа с триста зора и мрънкане.


Тази новата ваксина колко приема е? Питам понеже ние имаме само синфлорикс ( пентаксим явно липсва) а виждам в бебешкия бележник, че са три приема пентаксим и се чудя дали новата също е на три

# 149
  • Мнения: 237
Cutie-pie и вие сте като нас
Ми да ти кажа не попитах, но май са три
Каза, че следващия път слагаме втори синфлорикс, ще ги редува.

Общи условия

Активация на акаунт