Лидл 124 - Февруари

  • 152 291
  • 2 043
  •   2
Отговори
# 1 290
  • Мнения: 2 373
Starrydream, ето тези:
Скрит текст:
Специално на тези ме дразни несъразмерно голямата опаковка спрямо сдържанието. Съдържанието може да се събере в 3 пъти по-малка опаковка. Като купя 5 бройки ремарке ли да си нося? Вместо тези има други близки по грамаж но в продълговата опаковка пак с пълнеж кръгла форма. Портоакал и мисля ягода (оранжеви и червени). Колко са безвредни и екологични не знам. като отида ще прочета. Може да са с нещо отровно вътре знам ли.Най ми допадат с шоколадови парченца от американската седмица. Има ги и в постояния асортимент.

# 1 291
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
Не ми върви шопска салата с чери домати на мен. А много си я харесвам. Simple Smile

# 1 292
  • Мнения: 19 302
Аз избягвам всякакви несезонни плодове и зеленчуци зимата. Чери домати, ягоди и др. не са ми вкусни при мисълта с какво са ги обработвали, за да дойдат по това време на годината до тук.

# 1 293
  • Мнения: 68 654
Дъждец, ще ме прощаваш, ама за "зимните" ягоди в лидл, гръцките, не съм съгласна - такава ягода не намирам и лятото-сладка.
Веднъж лятото викам да купя нашенска, селска дет се вика ягода - еми блудкаш, отврат, без вкус, не бяха сладки.
Десетки пъти съм купувала зимата ягодки....един път греда нямам. 😊


Крушите дето ги фалите толкоз, какъв сорт са?
Френски сорт - Пас Красан

Не е ли сорт (сър) Уилямс..не ги бутвам... Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 294
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
Между другото се случва и аз вече 2, 3 пъти да купя ягоди (не от Лидл). Наистина са вкусни и сладки.

# 1 295
  • Мнения: 19 688
И аз тъй! Миналото лято не намерих читава ягода. Виж, в Лидл през февруари - да!

# 1 296
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
По ягодово време сме в Сандански и ядем страхотни ягоди (от един човек), както и купувам зимата когато има по веригите и са наистина сладки.

# 1 297
  • София
  • Мнения: 11 709
Френски сорт - Пас Красан
Взех ягоди - голям разкош са, може би за гръцки.

Не е ли сорт (сър) Уилямс..не ги бутвам... Stuck Out Tongue Winking Eye
[/quote]
Ще ти покажа, взимам от тези 1-  и са Пас Красан, 2 - а круши Уилям са тези

Скрит текст:
Скрит текст:

2 -
Скрит текст:
Скрит текст:

# 1 298
  • Мнения: 19 302
Ама не става въпрос за сладост, а дали не са бъкани с химии по това време на годината? Разни хидропоники и пр. Не съм се интересувала, честно казано. У нас мъжът ми купува такива извънсезонни плодове и накрая често заминават в коша, защото никой не ги яде включително и той. Последно се борих с няколко тарелки био домати. Жал ми беше да ги оставя и как ли не ги мъчих да ги изядем.
Иначе от вкуса е трудно да се каже. Моите ягоди на вилата също не стават много сладки.

# 1 299
  • Мнения: 68 654
Не са ли ти в двора, все ще са бъкани с нещо.

# 1 300
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Бях купила домати и мъжът ми категорично отказа да ги яде.
Виж, китайското зеле става на много вкусна салата. Та, заменям с него летните зеленчуци.

# 1 301
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
Какви сезонни зеленчуци има зимата?  Никакви. Затова нямаме особено избор. Иначе трябва да не консумираме нищо.

# 1 302
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
Не са ли ти в двора, все ще са бъкани с нещо.
И аз на този принцип.  По мои разбирания гледам да се храним добре, като избягвам тестото, джънка и полуфабрикатите и захарта и това е.

# 1 303
  • Бургас
  • Мнения: 176
Някъде из Бургас да сте виждали останали мъжки ски панталони?

# 1 304
  • София
  • Мнения: 16 038
От 25.02 - италианска седмица и детски дрешки.
От 28.02 - комплекти чаршафи и долни на ластик.

Общи условия

Активация на акаунт