Лидл 124 - Февруари

  • 152 292
  • 2 043
  •   1
Отговори
# 1 320
  • Мнения: 12 665
Кажи да ти увеличат заплатата.

# 1 321
  • Мнения: 8 219
Кажи да ти увеличат заплатата.

Няма кой, освен на себе си да кажа Simple Smile Или да се науча да си правя, но точно такива не нам дали ще мога да докарам Simple Smile

# 1 322
  • София
  • Мнения: 176
Пускали ли са преди този флосер, за почистване на междузъбното пространство, че май не съм го срещала. Някакви впечатления от него?

# 1 323
  • Мнения: 12 665
Да, имам го. Електрическа клечка за зъби. Конецът ми върши по-добра работа.

# 1 324
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Пускали ли са преди този флосер, за почистване на междузъбното пространство, че май не съм го срещала. Някакви впечатления от него?
В нашия Лидъл се мотае отдавна сред преоценените, явно никой не го знае за какво е туй нещо. И аз се чудех, макар и да имах съмнения Simple Smile

# 1 325
  • Мнения: 4 393
В кауфланд има един препарат на прах, в който се киснат и се справя добре. Около цветоулавящите кърпички седи.

# 1 326
  • Мнения: 27 549
Пускали ли са преди този флосер, за почистване на междузъбното пространство, че май не съм го срещала. Някакви впечатления от него?
Купих го за дъщеря ми, на седем е, справя се добре с него. Мисля, че зависи от това какво разстояние има човек между зъбите.
Анджела, крушите тук, сладките, са холандски. Сорт не съм забелязала.
Похвалвам пуешките наденички, те са тип кренвирш, но без обвивка от найлон. Също и неподсладеното кондензирано мляко.
Тези "меденки" в продълговати кутии с портокал, череша и т. н. са джафа бисквити, НЕ меденки. Освен ако няма и други....
Взех свинско месце ххл, нарязано. Испанско е месото, дано не е миризливо.....Също си взех от четките за сешоар , бяло с черно, овална четчица за грим намалена, свински кренвирши. Някой беше споменал, че малката опаковка е по-хубава от голямата....или се бъркам нещо???

# 1 327
  • Мнения: 36 489
Мисля, че тези меденки се коментираха:

Те пак бяха на промоция миналата седмица и взехме няколко опаковки от тези с пълнежа Simple Smile

# 1 328
  • Мнения: 2 373
Тези "меденки" в продълговати кутии с портокал, череша и т. н. са джафа бисквити, НЕ меденки. Освен ако няма и други....
Вземам си бележка. Не са меденки.

# 1 329
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Това "джафа" за сефте го чувам. Сега вече знам кои са гадните бисквити, които не обичам. Все с едно супер автоматизирано сладко.

# 1 330
  • Мнения: 343

Похвалвам пуешките наденички, те са тип кренвирш, но без обвивка от найлон.

А ще може ли снимка на тези наденички...

# 1 331
  • Мнения: 27 549
Марго67, пуешките наденички са от серията "Clean label". По-късно мога да ги снимам.
Перуника, за първи път опитах "джафа" бисквити когато приятелка ми ги донесе от Лондон. На тези в Лидъл не знам дали пише "джафа", но аз по навик така ги нарекох. Grinning Ние харесваме по-скъпите, те са без палмова мазнина (или поне лятото бяха без) и са 10-20 ст. повече от по-евтините.
Меденките с глазура от млечен шоколад МНОГО по-сладки ли са от тези с тъмен шоколад?
Кашкавалът Белииса от 3,99 хубав ли е?
П.С.Намерих снимка на наденичките онлайн.

Последна редакция: пн, 18 фев 2019, 19:31 от dolce miele

# 1 332
  • Мнения: 1 953
При нас не се одобриха въпросните наденички, които са всъщност кренвирши. Не съм ги опитвала, но били гумени и безвкусни.

# 1 333
  • Мнения: 27 549
На нас изобщо не са ни гумени и безвкусни, даже много ни харесват. Явно си е въпрос на вкус, като за всяко нещо.

# 1 334
  • Мнения: 2 801
Аз се кротнах вече, взех си тампони (бебешки) много са удобни, големи, плътни, за сваляне на грим са чудесни. Ще купя още 2-3 пакета. Загледах и бебешкото олио, състава е "един път" ама има парфюм, та се чудя още...
Взех и от  зеленчуците с масло, дзадзики, банани...

Общи условия

Активация на акаунт